Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam

Sen o pojazdach kosmicznych obcej cywilizacji.

Dzisiaj w nocy śniło mi się że oglądam wieczorem z rodziną telewizję. I w telewizji przerywają program by nadać komunikat specjalny. I pokazali w tym komunikacie specjalnym w telewizji kobietę która patrzy przez coś, coś w rodzaju teleskopu czy coś takiego, później przez to urządzenie patrzy jeden z wojskowych. W telewizji w nocy było koło tego czegoś co nazwałem teleskopem pełno wojska. W pewnym momencie zbliżyli kamerę do tego czegoś co nazwałem teleskopem, ale to nie był teleskop tylko coś innego nie wiem jak to nazwać. I było widać przez ten teleskop naszą ziemię i w około ziemi nie ruchome gwiazdy i małe białe szybko poruszające się punkty w kierunku ziemi. Wojskowi myśleli że to meteoryty spadną na ziemię. Ale nie które te niby meteoryty omijały ziemie. To wszystko działo się w nocy, podszedłem do okna i widziałem że nie które wybuchały wiele kilometrów nad ziemią, wybuchy były tak głośne jakby bombardowali miasto, a niektóre omijały ziemię w kilkanaście sekund, a niektóre leciały nad budynkami. Kiedy spogladałem przez okno to, to coś leciało nad budynkami kiedy się przyjżałem temu to to był pojazd kosmiczny, był płaski i miał kształt prawie okrągły. Pamiętam jak ludzie się tego bali że to spadnie na ziemię i wiele ludzi zginie, wiara panikowała. Miałem odczucie że ta cywilizacja miała przyjaźnie nastawiony stosunek do nas ludzi. Ale jeśli chodzi o nas ludzi to tego nie jestem pewien.
beginning2031 Mężczyzna
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 kwi 2010, 00:25

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości