OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 24 wrz 2011, 18:04

byty bezcielesne oraz inni użytkownicy astrala
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 25 wrz 2011, 01:36

Tą są jakby normalni ludzie , tylko że stniejąw nifizyczym świecie.Czyli koledzy w OOBE.
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 25 wrz 2011, 21:09

Ale dawno tu nie byłem, a i temacik który lubię. :)

Ludziska będąc nieskończoną istotą, doskonałą niepotrzebującą się rozwijać jak to iluzyjny nurt przubudzeniowy mówi dążąc do czegoś tam, do finału który nie istnieje a ci niesprzyjający wykorzystują przeciw tobie mówiąc że jesteś niezbyt dostatecznie zaawansowany, nieoświecony i tak całą wieczność mogą cię robić w balona, do czego dążę.

Od takiej właśnie pomocy niefizycznych przyjaciół pałających nieskończoną miłością się zaczyna idąc przez pośmiertne owijanie w bawełne a kończąc się wylądowaniem po raz X na planecie ziemia z tymi samymi pytaniami i chodzeniem po omacku i dalszym cierpieniem.

O to mi chodzi finalnie żeby pielęgnować w sobie poczucie niezależności pewność że się uda i wstawać codziennie o tej 3 rano to w końcu się uda, oczywiscie pamiętając o wolnej woli i śmiechu politowania dla klaunów które chcą cię urobić w sposoby przynależne do twojego obecnego stanu psychicznego bazując na podświadomych lękach. I jakkolwiek źle by to wyglądało,i chociaż cały wszechświat był by przeciw tobie to nic nie może ci się stać bez twojej zgody...
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 30 wrz 2011, 18:58

Ludzie , którzy są w OOBE , ale nie pochodzą z fizycznego świata...Nie masz nad nimi kontroli.
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 30 wrz 2011, 19:16

Avataraaa napisał(a):Ludzie , którzy są w OOBE , ale nie pochodzą z fizycznego świata...Nie masz nad nimi kontroli.

A czy można kontrolować np. emocje (też niefizyczne)?
ja odpowiem:
Tak, poprzez obserwację i ewentualną zmianę punktu WIDZENIA.

Jak to mówią: Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.
Dość dużo zależy od d..y.
http://www.youtube.com/watch?v=Z3UyIlXYndQ&feature=share
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 30 wrz 2011, 19:44

Najlepiej poprosić o pomoc przyjaciół z forum,żeby w tę samą noc pomogli Ci wejść w Oobe :) Też dobry eksperyment, tak jak Veli z odgadywaniem kart :) Kto ma nad tym kontrolę i potrafi odbyć celową podróż, to Cię nie zawiedzie, przyjdzie wieczorkiem i kulturalnie Cię za rączkę wyprowadzi z ciała, a nie za nogi :)
A mówiąc na serio,skoro mowa o tym temacie, to miałem kiedyś podobne odczucia i nie wiadomo, czy ktoś ma dobre zamiary, czy pomoże Ci, a potem wykorzysta seksualnie astralnie to też nie wiadomo. Ja miałem taką jazdę,ale od strony pleców, jak na brzuchu spałem, to tak jakby ktoś mnie za lędźwie do góry podnosił. A co gorsze, to początkowo tak jakby ktoś sobie spacerek palcami po moich plecach urządzał, a potem ucisk, tak jakby chwycił i pociągnął do góry. I jak się z podobnych stanów wybudzam, to też bije bardzo szybko serce i zawsze się zastanawiałem, czy to serce, czy czakra serca przyspiesza i ma się wrażenie że serce tak szybko pracuje. Co o tym sądzicie? Bo takie szybkie bicie serca może się wydawać tylko szybkie, bo głębokie stany są bardziej receptywne i jaśniej się wszystko odbiera, to nagłe wybudzenie i przejście do normalnego poziomu świadomości może dawać takie uczucie.
Michał1987 Mężczyzna
Żyjąc w Świetle
 
Imię: Michał
Posty: 76
Dołączył(a): 11 sie 2011, 23:40
Droga życia: 11
Zodiak: byk

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 01 paź 2011, 21:56

Wiem ,wiem.Ale ogólnie nie ma się nad nimi kontroli (całkowitej)
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 01 paź 2011, 23:32

tak ale oni (ci pomocni) zawsze są skorzy do pomocy
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Pomoc Niefizycznych

Post 03 paź 2011, 19:09

No , to napewno , ale czasami zdaje mi się że to przez nich mi nie wychodzi OOBE np.nie przychodzą hipnagogi , a wszystko robię tak jak zawsze...
Avatar użytkownikaAvataraaa Kobieta
 
Imię: Ala
Posty: 54
Dołączył(a): 14 cze 2011, 22:14
Lokalizacja: Bytom
Droga życia: 7
Typ: 7w6
Zodiak: Lew/Panna

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron