Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Witam serdecznie

Mam propozycję nie do odrzucenia niemal dla Wrocławian, a także dla tych, którzy bywają w tym pięknym mieście czasami .
Jestem studentką dziennikarstwa, chciałabym w studenckim radiu poprowadzić serię audycji dotyczących szeroko pojmowanego rozwoju duchowego. Uważam, że jeszcze zbyt mało się mówi na ten temat, choć jest już lepiej, prawda? Czasami odnoszę jednak wrażenie, że ludzie związani z rozwojem duchowym tworzą jakiś zamknięty krąg, swój specyficzny świat ze specyficznym nazewnictwem. Huna, afirmacje, regresing, medytacje,. Coś piszczy, ale niewiadomo w którym uchu, tak sprawa ma się, z przeciętnymi ludźmi a z nimi chciałabym wiązać swój pomysł. Dopiero zaczynam swoją przygodę z radiowaniem i duchowością więc się miło składa. Nie gwarantuję 100% profesjonalizmu, ale na moje zaangażowanie, uśmiech i naturalność, można liczyć. Wszystkie dobre duchowe duszki, zapraszam do współpracy, bo nawet jeżeli nie jesteś z Wrocławia, może mógłbyś kogoś polecić, podzielić się swoimi spostrzeżeniami uwagami czy cokolwiek chcesz.
pozdrawiam ciepło
cichociemna Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2009, 20:10
Lokalizacja: wrocław
Droga życia: 1
Typ: 4w5
Myślę, że warto skontaktować się z redakcją Nieznanego Świata. Uważam ten miesięcznik za najbardziej wiarygodny.
Życzę sukcesów.
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron