Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Moja sytuacja jest dziwna i skomplikowana, ale spróbuje ją jakoś jasno opisać. Mianowicie kilka dni temu ja wraz z koleżanką i naszymi chłopakami umówiliśmy się na popijawe. Po kilku godzinach my we dwie usnęłyśmy a naszym chłopcom włączyła się rozmowa. Gadali przez dobre kilka godzin, więc w mojej głowie ciągle rozbrzmiewały ich głosy i niby spałam ale pamiętam większość z tego co mówili. Ale nie to jest sednem. Nagle tak samo słysząc ich głosy usłyszałam że mój chłopak mnie zdradził. Zaczęłam się wręcz dusić i obudziłam się, gdyż okazało się że spałam a oni w tej chwili gadali o czymś zupełnie innym. Z tego jak później pytałam dowiedziałam się że wszystkie treści które były przed tym wyznaniem się zgadzały i rzeczywiście o nich gadali tylko wcześniej. Oczywiście do faktu że mowili o zdradzie się nie przyznali... ale stąd moje pytanie... Czy jest możliwe żebym śniła o czymś o czym moi znajomi rozmawiali wcześniej, podczas gdy ja spałam? Czy to wszystko co mówili jest prawdą czy mój umysł mógł sobie coś dopowiedzieć...?
niepewna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sie 2012, 12:11
Witaj na forum. :)
Czy jest możliwe żebym śniła o czymś o czym moi znajomi rozmawiali wcześniej?

Oczywiście, zmysł słuchu nie wyłącza się podczas snu – choćby po to, abyśmy mogli usłyszeć budzik. ;) Bardzo możliwe, że tak było, choć nie musi to świadczyć o tym, że cała treść Twojego snu ma potwierdzenie w rzeczywistości.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Wystarczy włączyć nagrywanie np w telefonie i położyć się spać.
Obudzić i przypomnieć co się słyszało, potem odtworzyć to co było na prawdę.
I będzie jasne czy jest możliwe czy twój mózg w śnie zapisuje zupełnie co innego.
papux
 
Imię: Kuba
Posty: 26
Dołączył(a): 12 lis 2011, 18:51
Droga życia: 33
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron