Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.
cieszę się że znalazłem to miejsce oddalone od świata, dla mnie okazało się studium ludzkiej psychiki, duszy, duchowości, postaw itd itp...miejscem gdzie można skonfrontować owoce własnych poszukiwań z owocami innych.

mam kilka pomysłów dotyczących jednolinijkowych postów, wypowiedzi nie na temat itd:

może mogły by one być zamiast usuwane, zwijane przez moderatorów, w sensie tak jak to wygląda na youtube, lub przez samych użytkowników ( pod kontrolą moderatorów). lub jeśli już ktoś ma koniecznie ochotę na czacik pod postem można by dodać taką opcję która nazwana była by np. "skomentuj post" i wtedy rozwijało by się pod postem okno czatu, lub otwierało by się to w innym oknie czy coś takiego... :-k

w taki sposób forum nie straciło by swego uroku, użytkownicy mogli by się swobodnie wypowiedzieć, skomentować dany post, lub zamieścić swoje uwagi odbiegające od tematu, przeprowadzać ewentualne spory itp.

współgrało by to również z przekazem jaki niesie z sobą temat przebudzenia, oświecenia... NIC NA SIŁĘ, forum powstało z tego co rozumiem jako pomoc dla poszukujących, dało by to również każdemu pewna WOLNOŚĆ w posługiwaniu się własnym językiem.

czy z tym cos zrobicie czy nie forum i tak jest spoko i na poziomie.

=D> =D> =D>
"Stosując zasadę oko za oko... uczyni się świat ślepym" Mahatma Gandhi.
Avatar użytkownikaksiążE Mężczyzna
mały choć już trochę starszy
 
Imię: emil
Posty: 65
Dołączył(a): 11 maja 2008, 09:28
Lokalizacja: leicester
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron