Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Kontakty z UFO

Post 03 sty 2009, 01:16

Chciałam poruszyć temat kontaktów z UFO.Czy może ktoś z was miał takie kontakty lub czy ktoś widział statki?

Często widywałam UFO.Często gdy byłam na balkonie u mojego dziadka widziałam nad terenem wojskowym.Pojawiało się znikąd i odlatywało lub znikało.Raz zobaczyłam jak leciało tak jakby zygzakowatym ruchem a potem nagle bardzo szybko odleciało tak szybko że na niebie została tylko czarna smuga i w pewnym punkcie na niebie nagle znikło.Jakby się rozpłynęło.

Kiedy przeczytałam wiadomość od Federacji Galaktycznej gdzie w przekazie było:"ZDECYDUJ CZY POWINNIŚMY SIĘ UJAWNIĆ"wyszłam na balkon i zaczęłam rozmyślać.Zadałam w myślach sobie to pytanie i odpowiedziałam stanowczo w myślach:TAK! CHCĘ Żebyście sie ujawnili!Nagle pojawiły się dwa statki znikąd w tym miejscu w które patrzyłam cały czas, a potem odleciały.

Moja siostra Weronika była na balkonie z młodszym ciotecznym bratem Kamilem.Nagle nad ich głowami pojawił się spodek który był bardzo blisko.Brat się bardzo wystraszył, ale moja siostra powiedziała że to samolot i zabrała go szybko do domu.powiedziała tak żeby się nie bał.

Dawniej jak jechałam do mojej babci z rodzicami i moją siostrą cioteczną Weroniką.Kiedy jechaliśmy pomyślałam myślałam o Plejadianach ,Kasjopejanach itp. i że są naszą rodziną,chcą nam pomóc...Poczułam jakby tęsknotę za swoim dawnym domem.Aż mało się...tak jakby nie popłakałam ze szczęścia.Łzy stanęły mi w oczach i miałam szeroki uśmiech na twarzy.Pomyślałam sobie że bardzo chciała bym zobaczyć statek kosmiczny.Po kilku sekundach kiedy przejeżdżaliśmy przez mały most ponad miastem leciał szarobiały,podłużny i duży obiekt który połyskiwał w słońcu(to nie był samolot)!Stał przez chwilę w miejscu a potem pomału odleciał.Był nawet bardzo nisko!Po wyjeździe gdy wracaliśmy już do Warszawy i odwieźliśmy moją siostrę cioteczną z moją mamą myślałam ostatkach UFO.Spojrzałam do góry i zobaczyłam spód statku ufo.po chwili było widać górę.Statek w dziwny może sie wydawać sposób zaczął zmieniać kształty od czarnej plamy przez kształt który opisałam i podłużny czarny płaski talerz.

Kiedyś gdy byłam młodsza pewnej nocy słyszałam w głowie jakieś wyraźne głośne dźwięki.Otworzyłam oczy i wstałam.Po chwili znowu się położyłam i zamknęłam oczy, znowu to samo .Nie mogłam otworzyć oczu.nie mogłam sie ruszyć chciałam krzyknąć ale nie mogłam!!!Zaczęłam panikować i jakby zapadać w sen.ale zebrałam siły i udało mi się oderwać od łózka (to nie mógł być paraliż senny bo po przebudzeniu było całkiem normalnie,mogłam się poruszać).Za jakiś czas położyłam się z powrotem i zamknęłam oczy.To ZNOWU SIĘ STAŁO.Usłyszałam jakby ostrzegawczy głos który mówił: ONI TU SĄ!I przez powieki których nie mogłam otworzyć zobaczyłam jakby część mojego pokoju jakby ktoś mi ją wskazał.Otworzyłam oczy po jakimś czasie i zaczęłam budzić mojego ojca ale on się na mnie zdenerwował.Przecież mam 14 lat i nie powinnam się bać jak małe dziecko!Przecież wszyscy są w domu .Zamknęłam z powrotem oczy.Usłyszałam w swojej głowie huk taki że aż je otworzyłam.to był koniec.Poszłam spać byłam bardzo wyczerpana.Dużo czasu wcześniej miałam coś podobnego że byłam przykuta do łóżka ale to było coś innego i może kiedyś o tym napiszę w innym poście...a oto fragment z porwania:W 1980 roku David Howard w chwili budzenia się zaczął odczuwać w głowie syczenie i trzaski. Howard czuł, że opuszcza swoje ciało i "odlatuje", przemierzając długie tunele, aż trafiał do niewielkiego pomieszczenia, w którym oprócz niego znajdowały się dwie istoty. WIDOCZNE JA NIE DAŁAM SIĘ IM PORWAĆ


...co o tym myślicie?? :|
Ostatnio edytowano 14 lut 2009, 20:53 przez Światło, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 04 sty 2009, 13:41

trudno w to troche uwieżyć mogła byś zrobić zdjęcia tych "statków" i wstawić je tu?
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 04 sty 2009, 17:59

Ja też miałem okazję obserwować UFO ale w większości przypadków były to statki świetlne, niematerialne. Jest całe mnóstwo świadectw, relacji, zdjęć i filmów dotyczących kontaktów różnego stopnia ze statkami lub przedstawicielami innych cywilizacji. Faktycznie, dobrze by było, gdybyś co najmniej zapisywała te wydarzenia, notując miejsce, czas, rodzaj statku (kształt, kolor, sposób poruszania się), warunki atmosferyczne, liczbę ewentualnych świadków itd. To pomogłoby Ci nieco usystematyzować informacje o tych obserwacjach i określić z jakiego typu hierarchią masz do czynienia.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 05 sty 2009, 18:53

Wiem że może i trudno uwierzyć,kiedy tylko zrobię to wstawię zdjęcia na mojego bloga bo z tego co wiem to niemożna wstawiać na to forum. :-k Mam jedno,ale może nie najlepsze... :wink:
Ostatnio edytowano 21 sty 2009, 15:30 przez Światło, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 06 sty 2009, 01:55

W sumie zawsze zastanawiałem się, czy to co jest brane za UFO, tudzież rozmaite wizje itp. jest częściej zjawiskiem zewnętrznym - jak choćby rzeczywiście 'pojazdem' kogoś/czegoś spoza tego świata lub tej płaszczyzny, czy może częściej jest to manifestacja własnych nieuświadomionych zdolności parapsychicznych danej osoby... Bo w sumie czytając mnogie relacje z tej tematyki okazuje się, że jak w twoim przypadku, Światło, pojawianie się UFO, lub innej wizji/kontaktu poprzedzane było całkiem często wyczekiwaniem takiego zdarzenia... Czy to poprzez wcześniejszą deklarację, rozmyślanie na ten temat, czy to choćby w miejscach gdzie gromadziły się osoby zainteresowane... Czyli w miejscach gdzie działała skoncentrowana wola pojedynczej, albo nie do końca skoncentrowana, ale skumulowana wola wielu osób na raz... A definicją magii jest zmienianie rzeczywistości na taki kształt jakiego pragniemy poprzez wysiłek woli... Nie koniecznie świadomy i zamierzony...
Nie znaczy to, że mówię że nie istnieje to prawdziwe UFO, bo zbyt dużo dziwnych bytów i istot astralnych, eterycznych i bogowie raczą wiedzieć jakich jeszcze spotkałem w życiu żeby nie wierzyć że istnieje jeszcze coś inteligentnego poza nami w tym multiwersum...
Zastanawiam się tylko ile z obserwacji jest rzeczywiście obserwacjami gości, a ile jest tylko magiczną projekcją tworzoną przez ludzką wolę...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 06 sty 2009, 17:04

Może i masz rację...ale kiedyś jak byłam z siostrą daleko od miasta to zobaczyłam UFO ale pokazałam to jej.Ona też je zobaczyła ale nie wydaje mi się żeby zadziałała wtedy ta "projekcja" ;) ...Wtedy i tak nie myślałam o UFO więc raczej nie mogło to się dziać świadomie ani nieświadomie.
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 06 sty 2009, 21:21

Jeśli to jest to o czym pisałem, to może to być tak obserwowane przez inne osoby w otoczeniu (szczególnie jeśli same wierzą, albo nie są pewne czy wierzą czy nie), oraz fotografowane, filmowane... Nie chodzi mi o oszukiwanie się naszego umysłu, czyli złudzenie, czy coś podobnego, ale o magiczną projekcję, czyli de facto wytworzenie przez siłę umysłu obiektu, czy to w formie zaciemnienia, widocznego wyraźnie kształtu, czy świecenia, nie ma znaczenia... Mogłaby to być materializacja, ale to jest o wiele trudniejsze, co nie znaczy że niemożliwe, ale najprawdopodobniej stworzenie obrazu energetycznego - z samego światła i innego promieniowania, które dla ludzkiego oka i większości wygląda tak samo jakby było materialne (w końcu i nasze oko, i kamera, i radar rejestrują promieniowanie odbite od obiektów) i w sumie może być nie do odróżnienia dopóki nie dotknie się danego obiektu... Choć nawet i wtedy może nie być do odróżnienia, bo w końcu jednym z oddziaływań psionicznych jest telekineza, która może świetnie udawać opór twardego materiału...
W sumie z tego co mi się wydaje może to być równie dobrze projekcja, jak i rzeczywiste pojawienie się czegoś. Jednym co może przemawiać za projekcją, to to, że - przynajmniej we wszystkich opisanych przez ciebie sytuacjach - zdarzało się to zawsze w sytuacji gdy w okolicy było najwyżej kilka osób które mogły to również zaobserwować... W dodatku przeważnie rodzina - czyli osoby które dobrze znasz, znasz dobrze ich wzorce myślowe - takie osoby nie przeszkadzają w magii aż tak, jak przeciętna osoba spotkana na ulicy...
Natomiast jeśli zdarzyło ci się widzieć (nie na konwencie ufologicznym czy podobnym spotkaniu osób o tego typu zainteresowaniach) coś takiego w warunkach kiedy w okolicy było sporo przypadkowych ludzi którzy również to zaobserwowali (np. ruchliwy chodnik w centrum miasta), to mogłoby znaczyć tylko jedno z dwojga - albo to rzeczywisty przybysz, albo jesteś cholernie silnym magiem, tylko sobie z tego nie zdajesz sprawy... Bo bardzo niewiele (albo żadna?) osób jest i było w stanie dokonywać cudów w obecności całkowicie przypadkowych, nieświadomych i niedostrojonych tłumów...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 06 sty 2009, 22:02

Dla kogoś, kto przeżył kontakt albo zaobserwował pojawienie się "UFO" - nie ma żadnych wątpliwości, co do realności tego zajścia, bez uciekania się do tłumaczenia go magią. W sumie ma on więcej wspólnego z technicznym aspektem wszechświata niż magicznym.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: Kontakty z UFO

Post 02 maja 2009, 09:11

Sam nie widzialem,ale mam relacje mojego ojca.Oto ona:

Miejsce obserwacji: kopalnia ropy w okolicach miejscowosci Slopnice (rejon Limanowej,80 km na pd.wsch.od Krakowa).

Czas: kilkanascie lat temu.

Pora dnia: okolo 2 w nocy.

Opis:

Ojciec byl (juz nie zyje) inzynierem gornictwa naftowego,specjalista od badan zloz-czy wystepuje w nich ropa,gaz czy tez nie.W zwiazku z tym czesto wyjezdzal na kopalnie w celu zbadania odwiertow.Poniewaz ruch na kopalniach trwa cala dobe,czesto tez w nocy byl na nogach.Stad ta jego obserwacja.

W odleglosci kilkudziesieciu kilometrow i jakies 2 kilometry nad linia horyzontu zauwazyl rzad swiatel,ktory przez kilkanascie minut stal nieruchomo.Potem te swiatla w piorunujacym tempie oddalily sie i zniknely.Swiadkami obserwacji byli tez pracownicy kopalni i pracownicy serwisu , ktory badal zloze.Wszyscy zatrudnieni w PGNiG oddzial Krakow.

Skad tak doklady opis odleglosci i wysokosci?
Ojciec odbyl sluzbe wojskowa w czasie studiow w dywizji artylerii w stopniu porucznika.Okreslanie odleglosci i wysokosci jest konieczne w tej sluzbie,nawet w nocy.Zreszta letnie noce mnie sa calkiem ciemne i linia horyzontu jest widoczna.
Ojciec nigdy nie mial halucynacji,opowiadania o duchach,kosmitach itp.uwazal za glupoty.Byl inzynierem wielokrotnie odznaczonym za racjonalizacje produkcji,ma na koncie 1 patent.
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Kontakty z UFO

Post 07 lut 2010, 15:30

Oto konferencja UFO z 2005 roku. Film jest w 10 częściach. Różne zaobserwowane zjawiska opisuje Jaime Maussan, meksykański dziennikarz i badacz zjawiska UFO. Link poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=u_qZd5cBqvU
Voyt Mężczyzna
Poszukiwacz
 
Imię: Wojtek
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2010, 11:35
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: Koziorożec

Re: Kontakty z UFO

Post 02 kwi 2010, 22:01

Mnie zastanawia to, że obserwacje mają właśnie często miejsce nad terenami wojskowymi...
UFO to jest dla mnie temat rzeka. Obserwacje miałam niestety ( a może i na szczęście, już mi duchy wystarczą!)tylko dwie i to dalekie.
1. Ciemne, nocne niebo. Ale bezchmurne, ani jednej chmury, zza której cokolwiek mogłoby się wyłonić. Jakby znikąd, zmaterializowało się na niebie bodaj 5 lub 6 czerwonych punkcików, które posuwały się naprzód w dziwny sposób. Jakbym oglądała coś na zwolnionym tempie, poza tym światełka sprawiały wrażenie czegoś bardzo odległego, falowały jak obraz w wysokiej temperaturze. Płynęły ułożone jakby w tzw. ''żurawi klucz'', kształt litery ''v''. Trwało to kilka sekund i zdematerializowały się równie szybko, jak się pojawiły.
2. Około 2 w nocy zostałam zawołana na balkon przez tatę, że nad blokiem naprzeciwko wisi ''dziwna gwiazda''. Ojciec upierał się, że normalnie o tej porze, na niebie w tym miejscu nie ma żadnej gwiazdy. Światło było jasne, duże, przypominało gwiazdę, ale obserwowane przez lornetkę miało kształt jakby elipsy i błyskało raz czerwonym, raz zielonym światłem, które spójnie tworzyło z odległości światło białe. Oglądaliśmy to zjawisko ok. pół godziny (gwiazda przez ten czas powinna zmienić swoje położenie, a opisany obiekt tkwił w miejscu) po czym się zdematerializowało.
Tyle na dziś, a teraz muszę iść spaaać :)
Avatar użytkownikalapicaroda Kobieta
 
Posty: 27
Dołączył(a): 02 kwi 2010, 21:12
Droga życia: 4
Typ: 7w6
Zodiak: Rak

Re: Kontakty z UFO

Post 09 kwi 2010, 19:50

No cóż, o wiarygodne dowody jest w tej materii niezwykle trudno.
jarek13 Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 09 kwi 2010, 18:27
Lokalizacja: Prądnik

Re: Kontakty z UFO

Post 09 kwi 2010, 21:34

Dowodów są całe tony. Niestety istnieje też zorganizowana działalność dezinformacyjna, mająca na celu zdyskredytowanie lub wręcz ośmieszenie świadków lub uczestników kontaktu.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Re: Kontakty z UFO

Post 09 kwi 2010, 21:59

Jako ciekawostkę podaję linka do obrazu Aerta de Geldera "Chrzest Pana" z przełomu XVII/XVIII wieku.

http://www.ukrytesprawy.org/images/BaptismOfChristByAertDeGelder_1645-1727.jpg

co powiecie? :)

A co do "obiektów" nad obiektami wojskowymi to byłabym sceptyczna, wielu rzeczy dotyczących bazy militarnej pańśtw nie znamy.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Kontakty z UFO

Post 01 maja 2010, 17:26

Cóż można powiedzieć zjawisko UFO było i jest do teraz częstym zjawiskiem. Tylko, że w tamtych czasach wiązano je pewnie zawsze z Bogiem.
Voyt Mężczyzna
Poszukiwacz
 
Imię: Wojtek
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2010, 11:35
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: Koziorożec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron