Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Chyba wiele osób tak jak ja sądziło, że portal stworzeni.pl będzie czymś w rodzaju nowego nośnika nawołującego do wiary. Moja czysta ciekawość pozwoliła na zapoznanie sie z ta wspólnotom. Obawiałem się schematycznych poglądów i ich narzucania, a spotkałem się z szeroko pojętą wolnością przekonań. Rozmowy na temat codzienności, próby rozwiązania problemów i odkrywanie nowych możliwości pozwoliło mi zmienić swój punkt widzenia co do pojmowania dobra i wiary. Otwartość i szacunek sprawiła, że z chęcią uczestniczę na forum dzięki czemu nauczyłem się szanować to , co różni ludzi między sobą. Bez względu na światopogląd, każdy tutaj znajduje coś dla siebie i potrafi znaleźć kogoś kto wspiera jego indywidualne poglądu, a w końcu najważniejsze jest to aby być sobą. :) A co wy o tym wszystkim myślicie?? Spotkaliście się już z tą stroną??
Mirek Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2010, 11:53
Ja zawsze jestem bardzo pozytywnie nastawiona do portali dzięki którym mogę się wzbogacić, a ten akurat znam :D i nie tylko ten. A co do tego punktu widzenia to wcześniej myślałeś inaczej o takich portalach?
Patrycja Kobieta
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2010, 13:53
No tak większość osób podchodzi do tego z dystansem bo myśli, że będzie cały czas oceniana pod względem swojej wiary. Nie da się ukryć, że jako społeczeństwo nie lubimy być nakłaniani do zaakceptowania czyjegoś punktu widzenia. Każdy lubi swobodę i w momencie kiedy możemy chwile poświęcić na przyjemności to na pewno nikt nie będzie chciał słuchać kazań na portalu na temat swojej odmienności. Mogę przyznać, że w tym wypadku zostałem mile zaskoczony naprawdę. Ale chciałem też nać opinie innych osób.
Mirek Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2010, 11:53
No to proszę bardzo u mnie wyglądało to tak, że razem ze znajomymi chcieliśmy odkryć czym dla nas jest świat naszej religii. Walcząc o zachowanie chrześcijańskich wartości cały czas czuliśmy niedosyt wiedzy i wiary. Kościół nam nie wystarczał, dla nas stał się pokazowym miejscem starszych pań, które przychodziły tam obserwować jak kto był ubrany, aby mieć o czym poplotkować. Szukając inspiracji i tożsamości oraz braku zepsucia postanowiliśmy znaleźć się w wspólnocie stworzeni.pl, dzięki której zaczęliśmy wierzyć na nowo. Teraz widzimy, że dzięki temu daliśmy sobie szanse na bycie szczęśliwym w zgodzie ze sobą. Jeśli ktoś myśli, że to czasy realizmu gdzie brak miejsca na wiarę, to jest w błędzie bo to ona czyni nasze życie cudem. Tak mogę to skwitować.... mam nadzieje, że to była wystarczająca wypowiedź :D:D:D
Patrycja Kobieta
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2010, 13:53
Hmn...

Wygląda mi to na kiepską reklamę tego serwisu. Witryna rozjeżdża się w przeglądarce.
Na forum widzę już posty z 30 lipca. Nie podoba mi się ale życzę powodzenia.

Pozdrawiam serdecznie.
Sprawdź Tai-Chi-Chuan.pl
Tai-Chi-Chuan.pl Mężczyzna
Tai Chi Chuan
 
Posty: 87
Dołączył(a): 22 mar 2010, 20:59
Hehe. Zamykam temat.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości