Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Witam,

Jestem AUTORKĄ książki "Wioska Boga Kryszny" wyd. Sadhana, która od 10-ciu lat
jest bezprawnie i WBREW MOJEJ WOLI publikowana i sprzedawana przez p. Leszka Żądło.
Książka ta jest formą brudnopisu i zawiera błędy oraz pogląd na temat tej grupy, który dawno zweryfikowałam. Nie uważam organizacji Hare Kryszna za bezpieczną. Staram się o wycofanie tej pozycji z rynku. Proszę nie kupować tej książki!

WBK jest również rozprowadzana przez członków Hare Kryszna i używana do werbowania młodych ludzi – często niepełnoletnich – do organizacji HK.
Istnienie takich szemranych małych grup jak HK naśladujących wschodnią filozofię działa na szkodę całego Hinduizmu.

WIĘCEJ na stronie: http://www.WBK.ugu.pl

Przepraszam wszystkich, którzy po przeczytaniu tej książki wpadli w system Hare Kryszna.

Moje Artykuły ezoteryczne możesz czytać na stronie:

http://www.TxT-ARCHIV.cba.pl


Monika Adamczyk MoDecien

http://www.GRANITE-ART.ugu.pl
http://www.nektar-monika-adamczyk.ugu.pl
www.GRANITE-ART.ugu.pl
Avatar użytkownikaM. A. Modecien Kobieta
 
Posty: 3
Dołączył(a): 02 maja 2010, 08:46
Jak to się stało? Gdzie Ty byłaś przez 10 lat?

Jeśli Twoja książka została wydana bez Twojej zgody to skontaktuj się
z prawnikiem. Myślę, że takie komunikaty na forach internetowych są
niepoważne...
Sprawdź Tai-Chi-Chuan.pl
Tai-Chi-Chuan.pl Mężczyzna
Tai Chi Chuan
 
Posty: 87
Dołączył(a): 22 mar 2010, 20:59
Nie widzę niczego niepoważnego w moich postach.
W internecie widzę mnóstwo miejsc, w których sprzedawana jest nielegalnie moja książka.
Dla przeciwwagi muszę umieścić w necie wystarczającą ilość wyjaśnień, żeby ludzie nieświadomie nie pchali się do tej organizacji po moim nazwisku. Nie chcę brać ich na swoje sumienie.
Z prawnikami kontaktuję się, bardzo poważnie.
www.GRANITE-ART.ugu.pl
Avatar użytkownikaM. A. Modecien Kobieta
 
Posty: 3
Dołączył(a): 02 maja 2010, 08:46
Chcesz powiedzieć, że w ciągu 10 lat nie udało Ci się, przy pomocy prawników, zatrzymać tego procederu? To trochę dziwne.
Zresztą, trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów i wyborów. Dla "przeciwwagi", jak to nazwałaś, możesz np napisać i wydać drugą książkę, w której opiszesz całe "zło" związane z TŚK. Imho, zaśmiecanie forów tego typu deklaracjami nie jest najlepszym pomysłem.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Jeśli M. A. Modecien przez 10 lat nic nie zrobiła. Oznacza ze miała jakieś tam powody........ Ważne ze teraz to robi. Chociaż uważam ze jeśli się nie może samemu załatwić spraw z prawnikiem/adwokatem itp to można podpisać pełnomocnictwo........... No ale Polak zawsze mądry po szkodzie.
asiula2k Kobieta
 
Imię: Joanna
Posty: 48
Dołączył(a): 03 maja 2010, 09:49
Droga życia: 32
Typ: 9w8
Zodiak: Bliżniak
Polskie prawo działa w tak przedziwny sposób, że osobiście nic mnie nie dziwi. Warto zauważyć, że chodzi tu o mafijno-sekciarską organizację Hare Kryszna, która dysponuje nie tylko ogromnymi środkami pieniężnymi jak i instrumentami wpływu na prawo. Gdyby tak nie było, dawno zostałaby unieszkodliwiona. Póki co działa świetnie.

Zatem nie widzę nic dziwnego w działaniach Pani Modecien, natomiast prawdą jest, że nie są to dostatecznie skuteczne działania. Myślę, że najlepsze co może Pani zrobić, to napisać sprostowanie w postaci drugiej książki i postarać się o zainteresowanie prasy całą tą sprawą - jeśli owa organizacja nie lobbuje równie silnie prasy. Zawsze pozostaje prasa niezależna :)

Pozdrawiam !
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości