Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Post 12 lis 2007, 21:15

Jesli chcialbym otworzyc te czakry o ktorych powiedzial Anonim, czyli gorne, bez drogi na skroty, czyli ziolka:), to czy jest to bezpieczne i czy trzeba pozniej je jakos zamykac? czy tez powinienem zaczynac po kolei od pierwszego czakru a nie od razu od gorynych? a moze nie wolno zabierac sie za czakry tak od razu? Domyslam sie ze moze to byc trudne w moim przypadku, bo jak kolega mowil czakry po paleniu zamykaja sie jeszcze bardziej, ale i tak chcialbym sprobowac. Dopiero zaczynam sie interesowac tematyka rozowju duchowego i co dotychczas probowalem to medytacji i metody Silvy (nie wiedzac nawet ze to jest jakas tego czesc, o ile jest:)
dzidzius Mężczyzna
 
Imię: Andrzej
Posty: 3
Dołączył(a): 16 paź 2007, 14:49

Post 13 lis 2007, 00:29

Yogin, ziolo dzieli sie na dwa rodzaje (nie wazne czy chemik czy nie) :
-Cannabis Sativa Sativa

&

-Cannabis Sativa India

Nie pamietam juz ktore, ale jedno z nich bardziej rozbawia i pobudza, a drugie bardziej luzuje ze tak powiem :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 13 lis 2007, 15:36

dzidzius przedewszystkim jesli chcesz otworzyc czakry to nie pal ;) bo twoj kolega ma racje.. co ci z tego ze otworzysz sobie czakry na 1-4 godzin jak pozniej sie zamkna jeszcze bardziej?

1. Otwarcie czakr jest bezpieczne.
2. Nie trzeba zamykac :P Zostaja otwarte i zaczynasz sie zmieniac.. Oczywiscie moga sie zamknac spowrotem np. moze to wywolac jakas przykra sytuacja z zycia dla ciebie bardzo wazna i ktora bedzie cie pozniej dreczyc [zmieni twoje zycie] np. przy czakrze serca - dziewczyna cie rzuca, ktos cie zdradzil a ufales tej osobie itp.
3. Powinnes wszystkie rownomiernie otwierac i mozesz sie zabrac za czakry odrazu ;)
4. O czakrach szukaj tutaj http://forum.przebudzenie.net/viewforum.php?f=14 i tam pisz.
Anonim
 

Post 14 lis 2007, 01:35

Anonim napisał(a):2. Nie trzeba zamykac Razz Zostaja otwarte i zaczynasz sie zmieniac..

Taa..?
A ja czytalem kiedys, ze wlasnie po kazdym otwarciu czakr powinno sie je zamykac, bo energia tryskajaca z nich moze zwabic astralne larwy ktore sie karmia nasza energia...
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 14 lis 2007, 01:41

O czym Wy gadacie? Hm... a skąd ja mam wiedzieć czy coś mam otwarte czy nie?
Czy coś ze mnie ulatuje czy nie.. Czy ktoś wysysa ze mnie energie??

Nie zagłębiłam się na temat czakr itp. W ogule to one są w wyobraźni?
.. Dobra idę spać ;P
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 14 lis 2007, 17:23

anilA napisał(a):W ogule to one są w wyobraźni?

One są na Twoim Ciele :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 14 lis 2007, 18:46

pepex napisał(a):A ja czytalem kiedys, ze wlasnie po kazdym otwarciu czakr powinno sie je zamykac, bo energia tryskajaca z nich moze zwabic astralne larwy ktore sie karmia nasza energia...


To wole zeby jakies larwy korzystaly z mojej energii niz zebym czakry zamykal :P PS. a jak niby wedlug autora tych slow sie zamyka czakry :P ?
Anonim
 

Post 14 lis 2007, 21:20

Anonim napisał(a):To wole zeby jakies larwy korzystaly z mojej energii niz zebym czakry zamykal

CZakry sie otwiera po to zeby je naenergetyzowac albo zeby poglebic trans itd. z otwartymi czakrami jest latwiej osiagnac projekcje... no ale sory jak je zostawisz otwarte to mozesz sie nabawic roznych chorob, organizm slabnie, bo caly czas traci energie :) i do tego jakas larwa - whoaa... nie wierze ze ich nie zamykales nigdy :D


Anonim napisał(a):PS. a jak niby wedlug autora tych slow sie zamyka czakry Razz ?


wlasnie tak:

"Zamykanie czakr
Po jakiejkolwiek pracy z czakrami ważne jest ich zamknięcie, chyba, że zamierzasz przejść do projekcji astralnej.
Zamknięcie jest szczególnie ważne, jeśli czujesz w nich SILNE doznania. Jeżeli pozostawisz je otwaartymi i wrócisz tak do normalnych zajęć, będziesz krwawić energią, co może spowodować wycieńczenie i kłopoty zdrowotne. Może to też przyciągnąć niechciane zainteresowanie różnych żadnych energii istot astralnych. Aby zamknąć czakry, po prostu odwróć proces ich otwierania, dopóki nie będziesz czuć niczego. Czuj, jak twoje mentalne RĘCE zamykają czakry i przesuwają energię w dół. Poświęć temu tym więcej czasu, im bardziej są one aktywne; w ich zamknięciu pomagają też ćwiczenia fizyczne i jedzenie."
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 14 lis 2007, 22:38

hehe a ja myslalem ze o ganji pogadamy i ld a tu jakies paranoje z czakrami :P i tengie konwersacje lol dobra wale w kime bo mnie calea z. strasznie kopie po ciele :))) oj bracia i siostry bedzie sen owocny :)) dobranoc. ubuchany c.z.
Avatar użytkownikayogin44 Mężczyzna
 
Imię: dawid
Posty: 7
Dołączył(a): 08 paź 2007, 15:17
Zodiak: skorpion

Post 15 lis 2007, 14:50

Pepex przenioslem temat bo byl niezly offtopic :P
Anonim
 

Post 26 sty 2008, 01:51

Ja polecam zajrzeć tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Do%C5%9Bwi ... hodeliczne

Opisane stany po zażyciu różnych specyfików ;)
_ _ _
 

Post 01 lut 2008, 00:30

Poziom 2 osiaglem :P Spodziwalem sie lepszych opisow :P
Anonim
 

Post 05 lut 2008, 01:04

liche strasznie te opisy i na pewno jest ich za malo, wg. tej miary osiagnalem 5ty poziom :P a uwierzcie mi ze sa nastepne... niekonczaca sie opowiesc :)
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 05 lut 2008, 02:08

To edytuj wiki :D swoją drogą co ty brałeś że osiągnąłeś następne? Bo to jest stronka o substancjach psychoaktywnych
_ _ _
 

Post 05 lut 2008, 03:20

Decadence napisał(a):swoją drogą co ty brałeś że osiągnąłeś następne?

nie napisalem ze osiagnalem, napisalem "a uwierzcie mi ze sa nastepne..." :P

a najwiekszego tripa mialem po ekstrakcie z salvii divinorum
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość