Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

nieswiadome oobe?

Post 01 wrz 2013, 00:00

Probowalam kiedys, bardzo dawno oobe ale po paralizu przysennym przestalam. A moze stalo sie to juz wczesniej, kiedy naczytalam sie katolickich przestrzen na ten temat. Pozniej towarzyszylo mi poczucie strachu, ze moze cos mi sie stac, wiec przestalam. Pozniej mialam tez kekkie zawichrowania w co wierzei wtedy juz czulam sie taka 'nichroniona'. Long story short- teraz nadal zdarza mi sie obudzic we snieI kierowac nim, pozniej probuje wyjsc ale bardzo ciezko mI to idzie. Zwykle budze sie na niby, tzn nadal snie. Dlaczego robie lucid dreaming nieswiadomie? Jak wychodzic ze snu?
antyplaton
 
Posty: 3
Dołączył(a): 04 maja 2012, 13:10
Droga życia: 1

Re: nieswiadome oobe?

Post 03 wrz 2013, 08:10

Ja mam głęboki sen, potem budzę się, ale nadal śnię. /jak ty/ Nazywam to drzemką i wtedy zastanawiam się, /świadomie/ co mi ten sen mówił, co mi przekazał. Zapamiętuję też istotę snu, jego przesłanie, jeśli uznałam to za ważne.
Polecam takie wykorzystanie tej ostatniej fazy snu.

Jeśli będziesz miała mieć OOBE, to tak będzie. Samo to przyjdzie. Nic na siłę, bo na forum wiele osób pisze, że więcej wynika z tego kłopotów, niż pożytku.
Jeśli przyjdzie samoistnie, to wtedy warto nauczyć się kontrolować , kierować doznaniami. Nie wcześniej.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron