Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witajcie.
Dzisiaj śnił mi się bardzo dziwny sen. Była to tylko jedna scena, jakby zastygła w ruchu, ale miałam wrażenie jakbym wpatrywała się w nią przez całą noc. Wszystko działo się na białym tle, z przyciemnionymi rogami. Na przeciw "mnie" stali twarzami do siebie (do mnie z profilu) młody chłopak w czarnej marynarce (trochę wyglądała jak mundur) i dziewczyna (chłopak stał z lewej strony, dziewczyna z prawej), z długimi falowanymi blond włosami (podobne do takich, jakie mam ja.). Miała na sobie krótką różową suknię, coś ala baletnice, tylko bardziej balową. Trzymała w swoich dłoniach bladoróżową róże, bardzo długą, jak całe jej tułowie, oplątaną jasnoróżową wstążką. Chłopak trzymał ją za jedną dłoń, obaj uśmiechali się i patrzyli na siebie jakby z miłością. Ona była zarumieniona. Zaznaczę, że jestem pewna że nic się ani przedtem, ani potem nie działo, to było coś na kształt fotografii, mimo że samym zdjęciem to nie było.
Bardzo prosiłabym o pomoc :)
Addie
 
Imię: Ada
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2012, 19:33
Szukasz tego chłopaka? Różowa suknia ślubna?
Zgłaszam kandydature, tylko uprzedzam ja zmywam, Julita gotuje i prasuje a Ty..hm lubisz odkurzać?

:D
STAROŻYTNI KOSMICI - http://goo.gl/3cUSG
Avatar użytkownikaConstantine
miszcz
 
Imię: John
Posty: 60
Dołączył(a): 10 mar 2012, 22:01
Lokalizacja: Liverpool
Droga życia: 31
Zodiak: Rak
Witam!mnie się kojarzy z fotografią ślubną,może zobaczyłaś obraz prawdziwego zdjęci kogoś?a może własną przyszłą fotografię ślubną?może to tzw."proroczy sen"?
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia
Przez nas mózg przepływa, tak wiele informacji, a my wszystkich ich nie jesteśmy w stanie zapamiętać świadomie. Jednak mózg, bez naszej wiedzy, większość koduje. Dla ciebie może to być coś, czego nigdy wcześniej nie widziałaś, a dla mózgu pewnie odświeżenie pamięci lub mix kilku obrazów. Jeżeli nie jesteś wzrokowcem mogłaś taką scenę zapamiętać za pomocą innych zmysłów,które to właśnie w taki sposób odwzorowały wspomnienie w twojej pamięci. To tylko moja teoria, która nie zawsze może być odpowiednia do sytuacji:).
Firanka
 
Imię: Marzena
Posty: 3
Dołączył(a): 14 mar 2012, 20:40
Droga życia: 9
Zodiak: Panna

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron