Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Kurczę, a ja taką mam. Na prawej ręce silnie zarysowana, czerwona, na lewej poprzerywana. I jak ona ma się do mojej liczby życia?
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga
Tak, to prawda. Z misjami do upadłego musiałem powalczyć...
Rzeczywiście zmieniłem zainteresowania. Z kierowania budowami zrezygnowałem 18 -cie lat temu.
Zajmuję się naturoterapią. Dziękuję.
Dłonie mam w porządku. Od 30-tu lat mam bardzo dużo linii na obu dłoniach w rejonie kciuków.
Od całej linii życia w kierunku kciuków promieniście ok. 30 linii. 10 z nich kończy się na połowie długości kciuka.
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec
Havva napisał(a):Kurczę, a ja taką mam. Na prawej ręce silnie zarysowana, czerwona, na lewej poprzerywana. I jak ona ma się do mojej liczby życia?

zalecenie wrózki---- uwierz swojej intuicji....praktyczne podejscie do życia jest ok....ale podejrzewam silne oddziaływanie sił "oddgórnych"-- anioły, duchy opiekuńcze....i negowanie ich zdroworozsadkowym podejsciem....

otwórz sie a dopiero wtedy zaczną się prawdziwe cuda..

dawaj coś z siebie dla innych...i pamietaj o najważniejszej osobie w twoim życiu ....spojrz w lusterko..oto ona...

pozdrawiam wiedźma Violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Ślicznie powiedziane... Posłucham się wróżki :)
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga
Benedykt48 napisał(a):Tak, to prawda. Z misjami do upadłego musiałem powalczyć...
Rzeczywiście zmieniłem zainteresowania. Z kierowania budowami zrezygnowałem 18 -cie lat temu.
Zajmuję się naturoterapią. Dziękuję.
Dłonie mam w porządku. Od 30-tu lat mam bardzo dużo linii na obu dłoniach w rejonie kciuków.
Od całej linii życia w kierunku kciuków promieniście ok. 30 linii. 10 z nich kończy się na połowie długości kciuka.




trzeci raz odpisuje.. mam nadzieję że jednak się teraz uda..

tym razem schowam dyplomacje ..i napiszę tak szczerze...takie linie na wzgórzu wenus....no cóz..to są ogromne problemy z odnalezieniem siebie w partnerstwie...może być to tkwicie w związku w ktorym nie otrzymuje sie nic pozytywnego.. ale na siłe z obowiązku itd...ale także niekoniecznie tylko jedna kobieta jest w twoim życiu....takie znaki analizuje sie także z linią serca, proporcją dłoni...kciukiem...ale na 100% sugerują problemy z nerkami i układem rozrodczym....tego trzeba pilnować imieć stale pod kontrolą....
jeżeli te linie dotykają do lini życia ,przechodza przez linie zycia to możesz stwierdzić kiedy miałeś mocne dobicie w życiu, takie zwroty życiowe...typu pojawia sie choroba twoja lub najbliższych...nowe spojrzenie na pracę, konieczność przeprowadzki z którą sie nie zgadzasz....

zapraszam na kurs chiromancji do Gdańska.. 7-8.11.2009...

pozdrawiam Wiedźma Violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Udało się. Dziękuję bardzo.
...z nerkami, układem rozrodczym do tej pory nie zauważyłem. Być może dlatego intuicyjnie lub instynktownie
zrezygnowałem z jedzenia miąs, ryb ponad 25 lat temu. Zioła, dobre przyprawy, zaprawy domowe, chleb samodzielnie pieczony -to pewnie moja samoobrona.

Dziękuję za zaproszenie. Ten termin mam zajęty, postaram się wiosną skorzystać tym bardziej, że w Gdańsku dawno nie byłem...
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec
ojej.. aż się głodna zrobiłam...takie domowe pyszności opisujesz....
pozdrawiam violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Dzięki za interpretacje Violas bo trochę ten brak linii mnie zmartwił a wszystko co napisałaś by się zgadzało :)

Ogólnie mam bardzo mało linii, a linia życia króciutka i znając moje pomysły to wiem czemu :D

Namaste [-o<
Anonim
 
Anonim napisał(a):Dzięki za interpretacje Violas bo trochę ten brak linii mnie zmartwił a wszystko co napisałaś by się zgadzało :)

Ogólnie mam bardzo mało linii, a linia życia króciutka i znając moje pomysły to wiem czemu :D

Namaste [-o<



ja też mam bardzo krótką linię życia....parę razy już mnie pytano ..wracasz czy zostajesz....tutaj jest fajniej....nawet gdy boli....wiesz....ja wiem że jak boli to znak ze bedzie sie żyło...a życie....jest takie jakie sobie stworzymy....i to jest takie okrutne...niemożna zwalić winy na nikogo... i brać te odpowiedzialność na siebie...

pozdrawiam Violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
witam
kurs odbył się...zapraszam na nastepny pod koniec stycznia w Łodzi...
:lol:
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Violes napisał(a):witaj...
czy bierzesz leki które mają wpływ na układ krwionośny? ana stopach dokładnie w ktorym miejscu ? jeżeli możesz opisz swoje dłonie...kolor skóry... ciepłe,zimne...czy paznokcie są sinawe?
pozdrawiam Violes


Nie,nie biorę żadnych leków.Na stopach dokładnie na środku.Ręce mam ciepłe i nic odbiegającego od normy nie dzieje się z moimi dłońmi...
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
wiesz..środek dłoni i środek stopy to miejsca "podłączania" się do Energii,,,do energii Bożej,niezaleznie jak u ciebie wyglądają poglądy na wiarę....czy masz jakis kontakt z reiki?...bioenergioterapią? a dlaczego boli? powinien pomóc delikatny masaż palcami.prosze prześlij mi skan twoich dłoni a wtedy bede mogła coś bardziej konkretnego napisać..
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok
Nie mam kontaktu z takimi dziedzinami.Nie wiem dlaczego boli.Postaram się przesłać Ci ten skan jeśli będę miała taką możliwość kiedy pojawia się te ślady.
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew
witam,
na wzgórku merkurego mam małą owalna czerwoną plamkę-jest od urodzenia.Co to może znaczyć??
Kareena Kobieta
 
Posty: 3
Dołączył(a): 07 lut 2010, 21:10
Droga życia: 9
Zodiak: wodnik
witaj
proszę prześlij skany obu dłoni...
najprawdopodobniej to skłonnosci do chorób dróg oddechowych..pamiątka po przodkach...
pozdrawiam Violes
Violes Kobieta
masz moc .więc działaj
 
Imię: Wiola
Posty: 17
Dołączył(a): 29 wrz 2009, 10:45
Droga życia: 3
Zodiak: Waga-Smok

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość