Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
Cześć

Tak z rana wcinajac śniadanie w wolnej chwili pomyslałem sobie chwilke o samochodach i wpadłem na banalnie łątwy sposób na wręcz nieskończoną energie.Zresztą potem szperajac i szukajac zobaczyłem że ten pomysł już był i ba nawet ktoś zbudował takie silniki.



Przecież jest całkowice banalny sposób aby samochody i wiekszosc urządzeń działała praktycznie za darmo bo na wode.

Nie mówie tu o wolnej energii bo do tego trzeba by ukrytych technologii urządzeń itp itd.

Ale o sposobie dostepnym tu i teraz w bardzo łątwy sposób bo dotyczy on dostepnej techniki.

MIANOWICIE BANALNA RECEPTA NA WOLNOSC ENERGETYCZNĄ...

Nie bede tu podawał recepty szczegółowo ale ogólnie aby następni mogli sie wgłębić w szczegóły.



WIĘC DO RZECZY:
1.Elektroliza wody czyli rozbicie jej cząsteczek na TLEN I WODÓR
(do tego ptorzeba praktycznie jedynie prądu z zewnatrz czyli identico jak do silnika na benzyne jakis akumulator czy to słąszy sczy silniejszy to szczegóły zalezy ile prądu będzie potrzeba)

2.Pakujemy silnik czy napęd na wodór JAKIE SA JUŻ UŻYWANE I SKONSTRUOWANE w dzisiejszym świecie. I TEN SILNIK spala wodór i na nim działa.

3. W tym napędzie urządzeniu POSIADAMY TAKŻE identyczny alternator jak jest w silniku na benzyne aby zwrotnie ładował prąd do akumulatora jakiegoś(tego źródła prądu)



Oczywiscie moc akumulatora i ile prądu musi dać i też do rozruchu to szczegóły.I też ile mocy z działania musi iść na powrotne łądowanie aby prąd wyszedł na zero... czy to będzie 10% czy 70% nie wiem ale i tak sie opłaci bo te 30% będzie za friko... a z resztą sie wyjdzie na zero. To szczegóły dla przemysłu aby to wyprodukować z odpowiednimi mocami i odpowiednimi parametrami i to ładnie dobrać.

I PAFF wyłązimy na zero prąd sie spowrotem ładuje więc jest na zero bez strat. A z wody jest wodór na którym to ładnie pracuje. Jedyna rzecz jakiej do tego potrzeba to woda (i jakiś akumulator o odpowiedniej mocy magazynujacej prąd i rozruchowej oczywiście) Very Happy ...



BANALNIE PROSTE. UDOWODNIONE FAKTY CHEMICZNE I TECHNICZNE WYKORZYSTYWANE I ZNANE JUŻ DZISIAJ !!

NIECH KTOŚ TO WYKORZYSTA I PÓJDZIE Z TYM DALEJ !! Ja mam obecnie wazniejsze zadania.
Ale drogę wskazać mogę.
Nie zmarnujcie tego.
Walic mi tym po forach naukowcach i wszystkich. Moja rola sie kończy na tym poście dalej tego nie będe propagował bo jak pisałem mam inne wazniejsze zadania. Bez jaj żeby po 30 dniach sposób na darmową energie z wody sie poszedł...zmarnować Very Happy

Pozdrawiam






Tutaj jest pare telefonów i maili do PAN.

http://www.pan.pl/

I w necie pewnie jeszcze kupa takich osobistości i naukowców. Setki maili da sie wynaleźć.
I fizków i chemików i mechaników i tone innych.

Radziłbym obesłać każdą osobe Z OSOBNA na mail z ministerstw i PAN.Inaczej sie to nie przebije.Czuje że potrzeba z przynajmniej tysiaca indywidualnie osobno obesłanych osób aby przebić zmowe milczenia nad tym pomysłem i ignorancje i cenzure elit(dla niewtajemniczonych radze troche poszperać o iluminatach). Poniżej czuje że nie wystarczy.

Oczywiście nie ma co sie bawić do jednego bo to może jakiś pachołek iluminatów a na bank paru z nich tam jest i to zignoruje itp itd.

Obesłać z pare setek tysiecy instytutów żeby nie dało rady tego olać.Wlepić setki maili w miejsce do adresu itp itd.

Zreszta co ja was będe uczył znacie sie propagujac taka wiedze...

Może to też przetłumaczyć i obesłać też angielskie osoby.

I w ten sposób nie da rady im tego zignorować i dalej robić tą propagande i ukrywać alternatywne źródłą energii z powodu kontroli i kasy co robią iluminaci czy inne grupy z elit obecnie.

Pozdrawiam
poszukującyprawdy Mężczyzna
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 lis 2009, 00:31
Tak jak sam napisałeś, pomysł nie jest nowy. Ogniwa wodorowe nie są niestety jeszcze zbyt bezpieczne. W dodatku bilans energetyczny takiego zasilania pojazdu wcale nie jest taki różowiutki. De facto, zasilanie pojazdów wodorem to jeden z NAJMNIEJ wydajnych sposobów. Dużo bardziej ergonomiczne są rozwiązania elektryczne i na sprężone powietrze.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron