Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Re: moje zespolenie...

Post 15 sie 2010, 08:00

Tylko pozazdrościć vega :).

Muszę przyznać, że Twój post zmobilizował mnie do intensywniejszej medytacji, zresztą, ja ciągle gdy usiłuję medytować mam poczucie (głupie z czego zdaję sobie sprawę), że robię coś źle :) czas wreszcie usunąć to poczucie i wziąć się za siebie.

Krzyzak Twoje ciało musi się stopniowo oczyszczać i chyba zwiększać pod wpływem rozwoju absorbcję subtelnych energii zanim będzie można się żywić warzywami jak vega, pewnie dlatego narazie gdy myślisz o "samej papce warzywnej" wydaje Ci się to straszne ;). Zresztą "papka warzywna" brzmi jak warzywa gotowane, które są obmierzłe i bezwartościowe, nie wiem czy to miałeś na myśli :D.

W sumie jeśli chodzi o Twoje oszczędne jedzenie vega, mam pytanie czy nie tracisz/nie straciłeś dużo masy ciała? Mam na myśli czy nie zrobiłeś się kościstym chudzielcem :D. Bo ja przechodzę też powoli na odżywianie naturalne (owocki, warzywka, orzeszki + mleko sojowe, bo bardzo lubię :D) i trochę się boję, żeby mnie nie wychudziło za bardzo ;)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: moje zespolenie...

Post 15 sie 2010, 19:26

Hej :)

Rzeczywiście trochę schudłem... około 6 kilo, ale od tygodnia utrzymuje już stałą wagę na poziomie 80 kg. ( jak na razie:P) przy wzroscie 184 cm. więc chudzielcem kościstym nie jestem :P Największy spadek masy zanotowałem 4 lata temu, gdy przechodziłem na wegetarianizm z mięsożerstwa - około 12 kg w 2 miesiące... Ale po pewnym czasie organizm się przestawia i waga wróciła do normy:) Czuje się bez porównania lepiej i polecam każdemu:)

Od mojej ostatniej przygody wiele się u mnie zmienia:) poznałem kilka ciekawych istot z którymi mam kontakt cały czas (większy lub mniejszy) nie tylko w trakcie medytacji.Pomagają mi i pracują ze mną/nade mną...:) niesamowite:)

Tak jak to usłyszałem wtedy - " nie ma już odwrotu:)"
Avatar użytkownikavega
nie ma początku i nie ma końca
 
Imię: maciek
Posty: 43
Dołączył(a): 18 cze 2010, 15:12
Droga życia: 8
Zodiak: ryby

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron