Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Seks w snie

Post 24 sty 2008, 22:01

Witam!

Wczoraj snil mi sie przedziwny sen, ktory nie daje mi spokoju. Ciagle o nim mysle. Pamietam dobrze ten sen, postaram sie go jak najlepiej opisac. Lezalem z zona mego brata ciotecznego na luszku, w pewnej chwili w jakis sposob spadlismy z niego i przez przypadek dotknela swoimi ustami moich ust i sie pocalowalismy (bylo to bardzo przyjemne, powiem szczerze ze jeszcze w realnym swiecie zadna kobieta mnie tak nie pocalowala, to byl wspanialy pocalunek chociaz byl przez przypadek i w snie) i powiedziala do mnie, ze tylko ja ja tak doskonale rozumiem. Po tym jak mi to powiedziala zeczylismy sie kochac i kiedy mialo dojsc do punktu kulminacyjnego obudzilem sie. Czulem sie wspaniale ale dopiero jak sie rozbudzilem zrozumialem co tak naprawde mi sie snilo. Przez caly sen czulem sie tak jak bysmy byli w sobie zakochani i ze ta milosc przerodzila sie przyjazni.
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc ten sen ? Nie daje mi spokoju, ciagle o nim mysle.

Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc

P.S przepraszam za brak Polskich znakow, mam EN Windowsa :)
maciur90 Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 sty 2008, 21:41

Post 25 sty 2008, 15:10

Wiem z teorii, ale i z doświadczenia,że sny tego typu mogą oznaczać dwie rzeczy

1. Ukryte pragnienie
2. Coś zupełnie odwrotnego, czyli coś co sobie podświadomie zarzucamy.

Musiałbym wiedzieć więcej o Twoich relacjach z tą kobietą, żeby pokusić się o interpretacje. :wink:

Dodam jeszcze, że jeśli brnąć dalej w sprawy pardziej parapsychiczne, to mogło to też być odebranie kanałem telepatycznym tego co ona myśli - również możliwe są dwie opcje jak powyżej.

pozdrawiam
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 25 sty 2008, 15:34

Witam!

Nasze relacje sa bardzo dobre :) jestesmy dobrymi przyjaciolmi :). Ukryte pragnienia ? Mam nadzieje, ze mowiac to nie masz na mysli milosci ? A co do tego drugiego hymn... to nie wiem. A idac tropem parapsychicznym to ona mogla mi przekazac swoje mysli telepatycznie? Jak rozumiem, bierzesz tez to pod uwage, ze moglo nam sie snic to samo jednoczesnie?

Pozdrawiam

P.S przepraszam za brak Polskich znakow, mam EN Windowsa :)
maciur90 Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 sty 2008, 21:41

Post 25 sty 2008, 19:44

Trochę źle mnie zrozumiałeś jeśli chodzi o kwestię parapsychologiczną. Ja mówie z doświadczenia, że w trakcje snu potrafie wyłapywać co myślała inna osoba (i nie musi to dotyczyc mnie) nie dzieje sie to w sposob swiadomy.

Więc to wcale nie oznacza, że sniło wam sie to samo, tylko, że na przykład (zaznaczam, że spekuluje, nie sugeruj się) ta kobieta mogla miec takie myśli na jawie lub podświadomie.


Na koniec dodam, że i tak na 99% mogła to być NAJZWYKLEJSZA fantazja seksualna i nie ma w tym nic co by dotyczyło spraw poruszanych na tym forum :)

Nie jestem wyrocznią i nie mam pojęcia czym był Twój sen, daje tylko przykłady czym mógł być.

Pozdrawiam ciepło :wink:
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 25 sty 2008, 19:50

Witam!

OK dzieki za pomoc :). Czas spewnoscia pokaze jezeli ten sen wogole mial jakiekolwiek znaczenie :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :)

Pozdrawiam

P.S przepraszam za brak Polskich znakow, mam EN Windowsa :)
maciur90 Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 sty 2008, 21:41

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron