OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Czy ktoś się z tym spotkał

Post 12 gru 2011, 02:23

Opiszę teraz dziwny stan, którego doświadczam tak 3-4 razy na 10. Otóż chodzi tu o takie uczucie ja to nazwałem uczucie fali czy też "worka". Hehe opisałbym to, jakby ktoś nakładał na mnie (nazwę to energetyczny) worek, zaczynając od głowy. I wtedy przechodzi mnie taka fala z góry, od korony w dół, jakby ktoś polewał głowę ciepłą wodą. Natomiast czuję ją do jakiegoś momentu np. do klatki piersiowej i się rozpływa. Z początku jest to uczucie ciepła i wtedy na chwilę tracę całe swoje skupienie, swoją świadomość. Głównie medytuję obserwując oddech. To "coś" zauważyłem pojawia się, jakby to powiedzieć, jak uda mi się nie przerwanie i niezmącenie poobserwować własne myśli. Wiecie, podświadomość podrzuca różne rzeczy do rozkminy. Jak uda mi się "odeprzeć" tych kilka lub kilkanaście myśli to pojawia się to uczucie. Zauważyłem też, że zwiększa się liczba tych jasnych bohomazów, ślaczków, linii, czy jak to tam nazwać pod powieką. Zazwyczaj podczas tego czegoś łączą się one w punkt i wyglądają jak gwiazda na czarnym niebie. Czasowo trwa to (ciężko powiedzieć jak się nie zwraca uwagi na czas) 1 do 2 minut i gaśnie. Jak to coś się pojawia to całe ciało staje się lekkie jak powietrze a w jednej chwili mam pełne usta śliny. Jak na razie nie umiem wydłużyć tego stanu, zawsze się nabieram na myśli które przychodzą mi do głowy i zaczynam interpretować ten stan. Nigdy nie reaguję na to strachem. Nabieram się na te myśli i to uczucie ze mnie schodzi. Nie wiem co dalej o tym napisać, nic więcej nie przychodzi mi do głowy ani nic co towarzyszy temu czemuś.
Ostatnio edytowano 12 gru 2011, 11:32 przez BobBlunt, łącznie edytowano 1 raz
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
Mam podobne doświadczenia, czasem zaczyna się to od głowy w dół a czasem od nóg w górę. Ja odczuwam to jako wibracje, prąd przechodzący przez ciało. Najczęściej występuje to gdy jestem w pozycji leżącej lub siedzę z wyprostowanym kręgosłupem.Towarzyszy temu wyraźne widzenie różnych fali energii, nie wiem czym one dokładnie są, jakieś tunele, pasy, wiry na razie nie rozpracowałam tego ale pracuję nad tym. I jeszcze jedno - Oddychanie zauważyłam że im głębiej oddycham tym mocniej wibruje ciało.
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk
Od razu chciałem wykrzyknąć tez to mam! ale nie tak łatwo bo mam takie strumienie energii gdy jestem czyms szczególnie pobudzony,np boska muzyka ,sex,horror albo czasem po prostu bez okazji. I tez "to " idzie od góry,od głowy nizej i rozchodzi się po ciele.Czuje to wyraznie,strumienie i towarzyszące temu niezwykłe uczucie.
Ale ja wiem co to jest.To rozbudzona kundalini.
Bob,piszesz ze całe ciało staje się lekkie jak powietrze,nie ma nic lepszego!.To znak super-zdrowia,pogratulowac:)

To przedziwne ze ty i energia miłosci tak bezbolesnie i bez perypetii macie rozbudzoną kundalini.Zwykle temu towarzyszą cuda niewidy.
To tak intrygujące ze zedytuje tego posta...jesli energia,strumień czy fala i dzie od dołu od nóg to w hinduizmie utozsamiana jest z boginią Śakti a jesli idzie od góry to z bogiem Siwą.Ponad głowami istnieje nieprzebrana ilosc tej energii kosmosu,takze z powodzeniem mozecie być tantrykami lub wyznawcami Siwy i Sakti:) Bardzo się cieszę.
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40
Ja też to znam, najczęściej mam podobne odczucia kiedy ściągam do siebie jasną, biało-złotą, czystą energię z Góry - to odczucie napływu, przepływu energii przez całe ciało, wypełnianie całego ciała przyjemnym ciepłem powodującym taki przyjemny dreszcz, w skrajnych przypadkach aż do bardzo silnego fizycznego przyjemnego, stawiającego włoski na całym ciele odczucia...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
A ja to mam od już nie wiem kiedy...
Niemalże dzień w dzień. xD
Chyba przez ostatnie 7-8 miesięcy zdarzyło się tak, że przez no może w sumie 2 tygodnie gdzieś to poczucie ciepła się zapodziało.
Wspaniałe uczucie.
Trudno o nim cokolwiek napisać.
Po prostu się Tym Cieszę. ^ ^
Bo wszystko wydaje się tak bliskie.
Tak piękne i lekkie...
Naturalne.
No jakie ma być Życie jak nie naturalne? xDDD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
A czy może zauważyliście, że te wszystkie "dziwne stany" łączą się w pewnym sensie z wydechem? Ja to zaobserwowałem, że jak zaczyna się coś dziać to (u mnie) zawsze na wydechu.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości