OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
mam prośbę czy ktoś nie mógłby mi pomóc. Słyszałem o takiej techinice że inny doświadczony podróżnik astralny moze pomoc iinnej osobie wyjsc czy ktos moglby mi w tym pomoc? ktos to potrafi?
sarajulka
 
Faktycznie to jest możliwe ale lepiej samemu do tego dojść bo czasem bywa tak że ktoś nie jest przygotowany na to albo po prostu w danej chwili nie jest mu to potrzebne, i efekty mogą być różne ,czasem niezbyt przyjemne...
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk
Hmmm... ja w zasadzie też tego jestem ciekaw, bo sam póki co nie wychodzę świadomie (chociaż zdarzyło się trochę razy nieświadomie i wiem sporo z poprzednich wcieleń), ale na razie nie spotkałem jeszcze osoby która umiałaby i chciała to zrobić ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Próbowałam , nie wystarczy , powiedzieć się , że chcemy żeby ktoś był w OOBE , trzeba go dosłownie wyciągnąć z ciała...Trudno je złapać , udało mi się za rękę ale kiedy próbowałam pociągnąć wypadała , tego trzeba się nauczyć...Ale osoba na której testowałam moje umiejętności , faktycznie czóła to co robiłam.
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości