Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Tajemnice Naszego swiata....

Post 21 wrz 2008, 20:15

Tutaj piszcie jakies najbardizej interesujące zagadnienia dotyczące naszego swiata. Mnie np. teraz bardzo interesuje Piorun kulisty. Wszyscy ludzie, ktorzy go widizeli uwazali, ze byla to istota myslaca, przenikala przez materialy takie jak szklo...Albo znaki na polach. Dookola takich znakow często bylo duzo wojska.. helikoptery, samoloty ponadddzwiekowe (keidys w niedowiary widizalem)
PioT Mężczyzna
 
Imię: Piotrek
Posty: 68
Dołączył(a): 21 wrz 2008, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Wodnik

Post 21 wrz 2008, 21:18

Znaki na polach ciekawa sprawa kiedyś na discovery ogladałem jak grupa studentów prubowała podrobić te znaki nei były one może tak skomplikowane jak nie które ale jednak im się udało. Był chyba jeszcze taki odcinek w którym chcieli zobaczyć jak to z góry wygląda i kiedy przelatywali nad znakami stracili kontrole nad helikopterem ciekwe czy to przypadek czy jednak cośw tych znakach jest...
Mazi131 Mężczyzna
M@zi
 
Imię: Mateusz
Posty: 60
Dołączył(a): 14 sie 2008, 22:39
Droga życia: 8
Zodiak: wodnik

Post 21 wrz 2008, 21:28

Bylo takie miasto... niepamietam jak sie nazywalo, ale gdzies w Polsce, i tam na poalch gdize byly znaki bylo znacznie wieksze promieniowanie niz gdzie indziej, i byl jeden swiadek naoczny, i mowil ze widzial czerwona kule ognia nad polem ,potem spojrzal na pole (jak juz kula znikla) i zobaczyl ze sa tam znaki ktorych nie bylo... Albo ciekawa sprawa... czemu keidy myslimy wieczorem o zyciu po smierci i o tym ,ze moze go nie byc to ssie boimy tego bardziej, niz jak myhslimy o tym w dzien (wiem ze troche odbiegam ale akurat mi przyszl odo glowy)
PioT Mężczyzna
 
Imię: Piotrek
Posty: 68
Dołączył(a): 21 wrz 2008, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Wodnik

Post 22 wrz 2008, 14:16

Na świecie nie ma tajemnic, jest tylko głupota.
"A funcioning police state needs no police"
--William Burrougs, "Naked Lunch"
Avatar użytkownikaelwis Mężczyzna
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 02 wrz 2008, 10:39
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 8
Zodiak: waga

Post 22 wrz 2008, 14:22

Ok... to jezeli jestem taki madry i wszechwiedzacy to wyajsnij ktores z tych zagadnien w.w. ;\
PioT Mężczyzna
 
Imię: Piotrek
Posty: 68
Dołączył(a): 21 wrz 2008, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Wodnik

Post 22 wrz 2008, 20:21

Napisałem gdzieś, że jestem wyjątkiem od reguły? Z resztą mówiąc o głupocie miałem na myśli raczej dążenie do odpowiedzi aniżeli nieznanie odpowiedzi.
"A funcioning police state needs no police"
--William Burrougs, "Naked Lunch"
Avatar użytkownikaelwis Mężczyzna
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 02 wrz 2008, 10:39
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 8
Zodiak: waga

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron