Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Witam wszystkich

Od jakiegos czasu uzywam wahadelka do odpowiadania sobie na przerozne pytania. Na poczatku nie bylem przekonany co do tego, ale bardzo pozytywnie sie zaskoczylem.
Przekonalem sie ze dzieki wahadlu mozna uzyskac wiele trafnych i przydatnych informacji na przerozne tematy.

Tutaj linki na ten temat:
http://hagal.pl/forum/viewtopic.php?id=624
http://www.umysl.pl/systemy/97.php


Moje ostatnie dzialania z wahadelkiem skupiaja sie na mozliwosci dorobienia dodatkowych pieniedzy w zakladach bukmacherskich.
Przez ostatnie 2 miesiace obstawialem z pomoca wahadla. Wyniki niestety nie sa az tak zadowalajace, jednakze jestem na plusie.
Zaznaczam tez ze obstawialem za kwoty od 2 do 10zl na srednio 7 wydarzen sportowych. Celnosc odpowiedzi wahadla to ok. 70% jednak
takie wydarzenia jak mecze pilkarskie itp. maja dosc duzy potecjal energetyczny przez co, jak sadze trudniej jest przewidziec kto wygra z pomoca wahadelka.

Jakby w odpowiedzi na kryzys w moich dzialaniach pojawila sie genialna opcja, ktora chcialbym podzielic sie z wami i zaprosic do wziecia udzialu w tym eksperymencie,
ktory moze okazac sie dla nas wszystkich bardzo oplacalny.

Przeczytalem ostatnio artykul Pan Pawła Katy o typie gry progresja na liczby parzyste u bukmachera https://www.betgun.com/ ...
Gra na parzyste to nic innego jak obstawienie w BetGun lości liczb parzystych, jakie wypadły w pojedynczym losowaniu Multi Lotka. Bukmacher daje nam następujące możliwości wyboru wyniku zdarzenia:


Zdarzenie : Ilość wylosowanych liczb parzystych mniejsza niż 10 Kurs : 2.00

Zdarzenie : Ilość wylosowanych liczb parzystych równa 10 : 3.45

Zdarzenie : Ilość wylosowanych liczb parzystych większa niż 10 : 2.00

Jak widzimy mamy tutaj 3 mozliwosci, z ktorych najczescie padaja te o stawce 2.00. Obstawiajac dowolna kwote na ktores z nich otrzymamy jej dwukrotnosc.
I wlasnie w tym miejscu zaczyna sie nasza zabawa. Potrzebuje ok. 10 osob, ktore regularnie przynajmniej raz dziennie przed losowaniem o 14 lub 22 wpisywalyby w tym temacie, swoja obserwacje wahadla.

Pytanie dla wahadla jest bardzo proste, przy czym sadze, ze nasza podswiadomosc trafniej okresli takie losowanie niz wynik meczu czy jakiegokolwiek wydarzenia sportowego ze wzgledu na wielka ilosc zmiennych jakie wystepuja przy tak duzym skupisku energi ludzkiej.


Cala akcja wyglada tak ze : Przez kazdym losowaniem multi multi zadajemy pytanie wahadlu: Czy bedzie wiecej liczb parzystych czy nieparzystych. Otrzymana odpowiedz
wpisujemy na forum, i oczywiscie jezeli ktos chce moze postawic chociazby ta symboliczna zlotowke na dana odpowiedz. Chce zobaczyc czy odpowiedzi od roznych osob
beda te same. Bo jezeli wiekszosc z nich bedzie sie zgadzac bedziemy mogli dzielic sie informacjami na temat losowan i wspolnie na tym korzystac.
Jest to bardzo proste, zajmujace mniej niz 10min dziennie i niezwykle oplacalne. Ja osobicie gdyby zobaczyl ze 10 roznych osob z pomoca wahadla otrzymalo odpowiedz ze dzis padnie wiecej parzystych w multi multi
nie zawachalbym sie postawic nawet 1000zl na taki typ.

Wiadomo, pieniadze szczescia nie daja, ale sie przydaja, a tutaj wystarczy sobie skalkulowac:
Jezeli osiagniemy zgodnosc wspolnych obserwacji co da nam 99% pewnosci wygranej bedziemy mogli stawiac codziennie po 2x na przyklad 100zl
To wychodzi 200zl x 31dni = 6200zł dodatkowego kapitalu dla nas wszystkich co miesiac. Przy czym dodam, ze bukmacher BetGun nie pobiera podatku od wygranej, i gwarantuje szybka i bezproblemowa wyplate.

Zapraszam wszystkich uzytkownikow wahadelka do wpisywania odpowiedzi tutaj z dopisana data i godzina losowania ktorego dotyczy odpowiedz, oraz oczywiscie jezeli ktos ma jakies sugestie to chetnie przeczytam.

:)
Avatar użytkownikaGoły Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lip 2011, 21:41
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Koziorożec
Skąd sie bierze takie wahadła ? :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Na poczatek wystarczy nitka z jakimkolwiek malym przedmiotem zamocowanym na jej koncu np. pierscionkiem. Wystarczy to tylko dobrze zaprogramowac.
http://hagal.pl/forum/viewtopic.php?id=624
http://www.umysl.pl/systemy/97.php
Avatar użytkownikaGoły Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lip 2011, 21:41
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Koziorożec
Dzięki.

Póki co jestem sceptycznie nastawiona do wahadełka :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
19.07 godz 14 - wynik losowania zgodny z odpowiedzia wahadelka : Ilość wylosowanych liczb parzystych większa niż 10 - Postawilem 10zl, wygralem 20zl

19.07 godz 22:15 - wynik losowania zgodny z odpowiedzia wahadelka : potwierdzilo ilość wylosowanych liczb parzystych równa 10 - Z kolejnych 10zl zrobilo sie 34,5zl :)

Jak na pierwszy raz calkiem niezle, 2 trafienia i 34,5zl do przodu. Jak trafienia bd sie powtarzac zwieksze stawke ^^
Avatar użytkownikaGoły Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lip 2011, 21:41
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Koziorożec
Sam zostałeś złapany na haczyk :D . No ale kombinuj , życie to pasmo doświadczeń. Wyjaśnień tego "fenomenu" jest sporo - zależy z jakiej perspektywy patrzeć. Ogólny wniosek: wszechświat nie znosi próżni -pozorny zysk w jednym paśmie zaowocuje utratą na innym .
easy russian
 
Łatwy a wiesz, że istnieje prawdopodobieństwo, że do końca życia typowałbyś te same liczby w dużego lotka i do końca życia trafiałbyś 6 na 6?
Zdajesz sobie z TEGO sprawę, że jest to prawdopodobne?

Goły - Chcę znaczy mogę!

Wspaniale! : D
I AM
 
I AM może wytypujemy sobie po 6stce co, skoro możemy wszystko to żaden problem :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
4, 14, 33 teraz ty wybierz trzy i wyślij. : )
Skumulujmy nasze odczucie jakby wygrana stała się faktem.

Jakby to już się stało. : )
I AM
 
Ta!
33 to silna liczba :D
Miałam taki numer w dzienniku kiedyś :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
Ok I AM. Zobaczymy :).

Moje: 29, 18, 7

Losowanie jutro o 22 <turla się>
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
sinsemilla napisał(a):Ta!
33 to silna liczba :D
Miałam taki numer w dzienniku kiedyś :D


Silna, silna.

Luth, I AM
Kochani numeromaniacy... ja jako ten trzeci dodam trzy cyferki od Siebie:
3, 3, 3
Czyli jednym słowem pieprze 3po3 :D
po raz 333ci.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
luth napisał(a):Ok I AM. Zobaczymy :).

Moje: 29, 18, 7

Losowanie jutro o 22 <turla się>


Ale wygraną na pół!
Bo ci więcej nie podam. : )

Kocham pana wiercikrącka.
Mam stan lekkiego zbzikowania.
Trochu jakby wypity, choć alkoholu nie miałem w buzi od dni.
Szczęście! : D
I AM
 
Zobaczymy ziomek czy w ogóle trafimy w co śmię wątpić mym umysłem, ale zgodnie z radą trzymam w sercu pewność, że to już się stało :). Szanse są 600000x większe jeśli nie będziemy myśleć ani o wygranej ani wysyłać kuponu, ale mi to rybka :). Zresztą jeśli możemy wszystko to możemy też sobie zmaterializować hajs bez żadnych lotków. Nu hellou, ja jakoś nie mogę :(
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
To te wyniki?

20 30 36 46 47 48
:P

Mało trójek :(
Za to ciekawe liczby 46-47-48 trzy pod rząd :D
no i 2+0+3+0+3+6+4+6+4+7+4+8= 4+7 = 11

Typujący nie miszcze to przynajmniej losowanie miszczowskie.
Pora skalibrować swoje wahadełka.
Łatwej kasy nie będzie.
Luth, I AM... marsz do pracy ;)
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości