Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Kiedyś znałem odpowiedzi, ale brakowało mi pytań. Zagłębiłem się w poszukiwaniu pytań, ale tak mnie to pochłonęło, że zapomniałem odpowiedzi...
Czy przebudzonych gryzą komary?
Kartezjusz mógł to ja też - zaczynam od zera. Deep night of my soul.
Zdanie nieprawdziwe: Świat taki jest. Zdanie prawdziwe: Ja tak widzę świat.
Jest noc, maszty i ster są połamane, a ja uciszam sztorm.
http://ostrze.blogspot.com/
Avatar użytkownikaSirhan Mężczyzna
Jestem, kim chcę być
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2009, 17:38
Droga życia: 5
Typ: 7w8
Zodiak: Lew, Zając
Podobno mądrość poznaje się po odpowiedziach osoby. Inteligencję po pytaniach jakie ta osoba zadaje.
Mnie komary nie gryzą.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
co to są komary?
dupek Mężczyzna
SPAMER
 
Posty: 24
Dołączył(a): 30 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: krakow
Droga życia: 33
Typ: 8w7
Zodiak: baran lub dzik
Jak dla mnie komary, to takie latające owady, związane ze środowiskiem wodnym, których samice żeby złożyć jaja, muszą najpierw napić się krwi stałocieplnego zwierzęcia. To tak w dużym skrócie. Jednak mogę się mylić ;P
Albo jestem zimnokrwistym draniem i nie uznają mnie za stałocieplnego, albo nie chcą mnie gryźć z jakiegoś innego powodu ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Mnie nie gryzą komary, ale jaki to ma związek z byciem przebudzonym? Nigdy się nie zastanawiałam nad tym pod takim kątem
Avatar użytkownikaNoma Kobieta
Cień Czarownicy
 
Imię: Roksana
Posty: 11
Dołączył(a): 30 cze 2009, 17:16
Zodiak: Strzelec
Mówi się,że wielkie postaci - takie jak Budda, czy Franciszek z Asyżu były bardzo szanowane przez zwierzęta - np. raz medytującego Buddę okryła swym kapturem wielka kobra - itp., itd. - chodzi mi o tą harmonię z całym życiem, o ten szacunek, jaki wielcy ludzie mieli u zwierząt - czy to się też odnosi do komarów? A poza tym chciałem sobie trochę z wami pofilozofować :)
Kartezjusz mógł to ja też - zaczynam od zera. Deep night of my soul.
Zdanie nieprawdziwe: Świat taki jest. Zdanie prawdziwe: Ja tak widzę świat.
Jest noc, maszty i ster są połamane, a ja uciszam sztorm.
http://ostrze.blogspot.com/
Avatar użytkownikaSirhan Mężczyzna
Jestem, kim chcę być
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 10 cze 2009, 17:38
Droga życia: 5
Typ: 7w8
Zodiak: Lew, Zając
Cóż... Osoby 'przebudzone', im bardziej przebudzone, tym silniej potrafią wpływać na rzeczywistość swoim umysłem... Komar raczej nie posiada silnej woli jak człowiek, tym bardziej przebudzony. Więc łatwo na niego wpłynąć, tak jak i na inne rzeczy nieświadome. Niezależnie czy świadomie zbudujemy tarczę psychokinetyczną odpychającą struktury i wzorce energetyczne komarów, czy postaramy się wpłynąć na 'umysły' komarów kontrolując je psionicznie, czy pomodlimy się żeby nas nie gryzły, czy zwyczajnie podświadomie będziemy żywić silną niechęć do ugryzienia przez komara - tak czy inaczej powinno zadziałać ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Komar jest nisko wibracyjny i jeśli ma do wyboru kogoś nisko i wysoko wibracyjnego to wybiera tego pierwszego.
Gdy jest tylko ten drugi ,wtedy nie ma wyboru i nim się też pożywi.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
wibracyjnym?
dupek Mężczyzna
SPAMER
 
Posty: 24
Dołączył(a): 30 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: krakow
Droga życia: 33
Typ: 8w7
Zodiak: baran lub dzik
Ja się często zastanawiałem dlaczego mnie te komarzyce tak lubią a tu się okazuje, że po prostu mnie nie szanują :D

Myślę, że próbujecie się doszukać treści, które nie istnieją. Komarzyce po prostu lecą tam gdzie wyczuwają najlepszą miejscówkę na krwistą libację ;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości