Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Właśnie widziałam w TV. Występował prowadzący.

Ma być w nowej ramówce od września :)

o znalazłam info:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nie_do_wiary

Premiera programu po przerwie nastąpi we wtorek 28 sierpnia 2012 w TVN o godzinie 22:55.

Od 2 września 2012 roku program zagości na antenie TTV w niedziele o godzinie 22:15.[2].
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
Czy ten program kiedykolwiek odpowiedzial na postawione kwestie od poczatku do konca (choc pelne odpowiedzi istnieja) ? Jego zadaniem jest pozostawic zombi-odbiorce w pozycji emocjonalnej sieroty zaraz po kulminacyjnym punkcie tuz przed koncem programu.
Omijac z daleka jesli nie chcecie miec sieczki z mozgu i emocjonalnego balaganu.
yaphoto
 
Ja traktuję przede wszystkim siebie z mądrością czyli program to początek moich poszukiwań. To, że większość widzów "tak działa" jak napisałeś to ich "problem". To oni mają się rozwijać a TV nie ma podawać na tacy wszystkiego bo po co?
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
TV podaje wszystko na tacy i takie jest jej zadanie od a do z, nie ma marginesu na zadne poszukiwania dopoki jestes dojna emocjonalna krowa, oswobodz wymiona, wyjdz ze zautomatyzowanej obory i zaczerpnij lyk wolnosci
yaphoto
 
yaphoto napisał(a):Czy ten program kiedykolwiek odpowiedzial na postawione kwestie od poczatku do konca (choc pelne odpowiedzi istnieja) ? Jego zadaniem jest pozostawic zombi-odbiorce w pozycji emocjonalnej sieroty zaraz po kulminacyjnym punkcie tuz przed koncem programu.
Omijac z daleka jesli nie chcecie miec sieczki z mozgu i emocjonalnego balaganu.

Czy to Ja czegoś nie rozumiem? bo Ja odbieram Twoje słowa te powyższe jako zaprzeczenie tego co napisałeś w ostatnim poście?

Dla mnie napisałeś w tym poście, że 1. program nie odpowiedział na postawione kwestie
2. że daje nam ładunek emocjonalny przed końcem programu stawiając pytania a my jesteśmy na tyle głupi ,że tego nie kontynuujemy

no więc: odpowiadam Ci ostatni raz bo nie mam zamiaru jechać na twoich emocjach względem TV czy innych środków przekazu: nie jestem krową która daje się wydoić, czasem coś oglądam bo akurat pasuje mi robić dwie rzeczy na raz np. składać pranie i oglądać TV ale nie zapchaj dziurą tylko jakimś programem, z którego akurat wyłowię nawet 1 informację nową i dowiem się o niej więcej sama

tyle, pozdrawiam

wyłączam ten wątek dla samej siebie bo podałam to informacyjnie dla innych
Ziarenko Kobieta
 
Posty: 443
Dołączył(a): 08 sie 2011, 01:11
Droga życia: 5
Jezeli zerwiesz swoje emocjonalne wiezi z pierwszym postem, zauwazysz, ze reszta to czysta informacja, ktora z natury nie atakuje nikogo.
yaphoto
 
yaphoto napisał(a):Jezeli zerwiesz swoje emocjonalne wiezi z pierwszym postem, zauwazysz, ze reszta to czysta informacja, ktora z natury nie atakuje nikogo.


Twoje wnioski są również względne, nie przywiązuj się do nich. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron