Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.
Na górnej belce strony głównej obok "Zobacz nowe posty" pojawiła się właśnie ich liczba. Małe, ale chyba pożyteczne. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Bardzo dobre :) tylko mam wrażenie, że jest mały błąd w skrypcie bo nie działa jak powinno. Otworzyłem ze 3 tematy z nowymi postami (z 64). Kiedy wracam na stronę główna nadal widnieje liczba 64, ale stwierdziłem, że po odświeżeniu albo ponownym zalogowaniu będę widział odpowiednia liczbę. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu widzę, że mam nieprzeczytane posty bo na forum niektóre działy są oznaczone innym kolorkiem, ale liczba nowych postów według cyfry wynosi 0 a po kliknięciu na "Zobacz nowe posty" żadnych nie wyświetla.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Liczba ta wskazuje na posty od ostatniej wizyty (nie nieprzeczytane). Biorąc to pod uwagę, Twój opis oznacza poprawny stan. :) Wydaje mi się, że obecnie nie ma (łatwej do wprowadzenia) możliwości stworzenia ogólnej listy (wraz z liczbą) nieprzeczytanych postów, jakkolwiek przeglądając działy na forum, tematy z nieprzeczytanymi postami są odpowiednio oznaczane.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Myślałem, że to zlicza posty oznaczone tym innym kolorkiem :) Tak czy siak podoba mi się ta drobna ale praktyczna zmiana :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron