Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam.
Jakiś czas temu miałam dziwny sen. Był spokojny. Beztroskie, piękne życie, a w roli głównej moja rodzina, z tym, że nieco w rozbudowanym składzie. Śniło mi się, że miałam drugiego brata. Moje prawdziwe rodzeństwo to starszy brat i starsze dwie siostry. Wyśniony brat był wiekowo pomiędzy realnym bratem a siostrami. Po przebudzeniu odczułam straszny brak tego brata jakbym miała z nim już jakąś więź, tęskniła za nim. Opowiedziałam sen mojej mamie, że we śnie miałam jeszcze jednego starszego brata. Jakie było moje zdziwienie gdy powiedziała, że 'może bym i miała'... Mama mi opowiedziała że była w ciąży i poroniła, akurat w tym czasie pomiędzy siostrami a bratem, czyli wiekowo się ze snem zgadza... Cały czas teraz nie daje mi to spokoju, wiem, że to głupie, pewnie po prostu zwykły sen. A jednak trochę mi w głowie namieszał. Może śnił mi się rzeczywiście mój brat, którego nigdy tak na prawdę nie poznałam? Taka rozbudowana wersja życia... Nie wiem co o tym myśleć :roll: bezsensu, sama w to nie wierzę, ale nie tęskniłabym do kogoś kto nigdy nie istniał :?
Dykraa
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2012, 21:45
Droga życia: 11
Zodiak: Lew
Witam!to piękny sen,i twoje własne spostrzeżenia są wg.mnie jak najbardziej trafne.Widocznie jesteście nierozerwalnie złączeni i jakaś cząstka nienarodzonego brata odrodziła się wraz z tobą?i stąd ta tęsknota?
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości