Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

No Name

Post 21 lip 2005, 00:02

I znów smutek przyszedł, wraz z ciemnością. Oplatającą całe ciało na początku myśli się tylko o bólu i mroku, potem przychodzi zniechęcenie i rozpacz, prowadząca do ciemności. Czy ciemność jest zła? Czy dobra? Nie wiem nie umiem określić. Nie umiem patrzeć na świat tak jak kiedyś, szkoda... nie umiem myśleć tak jak kiedyś... wpadam w wir tego świata, i zapominam. Staje się głupszy i coraz mniej rozumiem. Ciekaw jestem jak daleko to się posunąć może... gdzie mnie to doprowadzi?. Wszystko się odmieni przez jedną osobę czy runie, jak runąć musiało?. Gdzie jest koniec, gdzie początek...

„just make your time , to help your mind... and flay away... far far away.... but not to far , stay with me... dont forget me my dear...”


Stare, nawet to nie wiersz a przemyslenie z "przeszlych lat", ale i tak mi sie podoba :)
Avatar użytkownikaTaO Mężczyzna
 
Posty: 105
Dołączył(a): 10 maja 2005, 18:45
Lokalizacja: Płock
Droga życia: 9
Typ: 7w8
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron