Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Niezwykłe doznanie

Post 07 paź 2012, 20:31

witam was..



otoz chce sie z wami podzielic czyms fantastyczny co przytrafilo mi sie ok 3 tygodni temu..

jestem z dziewczyna u znajomych, po spacerze dosc dlugim poczulem sie troche zmeczony-senny. moja dziewczyna wraz z jej kolezanka rozmawiaja obok na sofie a ja w kacie tej naroznej sofy mruze oczy. dostalem natchnienia aby zastosowac inwokacje ta ktora Robert monroe uzywal. i tu sie zaczyna przygoda.....:

kazdy z was wie jak wyglada nasyp kolejowy?! otoz takie wydmy z kamienia jakby setki nasypow kolejowych spowijaja chmury(mgla), dziewczyny ciagle rozmawiaja slysze ich w pewnym momencie COS jakby mnie pochwycilo i powiedzialo zeby podazac za nim(jakas energia) momentalnie wessalo mnie w jakis tunel(uczucie w splocie podobne do tego jak winda rusza)wokol male swiatelka, a ja pedze przez ten tunel gdzie na koncu znasjduje sie swiatlo. nagle widze blekit nieba odbijajacy sie w tafli wody(widok z lotu ptaka)czulem sie blogo zachwycony, radosc, poczym znalazlem sie pod woda i podobny widok nieba tylko ze spod powierzchni i w oddali jakby postac zamazana...ale dalej juz nic nie uzyskalem bo wrocilem na kanape okazalo sie ze bark mnie zaczal bolec przez poze w jakiej odjechalem......... nie jestem /jestem pewny ze to bylo OOBE ale ja nie spalkem i ciagle obok mnie slyszalem dziewczyny rozmawiajace............dziwne
jarzynkrzys
 
Imię: Krzysztof
Posty: 3
Dołączył(a): 07 paź 2012, 20:18
Droga życia: 1
Zodiak: rak

Re: Niezwykłe doznanie

Post 19 paź 2012, 16:09

Jedni twierdzą, że jest to autentyczne przybywanie duszy poza ciałem, inni (sceptycy) uważają, że jest to wędrówka umysłu w subiektywnym, wykreowanym przez człowieka świecie. Rozumienie istoty podróży poza ciałem jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Każdy powinien próbować odkryć OOBE dla siebie, na swój sposób rozumieć jego sens na podstawie własnych doświadczeń. :)
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Niezwykłe doznanie

Post 28 paź 2012, 15:59

Jeśli nazwiesz to OOBE czy inaczej, to coś zmieni? : )
Róża pod inną nazwą pachniałaby tak samo.

Marysia ma rację. : ))
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron