OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Ketamina - gwarantowane oobe

Post 27 lis 2011, 20:11

duzo czytalam o oobe i dodatkach dzieki kttorym mozna wejsc w ten stan . znajoma powiedziala ze brala KETAMINE kilkakrotnie i za kazdym razem odbywala podroz oobe inaczek K-HOLE tak jak pisza inni widza siebei z gory albo boku moga poruszac sie gdzie chca. latac i wiele innych rzeczy takze wyczytalam ze ponad 90% doswiadczen to oobe przy KETAMINIE, wlasnie kupilam 5 gr i okaze sie jaka bedzie moja podroz poza cialo.... sa osoby ktore juz probowaly tego?

http://talk.hyperreal.info/ketamina-t13118-10.html
sarajulka
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 27 lis 2011, 20:33

Zdolności "paranormalne " nie są celem rozwoju lecz występują niejako "przy okazji ".
easy russian
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 27 lis 2011, 20:56

ale ty jestes uparta
nic nie osiagniesz narkotykami, rozumiesz? czy wolisz wyladowac w szpitalu zeby uslyszec swoje 'wyzsze ja'?
Eruanis
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 27 lis 2011, 22:47

A skąd wiesz że to jest OoBE a nie po prostu wizje narkotyczne albo początki psychozy wywołanej środkami toksycznymi?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 27 lis 2011, 23:10

po mefedronie mialam wyjscie . wiem ze to bylo oobe bylam tak swiadoma jak teraz gdy pisze ta wiadomosc , widzialam choc mialam zamkniete oczy tak jak teraz widze..... tego sie jest pewnym.. mialam wiele wizji, schiz po narkotykach i potrafie odroznic omamy, schizy. psychonarkotyczne halklucynacje od oobe..
sarajulka
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 27 lis 2011, 23:11

a skad wiesz czy teraz spisz czy nie???
sarajulka
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 00:19

Nie wiem, jeśli mam odpowiednio realistyczny sen, nie wiem. Skoro brałaś dużo różnych rzeczy pewnie zauważyłaś że po różnych rzeczach są różne rodzaje wizji i schiz, skąd masz pewność że akurat to jest coś innego?
A może to zaczynająca się schizofrenia? Osoby ze schizofrenią są całkowicie 100% pewne że to co widzą, słyszą, czują to prawda. Ja dlatego właśnie staram się z niczym nie eksperymentować - bo chcę mieć pewność że postrzegam to co postrzegam, a nie jest to jakiś wytwór mojego umysłu.
Nie warto kontynuować uzależniania się od różnych substancji. Jeszcze nikomu nic dobrego z tego nie przyszło na dłuższą metę.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 01:02

Do tego jeszcze uzywanie takich substancji powoduje zatracanie kontaktu z samym soba - wyobraz sobie zycie bez mozliwosci identyfikacji swoich uczuc - tak, do tego prowadza narkotyki. Wiec jesli taka cene chcesz placic za 'ketaminowe obee' - gwarantuje, uda ci sie raz, spodoba sie wiec powtorzysz - twoj wybor.
Eksperymenty? 5g zeby wywolac oobe? 5g to chyba sporo jak na jedna osobe..
Eruanis
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 10:47

Co do substancji, zgadzam się z przedmówcami. Droga na skróty często bywa niebezpieczna. To nie zabawa. Jest lepszy sposób na osiągnięcie stanu OOBE, a mianowicie przebudzenie się np. o 5 rano, utrzymanie przytomności powiedzmy przez godzinę, a potem zaśnięcie. Nie polecam tego robić w dzień powszedni ze względu oczywiście na ciężkie wstawanie do pracy/szkoły. Przerywany sen nie był u mnie wywołany specjalnie, ale skutek był. Wiedziałam, że przez to uda mi się z łatwością oddzielić od ciała. Spróbuj tej metody.
Vela Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 13 paź 2010, 11:34
Droga życia: 8
Typ: 4w5
Zodiak: koziorożec

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 12:48

jesli ktos doswiadczyl oobe to wie ze znadne schizy, wizje i halucyny nie doroznuja temu,,, tylko osoba ktora nie miala oobe nie odroznia tych rzeczy od oobe... to proste
sarajulka
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 12:52

tak 5 gram to duuuzo... na jedna osobe jednorazowo sie bierze 250-350 mg wie mozna policzyc ze sporo rrazy mozna uzyc ale ja nie cpam , nie biore dla zabawy itd, poprostu experymentuje, cpanie to jak ktos bierze dzien w dzien i mu sie to podoba a ja kazda uzywke mozna powiedziec ze bralam raz, w wakacje lilkakrotnie mefe i od tamtej pory nic, zero a teraz porostu probuje ze wzgledu ze kazdy duuuzo opisuje o stanie oobe po tym i chce sie przekonac czy tak jest prawda, wiem jak wyglada i co sie czuje w stanie oobe wiec bede wiedzial po wzieciu tego czy to to..
sarajulka
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 16:45

Wait, czyli udało ci się wcześniej osiągnąć OoBE bez używania żadnych wspomagaczy? Jak tak, to po co eksperymentujesz z narkotykami zamiast ćwiczyć osiaganie OoBE normalnie? A jeśli nie - to oznacza że nie wiesz jak wygląda OoBE, a tylko jak wygląda doświadczenie po wzięciu danego halucynogenu, które wcale nie musiało być OoBE...
Weryfikowałaś jakoś czy to OoBE było prawdziwe, czy nie było tylko halucynacją/snem?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 16:58

tak wiem ze to bylo oobe wszystko bylo tak jak teraz tz czulam sie tak jak teraz,widzialm wszystko tak jak teraz, poprostu wiem pozatym wszystko co sie dzialo na okolo rozmowy osob, co osoby robily itd bbyl potwierdzone choc spalam i mialam oczy zamkniete a osoby byly w innym pomieszczeniu... poprostu to wiem ze to bylo oobe , nie proboalam nigdy ketaminy i chce sie przekonac czy ono daje nam proste oobe i bez wysilku,,zwykla ciekawosc....nie piszcie czy odrozniam oobe bo jesli tego nie przezyliscie i nie wiecie to pytacie gdybyscie mieli oobe nie pytalibyscie skad wiessz, mefa,feta,amfa,chasz daja efekty odurzenia,euforii,speeda ale utrzymuja mocno swiadomosc wiec moga wywolac lub pomoc w oobe, ketamina zas poczytajcie sobie, dlaczego ludzie podczas oeracji widza tuneml, widza co sie dzieje i unosza sie i mysla ze to smierc? bo a pod wplywem ketaminy i myla rmierc i spiaczke kliniczna z oobe podczas operacji,, poczytajcie o tym.... ja co prawda nie wiem czy to prawda itd i nie kluce sie w tym przypadku bo nie ma o co moze i nie spowoduje oobe tylko halucyny i tripy nom okaze sie .. wiec jak wyglada oobe i jak sprobuje to napisze napewno....
sarajulka
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 28 lis 2011, 23:52

Jeśli mogę dodać coś od siebie :

osobiście nie wątpię ,że możesz osiagnąć własnie oobe . Sam to łapałem kiedyś ...... za pomoca alkoholu i głodówek i radykalnej jogi (tak bez miłości do siebie - była to raczej ciekawość , nastawienie na efekt, który "coś" miał zmienić. Takie pragnienie przejścia na skróty) .
Rzecz w tym, że wspomagacze - " wybijacze sztuczne " spowodują ,że ostatecznie stracisz nad tym kontrolę . Czytałem książkę Sugiera , widziałem z nim film . Potem rozmawiałem z ludźmi , którzy znali go osobiście . Facet popadł w jakies problemy .

Wracając do moich doświadczeń - takie one właśnie były . Długo pisać co się działo . "Posklejanie" siebie na powrót po tych eksperymentach trwało tak naprawdę wiele lat . Wiem,że są ludzie , którym złożenie do kupy tych klocków tak jak były nie udaje się w tym życiu . Znam takich . Tu tkwi całe niebezpieczeństwo . To co uruchamiasz składały wcześniej pokolenia przed Tobą ( Twoja osobista genetyka ) . To trochę tak jakby mechanik uruchamiał silnik nie poznawszy wcześniej zasad BHP i budowy maszyny . Do tego nie za bardzo wiedząc czego oczekuje i co da mu to "odpalenie " urządzenia . Ot, takie " zobaczymy co będzie jak zrzucimy tę bombę jądrową "
easy russian
 

Re: KETAMINA gwarantowane oobe

Post 05 sty 2012, 15:23

Po pierwsze jeżeli ktoś siedzi w wyuczonym przez społeczeństwo schemacie, że narkotyki są absolutnym złem, to radzę zapoznać się z tematem dokładniej. Jedną z najniebezpieczniejszych substancji jest alkohol... tylko że ten jest w społeczeństwie prawie że gloryfikowany. Oczywiście nie ma nic złego w lampce wina na rozluźnienie... tak samo nie ma nic złego w innych substancjach. Przy odpowiedniej wiedzy, z odpowiednim stosunkiem i zasadami BHP można czasem użyć tych potężnych narzędzi z pożytkiem.

Po drugie... biada temu kto zapoznawszy się z tematem wpadnie w drugie ekstremum! Każda silna substancja jest jak "nóż". Może nam bardzo pomóc i może bardzo poranić. Dlatego apeluję o ostrożność.
Zawsze najpierw zdobądźcie pełną wiedzę z różnych źródeł o substancji. Później zadbajcie o bezpieczeństwo, opiekuna podczas lotu, podstawowe BHP itp. Na koniec zastanówcie się trzy razy po co to robicie, co chcecie osiągnąć i czy jesteście pewni że to dobry sposób. Jeżeli ktoś ma najmniejszą wątpliwość lepiej się wstrzymać.

Inną sprawą jest to że narkotyki to tylko narzędzia. Nie uduchowią Cię, nie oświecą... w rozsądnych rękach mogą trochę pomóc. Ryzyko jest jednak duże wiec nie śpiesz się.
"Często logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." - Albert Einstein

http://hypnotools.pl/
Avatar użytkownikaFraktal
 
Imię: Krzysztof
Posty: 21
Dołączył(a): 01 sty 2012, 14:55
Droga życia: 11
Zodiak: Baran, Tygrys - żywiołu ognia

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron