Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam :D
Mialam dzisiaj rano takie dziwne zjawisko, otoz, spalam, snilo mi sie ze bylam Spidermanem, chustalam sie na pajeczynie po jakims miescie, wiadomo, sen jak sen! Potem sie obudzilam, stwierdzilam ze juz jest calkowicie jasno, ale jednoczesnie slyszalam mame chrapiaca w drugim pokoju :P teraz calkowicie jasno jest gdzies kolo 9- 10 i sie bardzo zdziwilam dlaczego wszyscy jeszcze spia(mama zawsze wstaje pierwsza). myslalam o snie o spidermanie, bo mi sie podobal, no i myslalam kiedy by tu jeszcze raz obejrzec 1 i 2 czesc filmu...(uwielbiam spidermana, i kocham pajaki!) i smutno mi bylo, ze w tygodniu nie bede miala czasu bo kilka kolokwiow sie szykuje... no i stwierdzilam ze jeszcze pospie. znowu sie obudzilam ale... tym razem bylo calkiem ciemno! pomyslalam ze to dziwne skoro bylo juz przeciez jasno! mama chrapala dokladnie w ten sposob jak slyszalam gdy sie wczesniej obudzilam(a raczej myslalam ze sie obudzilam). ogolnie to wiem ze sie zdarza miec sen w snie, ale to byl szczegolny przypadek, bo jak sen o spidermanie sie skonczyl to czulam sie zupelnie obudzona, nie dzialy sie zadne dziwne rzeczy, myslalam o filmach, o kolokwiach normalnie ... a jak sie naprawde obudzilam to az nie moglam uwierzyc ze wtedy snilo mi sie ze sie obudzilam... no ale przeciez nie moglo byc pierw jasno a potem ciemno!potem pomyslalam o swiadomych snach,chociaz nie mam w tym zadnego doswiadczenia czy wiedzy- po prostu do tej pory probowalam tylko OOBE. Moze to bylo cos w stylu swiadomego snu? tylko nie wiedzialam o tym i nie wykorzystalam szansy? szkoda troche wiec jeszcze lezac w lozku pomyslalam ze chcialabym wrocic do tego snu. zasnelam znowu i tym razem wiedzialam ze snie wiec postanowilam latac. udalo sie i naprawde to czulam jakbym leciala, czulam wiatr i wszystko, a zaraz potem wszystko zniknelo i obudzila mnie moja mama mowiac ze idzie na dwor z psem....
Dziwne ale prawdziwe! nie wiem co to wszystko mialo znaczyc! nie spodziewalam sie tego calego snienia, jak juz to wieczorem myslalam raczej o oobe, troche medytowalam. ale to oobe raczej nie bylo, nawet nie bylo tych wibracji. Moze ktos bardziej doswiadczony jakos to zinterpretuje? Pozdrawiam!
Avatar użytkownikaMimose91 Kobieta
 
Imię: Wioleta
Posty: 11
Dołączył(a): 08 lut 2011, 12:31
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Baran, Koza, Jeleń wg k. Majów

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron