Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
witam
zajmuję się chiromancja od kilku lat..od roku organizuje kursy aby przekazywać swoja wiedzę innym... :shock: ..ale każdego dnia.. przy oglądaniu każdej dłoni uczę się czegoś nowego.. i to najbardziej mnie pociąga w tej dziedzinie...a znaki pojawiające sie na dłoniach w erze wodnika bywają zaskakujące....a na waszych dłoniach jest coś co was zastanawia?
pozdrawiam
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Witam

Jak działa chiromancja...? Tak samo jak zaglądanie do szklanki pełnej fusów...? Chodzi o to że linie na dłoniach są wywoływaczem treści pochodzących ze zbiorowej nieświadomości czy działa to zupełnie inaczej...?

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 30 wrz 2009, 10:25 przez Apollo, łącznie edytowano 1 raz
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik
No właśnie, jak to wszystko działa. To jest dosyć ciekawy temat i warto by było wiedzieć trochę więcej:)
I również pozdrawiam.
Zytus Mężczyzna
Look into my eyes
 
Imię: Kamil
Posty: 35
Dołączył(a): 14 cze 2009, 07:37
Lokalizacja: Elbląg
Droga życia: 1
Typ: 9w8
Zodiak: Bliźnięta, Wąż
jak działa...hmm..to jest odczyt znaków dla danej osoby... tak naprawde indywidualnie....i fakt... mogę stwierdzić że jest to swego rodzaju mapa-plan z podświadomości zbiorowej....szczerze mówiąc zaskoczyło mnie takie ujęcie tematu...ale.. tak....patrząc na znaki które pojawiają się na mojej dłoni i to jakie wizje-odczyty mam to fakt...zarówno znaki mnie ostrzegają jak i dają nadzieję.... :lol: Wiedźma
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Witam

Jakie znaki...? Co masz na myśli...? A może chodzi o coś na wzór kart tarota...? Zachodzilby wówczas ten sam mechanizm. A z drugiej strony to czy wrażliwość osoby zajmującej się chiromancja ma tutaj decydujące znaczenie, czy postępuje się według określonych regol...?

Pozdrawiam
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik
znaki..czyli np.krzyże, trójkąty, linie -ich długość,wyrazistość,także barwa skóry, ciepły lub zimny dotyk...
osoba odczytująca musi posiadać wiedzę teoretyczno-praktyczną...a intuicja dużo pomaga...ja mam często wizje.łatwiejszy odczyt myśli osoby której odczytuje dłonie...na pewno jest potrzebna umiejętność analizy i syntezy...zobaczyć wszystkie znaki powiedzieć o tych najistotniejszych...warto czasami zadawać pytania...aby upewnić się ...szczególnie jeżeli mówimy o stanie zdrowia ...ważne jest bardzo wiele elementów...czynników zewnętrznych...

często na dłoniach pojawiają się linie-znaki w kształcie run.....i ....to jest temat który aktywnie badam.....poznaję runy ...i interpretuje w jakim miejscu sie znajdują i co oznaczają...zawsze są oznaką "opieki" ...posiadają je wszystkie moja znajome wiedźmy-wróżki... astrolodzy...bioenergoterapeuci i ludzie którzy pracują reiki....
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Witam

Z tego co piszesz wynika ze rownie dobrze mozesz zagladac w szklana kule, albo przygladac sie odbicu w lustrze. Wszystko to sa wyzwalacze podswiedomych tresci. Oczywiscie pisze to w sensie pozytywnym, poniewaz linie na dloniach, fusy z kawy i cherbaty, lustra, kule, karty tarota sprowadzaja sie zawsze do tego samego zrodla, ktore tkwi w nas samych....

Pozdrawiam
Misterium Christi
Avatar użytkownikaApollo Mężczyzna
 
Imię: Apollo
Posty: 397
Dołączył(a): 26 mar 2008, 16:19
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Droga życia: 8
Zodiak: Wodnik
Może to odbiega trochę od tematu...Mnie czasem bolą środki dłoni a potem pojawia się na nich czerwona plamka po wewnętrznej stronie.Mam takie bóle także w stopach.
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
witaj...
czy bierzesz leki które mają wpływ na układ krwionośny? ana stopach dokładnie w ktorym miejscu ? jeżeli możesz opisz swoje dłonie...kolor skóry... ciepłe,zimne...czy paznokcie są sinawe?
pozdrawiam Violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Apollo napisał(a):Witam

Z tego co piszesz wynika ze rownie dobrze mozesz zagladac w szklana kule, albo przygladac sie odbicu w lustrze. Wszystko to sa wyzwalacze podswiedomych tresci. Oczywiscie pisze to w sensie pozytywnym, poniewaz linie na dloniach, fusy z kawy i cherbaty, lustra, kule, karty tarota sprowadzaja sie zawsze do tego samego zrodla, ktore tkwi w nas samych....

Pozdrawiam




tak...ja uważam że do każdego rafia taki przekaz jaki jest najbardziej czytelny dla danej jednostki...do mojego gabinetu trafiają jednak ludzie którzy "są ślepi" na znaki....zrzucają winę na innych... metod samoobrony przed zmianami jest dużo....
te przysłowiowe fusy to bardzo elitarna umiejętność....lustra ...no cóż...nie każdy ma odwagę przyglądać się swojemu odbiciu ....a kula...to fajny gadżet....wtej chili....w erze wodnika.. przestarzały..poprostu patrzysz na kogośi widzisz....polecam pracę z minerałami...ostatnio miałam w gabinecie bardzo uzdolnionego- ale sceptycznego młodego chłopaka....aż wibrował żlotym światłem...zastosowałam szczotke ametystu...uwierzył w swoje umiejętności paranormalne...jasnowidzenie intuicje....to ma każdy z nas..ale dlaczego to odrzucamy..pozdrawiam Violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Violes napisał(a):witam
zajmuję się chiromancja od kilku lat..od roku organizuje kursy aby przekazywać swoja wiedzę innym... :shock: ..ale każdego dnia.. przy oglądaniu każdej dłoni uczę się czegoś nowego.. i to najbardziej mnie pociąga w tej dziedzinie...a znaki pojawiające sie na dłoniach w erze wodnika bywają zaskakujące....a na waszych dłoniach jest coś co was zastanawia?
pozdrawiam


Witaj Violes.
Na mojej prawej dłoni linia biegnąca do palca środkowego jest przerwana i przesunięta o 3 mm.
Jest to przy przecięciu się z linią ukośną. Zawsze mnie to dziwiło, a teraz niepokoi.
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec
Linia do palca środkowego? to ja takiej nie mam w ogóle?? Za co ta linia odpowiada??
Anonim
 
4. Linia losu - nazywana linią kariery. Występuje głównie na dłoniach ludzi, którzy sami się troszczą o swoją przyszłość, wykorzystują wrodzone talenty i rozpoznają własne ograniczenia. Świadczy o samokontroli, dyscyplinie, determinacji, zmyśle praktycznym, sile woli i poczuciu celu.

http://www.chiromancja.republika.pl/linieglowne.html
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec
tak.. to jest regułka.. teoria...a przesuniecie oznacza zmianę w kierunku rozwoju zawodowego albo zmiana podejścia do pracy...

a jak wyglądają inne linie.. są mocno zaznaczone, wyraźne czy może inne?
jeżeli skóra na twoich dłoniach jest sucha lub szorstka w dotyku...odpuść troche....daj sobie odrobinę przyjemności...
pozdrawiam Violes
Ostatnio edytowano 27 paź 2009, 15:57 przez Violes, łącznie edytowano 1 raz
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Anonim napisał(a):Linia do palca środkowego? to ja takiej nie mam w ogóle?? Za co ta linia odpowiada??


no to dobrze że nie masz....to nieobowiązkowe.....znacznie łatwiej żyje się bez takiej linii....łatwiej tzn...ma się mniej dylematów...bardziej zazwyczaj intuicja odziaływuje na życie codzienne.....


przy wibracji 33 to by się działo jakby ta linia była....no taki generał-apostoł ...z ogromną siła sprawczą....zero radości w życiu .. tylko poświęcenie dla innych... samodyscyplina posunięta do granic możliwości.... :shock: .....
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron