Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Jak wzmocnic swiadomy sen?:)

Post 18 sie 2011, 17:38

Witam;) mam pewien problem ze swiadomym snem. Po jakims czasie udalo mi sie uzyskac swiadomy sen... bardzo krotki. Zeczelo sie tak:
widzialem siebie z gory w jakims pomieszczeniu. nagle glowa mi sie obrocila w dwie strony i wiedzialem ze to jest sen xd... wiem troche dziwne ... potem chcialem sobie polatac. niby costam wyskoczylem i sie odbilem od ziemi ale wszystko bylo takie ciemne i sie obudzilem. 2dnia poszedlem spac. obudzilem sie wczesnie rano. tak gdzies o 4. zasnolem chwile potem... i znowu dziwnie sie zaczelo ;d. obrocilem glowa w jedna strone i w druga i mialem swiadomosc ze snie. tez widzialem siebie z gory w jakims pokoiku.. problem tkwi w tym ze nie moglem zmieniac krajobbrazu itp... gdy probowalem zmienic niebo to wyskakiwalo mi niebo z jakimis kwiatkami itp xd tak jakby z jakiejs tapety na pulpit. i tez ten sen nie byl taki do konca swiadomy;/ tzn taki hmmm xd no nie wiem jak to nazwac ale mialem jakas tam swiadomosc. Co zrobic zeby to polepszyc? moze to zalezy od wprawy? ten sen mialem po 3dniach. nie planowalem go w sensie co tam bedzie.i dodam ze byl bardzo krotki. czy sa jakies cwiczenia ktore pomoga mi w uzyskaniu dobrego swiadomego snu? czy to przyjdzie z czasem? z gory dziekuje za pomoc;D
alibaba11 Mężczyzna
 
Imię: Krzysiek
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sie 2011, 17:14

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron