Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Co może oznaczać ten sen ?

Post 06 sie 2012, 00:18

Dzisiaj a właściwie już wczoraj w nocy przyśnił mi się dosyć dziwny sen nie pierwszy z resztą no ale do rzeczy. widziałem jak przejeżdżał jakiś duży samochód ciężarowy (nie tir) i nagle pojawiła się trąba powietrzna i kiedy to zauważyłem bez zastanowienia złapałem z jakieś sztachety w płocie (który pojawił się znikąd) czy coś w tym rodzaju i docisnąłem kogoś znajomego (koleżankę) do płotu i trzymałem te sztachety z całej siły zakładam że dla tego że nie chciałem żeby stałą się tej osobie krzywda. Potem widziałem jak miota ciężarówką po całej drodze a kierowca jedzie przed siebie tak jak poprzednio (jechał bardzo wolno) jakby nic się nie działo i na tym kończy się sen.
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
Marcin3340 napisał(a):Dzisiaj a właściwie już wczoraj w nocy przyśnił mi się dosyć dziwny sen nie pierwszy z resztą no ale do rzeczy. widziałem jak przejeżdżał jakiś duży samochód ciężarowy (nie tir) i nagle pojawiła się trąba powietrzna i kiedy to zauważyłem bez zastanowienia złapałem z jakieś sztachety w płocie (który pojawił się znikąd) czy coś w tym rodzaju i docisnąłem kogoś znajomego (koleżankę) do płotu i trzymałem te sztachety z całej siły zakładam że dla tego że nie chciałem żeby stałą się tej osobie krzywda. Potem widziałem jak miota ciężarówką po całej drodze a kierowca jedzie przed siebie tak jak poprzednio (jechał bardzo wolno) jakby nic się nie działo i na tym kończy się sen.


Podoba ci się ta koleżanka co? : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Nie zaprzeczę. Ładna, inteligentna jak miałby się nie podobać :-)
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
Marcin3340 napisał(a):Nie zaprzeczę. Ładna, inteligentna jak miałby się nie podobać :-)


Mhm.
Tak piękna, że chciałbyś ją otaczać opieką mimo wszystko prawda? : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Ogólnie jestem osobą która potrafi przyjąć na siebie odpowiedzialność za innych w tym za ich bezpieczeństwo. Ale co do koleżanki nie mam pewności czy aż tak ważna jest dla mnie no ale coś ten sen musiał oznaczać.
Marcin3340 Mężczyzna
 
Imię: Marcin
Posty: 8
Dołączył(a): 06 sie 2012, 00:09
Droga życia: 6
Typ: 1w9 albo 9w1 ciężko określić
Zodiak: Waga
Hm...
W snach oglądamy czasami siebie w różnych scenach...
Może potrzebowałeś zobaczyć akurat taki przejaw swojego mniemania o Sobie?

Chcemy oglądać To co uważamy, za Nas samych.
Chcemy doświadczać wartości, które są nam najbliższe.
Dlatego, na przykład, gdy jesteśmy szczęśliwi, świadomie, lub nie pragniemy przekazać to uczucie dalej, by zobaczyć Swoją Radość w innym człowieku.
Każda chwila to głębokie, wielopoziomowe doświadczenie, w którym stwarzamy się.

A gdy, na przykład, nie możemy doświadczyć Siebie w najbliższy, najnaturalniejszy sposób w obecnym momencie.
Cóż...
Można doświadczyć swojego mniemania o Sobie, na wiele sposobów, w tym poprzez fantazje senne.

Oczywiście można pobawić się w psychologa, pokopać w interpretacji...
Ale można też powiedzieć krótko:

Że doświadczasz tego, czego doświadczasz...
Ponieważ uważasz się za to, za co się uważasz.


Pozdrawiam. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość