Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Niedoszła Dziewczyna...

Post 24 sty 2013, 19:33

Witam
Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie: Dlaczego takie sny?

Od pewnego czasu śni mi się moja była, w zasadzie niedoszła bo tak naprawdę nie zdążyłem z nią być a ona bez jakiegokolwiek wyjaśnienia i słowa zerwała ze mną wszelki kontakt.
Znajomość z nią trwała 3 miesiące, ale przez ten czas zdążyłem naprawdę się zakochać, dosyć mocno to przeżywałem...
Od czasu zerwania kontaktu minęło 4 miesiące i później już w ogóle jej nie widziałem.

Jakiś czas temu zacząłem miewać sny o niej. Jest kilka wersji tych snów, mianowicie to:
Albo ona przychodzi do mnie i przeprasza że tak ze mną postąpiła, mówi że musiała załatwić ważne sprawy w swoim życiu.

W innym zaś śnie po prostu rozmawiam z nią i wypytuję co robiła przez ten czas kiedy się nie widzieliśmy i nagle ona daje mi jeszcze jedna szansę...


To wszystko nie pozwala mi do końca o niej zapomnieć... Wink liczę na odpowiedź i pozdrawiam wszystkich Smile
Nieuniknione_Myśli
Myśliciel
 
Imię: Myśliciel
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sty 2013, 19:15
Droga życia: 31
Zodiak: Byk

Re: Niedoszła Dziewczyna...

Post 31 sty 2013, 20:01

Zaangazowales sie emocjonalnie a dziewczyna cie olala. Ale co to ma wspolnego z ezoteryka, wiedza i rozwojem duchowym... nie moge tego rozkminic :D
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron