Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Istoty zwane tu zet i vega to istoty podróżujące wewnątrz kontinuum czasoprzestrzennego oraz wewnątrz pola wymiaru szóstego, gdzie nie istnieje żadne to co nazywane jest dystans między konfiguracjami "miejsc". Istota zet jest chwilowo w trybie pauzy natomiast istota vega znajduje się obecnie w rejonie aury miasta Anghor Wat wzniesionego przez istoty gadzie wewnątrz wymiaru trzeciego tej kuli. Poprosiłem/am istotę vega, by po powrocie podzieliła się swymi odczuciami jakie nagromadzi podczas swego wyjazdu wakacyjnego.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Nie wiem, czy jedynie ze względu na pewne moje rezonanse z rasą Draco, ale w Angkor Wat bardzo mi sie podobało.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
A więc i Ty przebywałeś wewnątrz aury tego miejsca. Ja dotarłem/am tam poprzez kontinuum jednak mam nadzieję, że i dane mi będzie przebywać tam w wymiarze trzecim. Jeśli czas pozwoli, opisz swoje wrażenia z pobytu w tym miejscu. Ja zakładam odwiedzenie jeszcze m.in miejsc zwanych Mohenjo Daro, jeziora Titicaca jak będzie możliwość.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Spędziłem tam 3 dni. Wszystkiego, niestety, nie da się zobaczyć w tak krótkim czasie. Czułem się tam bardzo dobrze, prawie jak w domu ;). Podobnie było na jeziorze Titicaca, które miałem okazję także odwiedzić. Na Isla del Sol - bardzo duży rezonans. Niestety brak było czasu i okazji na eksploracje bardziej wewnętrzne. Podobne odczucia, choć nieco słabsze miałem w Machu Picchu. W każdym z miejsc miałem kilka przebłysków innych egzystencji, innych ciał ale nic precyzyjnego, o czym mógłbym z pełną świadomością mówić.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron