Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Post 22 mar 2006, 22:09

Słusznie ..umie TYLKO przepraszać.. wpierw coś robią a później przepraszają. To sie chyba nazywa manipulacja. Czy nie zareagowałby? Nie wiem. Wydaje mi sie ze "wreszcie" miałby super "usprawiedliwienie" że nie Tylko on jest Obłudny w swoim "demokratycznym" spojrzeniu. Mógłby z pełna premedytacją i "rozgrzeszeniem moralnym" zacząć oficjalnie gnoić muzułmanów. Z krzyżem na czele. Z pełnym szacunkiem dla szczerze wierzących chcrzescijan. Nie chodziło mi o obrażanie lecz ukazanie pewnej dwuznaczności. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 23 mar 2006, 00:01

Aż dziw że cała ta sprawa przycichła. Całe szczęście że nie było poprzez tą chamówę jakiegoś nieszczęścia w stylu zamachów. Dziękować tylko Bogu. Oby tylko ludzie wyciągnęli jakieś wnioski bo coś takiego jest nie do przyjęcia na dłuższą metę jako coś "normalnego"
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 23 mar 2006, 13:22

GrzegorzL_Truth napisał(a):Aż dziw że cała ta sprawa przycichła.


Cisza przed burza?? :>
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 23 mar 2006, 19:08

Loky napisał(a):Cisza przed burza?? :>

Właśnie, ETA ogłosiła zawieszenie broni. Czyzby to nie byla czysta manipulacja ? Że niby jest fajnie spokojnie a tu nagle boooooooooooooooooom!]:-> Moga cos szykowac a my sadzimy ze dali sobie z tym spokoj i siedza cicho w swoich chatkach. No ale moze rzeczywiscie siedza w chatkach i tyle, zapomnieli o tym. Zreszta na ten temat nie ma co sie wypowiadac bo bedą to tylko czyste spekulacje cyt."nic nie wnoszace do tematu"-Nazcain :P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości