Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Mama dziewczyny

Post 15 sty 2013, 20:28

Witam.
Mam nadzieję,że znajdę tu pomoc w rozwiązaniu pewnej hmm...zagadki. Otóż co jakiś czas śni mi się mama mojej kobiety. Nie byłoby to na tyle dziwne, gdyby nie to,że nie znam tej kobiety zupełnie i nigdy nie poznam, gdyż nie żyję. Są to różne sny, jednak najbardziej w pamięci utkwił mi jeden z ostatnich snów.A mianowicie:
Śniło mi się,że wraz z moja dziewczyną i jej koleżankami wyjechaliśmy za miasto pod namioty. Były wakacje , te sprawy... Namioty zostały rozbite, ognisko rozpalone. W pewnym momencie okazało się,że nie zabraliśmy części prowiantu, więc jej koleżanki pojechały po to do miasta. Zostaliśmy sami, wypiłyśmy po piwie. Gadka szmatka, ogólnie pełen relax, aż nagle przed nami pojawiło się totalnie białe światło, oślepiające wręcz.Po chwili z tego światła wyłoniła się kobieta, w sukni, długie włosy,nie było widać jej twarzy. Wskazała na moją dziewczyną i pokazała by do niej podeszła. Moja dziewczyna mimo strachu podeszła, ta kobieta zaczęła coś do niej mówić. Po chwili wpadły sobie w ramiona. Moja dziewczyna podbiegła do mnie i zaczęła mnie ciagnąc do tej kobiety, poszłam z nią. Ta kobieta była bardzo podobna do jej starszej siostry, ale moja dziewczyna i ta kobieta miały identyczne brwi (takie ciemne,prawie ,że czarne, co jest dziwne, bo moja dziewczyna jest blondynką). Moja dziewczyna powiedziała, ze to jej mama. Była w ogóle taka totalnie szczęśliwa. Jej mama uśmiechnęła się do mnie, przytuliła mnie i powiedziała,że miło mnie poznać, że dawno czekała na to spotkanie. Moja dziewczyna poprosiła, aby jej mama została z nami . Kobieta się zgodziła, ale powiedziała,że moze zostać dopóki jest ciemno. Razem siadłysmy do ogniska, zaczełysmy rozmawiac. Potem jej mama utuliła nas do snu . Kiedy moja dziewczyna rano się obudziła jej mamy już nie było, ale został naszyjnik, taki otwierany, w kształcie serca, w środku którego było zdjęcie naszej trojki , co dziwne , bo takiego zdjęcia nigdy nie robiliśmy.
Nie mam pojęcia, dlaczego śnię o jej mamię , to dość dziwne i dla niej i dla mnie i nie mamy zielonego pojęcia jak to rozumieć.
Mamy nadzieję,że nam pomożecie. Z góry dziękujemy .
AnUnexpectedJourney
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2013, 20:13
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: Ryby / Świnia

Re: Mama dziewczyny

Post 15 sty 2013, 21:33

Bardzo piękny, bogaty w dobre emocje sen :)
Sny maja to do siebie, ze najlepiej zinterpretujesz je ty sam.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Mama dziewczyny

Post 17 sty 2013, 22:48

to faktycznie dość ciekawy.

Ze względu na jego treśc przyjmuję niepsychologiczną interpretację snów a ezoteryczną:

Twoja energetyka, z pewnych przyczyn, była pomostem między twoją dziewczyną a zmarłą mamą.
Teoretycznie. bo ten fragment

ale został naszyjnik, taki otwierany, w kształcie serca, w środku którego było zdjęcie naszej trojki , co dziwne , bo takiego zdjęcia nigdy nie robiliśmy.

brzmi trochę fantastycznie, jakbym czytał harrego. ;]
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość