Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Witam serdecznie,

Rozwojem osobistym i duchowym zajmuję się już dość długo a buddyzm i medytacja fascynują mnie właściwie od dzieciństwa. Studiuję podyplomowo psychologię. Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej na temat medytacji uważności. Poszukuję osób medytujących (zen, uważność), po treningach mindfulness. Ostatnio dobrodziejstwa medytacji doceniła także psychologia. Chciałabym przeprowadzić krótki wywiad na temat tego jak postrzegacie wpływ praktyki medytacyjnej na wasze życie codzienne. Zależy mi na osobach z Poznania i Warszawy a także z innych miast - wtedy zdalnie przez skype lub na zasadzie odpowiedzi na kilka pytań drogą mailową). Jeśli możesz poświęcić mi parę chwil, napisz.

Pozdrawiam
Marta
m.rembalska@wp.eu
skype: meribre1
Meribre
 
Imię: Marta
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2012, 20:20
Droga życia: 7
Zodiak: skorpion, tygrys

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości