Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Post 26 mar 2006, 14:13

Rozumiem Michał :-) Niektóre rozmowy poprostu już mi sie lekko "udzielają" A konkretnie ich forma tzn. nawet jeśli się ma podejście Dokładnie takie jak Ty teraz to chodzi głównie o to aby Zaprzeczyć. Nawet dla samej zasady. Stąd moja odpowiedź Michał :-) Myślę że Cię nie uraziłem.

Dziękuję za Twoją wypowiedź :-)

Pozdrawiam. Grzegorz :-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 19 maja 2006, 18:49

GrzegorzL_Truth napisał(a):nawet jeśli się ma podejście Dokładnie takie jak Ty teraz to chodzi głównie o to aby Zaprzeczyć

co zaprzeczyć? nie rozumiem skad wiesz co ktos mysli?
Bezsennosc to choroba chyba. nie sadze aby wplywala w jakis sposob na nasza swiadomosc i bylo to dobre
czasem wchodzimy w ciemność by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei
Karo Kobieta
śniąca na jawie
 
Imię: Karolina
Posty: 8
Dołączył(a): 17 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: wlkp

Post 10 mar 2007, 01:03

kumpel ktory grywal w rpg mowil mi ze po takiej dluzszej sesji niespania ma sie haluny i wogole jazde..ze on szedl na przystanek a za chwile byl juz na przystanku nie ma pojecia jak doszedl itp...cos jak po grzybach;P
mikiLD Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 09 kwi 2006, 22:27
Lokalizacja: z Enek
Droga życia: 4
Typ: 3w4
Zodiak: Bliznieta, Tygrys

Post 21 mar 2007, 21:45

Ja kiedys (mialem chyba cos kolo 12 - 14 lat) jak 2 miechy non topper gralem w Baldurs Gate 2 :) (przeszedlem te gre 8 razy :P) to mialem pozniej takie akcje, ze chcialem cos zrobic ale przed tym chcialem save`a walnac :P hahaha
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 22 mar 2007, 01:25

Taki maly off top propos gier, slyszeliscie o dziecku ktore zabilo swojego brata czy kolege a potem rzucilo textem "Wstawaj, masz jeszcze dwa zycia"... Autentyk :?
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 22 mar 2007, 08:31

damn..nie slyszalem o tym:P ale to sa odosobnione przypadki..wqrza mnie jak np wczoraj w dzienniku pitolili ze 30% graczy sciganek jak nfs czy chocby gta zostaje piratem drogowym...ja akurat na tych wszystkich gierach sie dobrze wyszkolilem (fizyke jazdy i wyobraznie mam w paluszku) i zdalem prawko za pierwszym razem mimo ze nigdy nie siedzialem wczesniej za kierownica..i znalem odpowiedzi na pytania w ktora strone trzeba odbic kierownica gdy np dupa schodzi w lewo...wszystko z gierek:] a piratem nie jestem ..wrecz przeciwnie:)
mikiLD Mężczyzna
 
Posty: 28
Dołączył(a): 09 kwi 2006, 22:27
Lokalizacja: z Enek
Droga życia: 4
Typ: 3w4
Zodiak: Bliznieta, Tygrys

Post 23 mar 2007, 20:07

a ja oglądałam filmik jak koleś najpierw strzelił z łuku do swojego kolegi, bo grali w jakiegoś rpg (przebrali się za postacie, którymi niby grali) a potem chciał uciec przed policją i krzyczał "mam buty ucieczki! mam buty ucieczki!".


o i proszę :) Enjoy!
http://www.youtube.com/watch?v=nFLEakMpQWA
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 24 mar 2007, 16:34

jaki filmik haha :P jeszcze uciekal jak mu strzelil w noge - niezly typek
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron