Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Forum Uzdrowienie

Post 02 wrz 2006, 17:53

Jeżeli czujesz, że jest coś, co chciałabyś sobie uzdrowić, zapraszam na forum Uzdrowienie: www.lonia.fora.pl
Uczmy się wdzięczności dla wszystkiego co żyje, bo będziemy bardzo samotni.
--
Kto czyta i błądzi powienien zmienić lekturę..., http://zlotemysli.pl/lonia.php
Avatar użytkownikaLonia Kobieta
szczęśliwy człowiek
 
Imię: Lonia
Posty: 29
Dołączył(a): 28 cze 2006, 23:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Droga życia: 6
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Re: Forum Uzdrowienie

Post 03 wrz 2006, 23:45

Mam znajomego uzdrowiciela, który bardzo skutecznie potrafi każdego wyleczyć - z pieniędzy :-)
Taki żart. Choć prawdziwy.

Na serio. Bardzo fajna i ciekawa stronka, trochę poezji i ludzkich myśli.
Każdy może wyrzucić co go boli, może ktoś mu doradzi może ktoś pomoże...
Może bardziej dla ludzi mających huśtawkę nastrojów.
Może uratuje komuś życie...
Ciekawy pomysł...
Popieram.
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17

Post 04 wrz 2006, 12:22

Hmm ja widze jeszcze inna strone tej stronki :P Jezeli ktos by byl o niecnych zamiarach(Lonia Ty taka nie jestes ;) ) to moglby wykorzystac info o tych ludziach co tam pisza i nimi manipulowac, wiesz Lonia ile jest takich organizacji zajmujacych sie w necie manipulacja? Nie masz pojecia :) Wiec moze zastrzez czesc forum tylko dla osob ktore sa zarejestrowane...
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 01 paź 2006, 12:59

Byłam zawodowym uciekinierem O:) Jak Hiob, stanęłam przed wszystkimi lękami, przed którymi starałam się uciec. A uzdrowienie traktuję całościowo. Jeżeli ktoś wejdzie na forum i będzie manipulował, to mam nadzieję, że uzdrowi sobie manipulację. Opiszę tu dwie historie:
W pewnym okresie mojego życia moja córka przyprowadziła do domu chłopaka z dyskoteki - super złodzieja samochodów. Zamieszkał u nas i przez dwa lata w domu stało wszystko dla niego otworem. Jak się wyprowadzał, zadał mi jedno pytanie, "Dlaczego Pani to zrobiła, przecież wiedziała Pani, że jestem złodziejem i mogę wynieść stąd wszystko?" Odpowiedziałam, gdybyś to zrobił, to miałbyś problem.
Po paru latach spotkaliśmy się w moim Centrum Terapii Naturalnych. Na ogólnej sali były zajęcia a wszystkie komórki, torebki, futra były w recepcji. Ja wychodząc z sali, zobaczyłam, że mój wspaniały złodziej pilnuje własności wszystkich uczestników. I znowu padło wspaniałe zdanie: "Czyście zgłupieli, przecież tu może wejść każdy i wszystko wynieść, nawet nikt z was nie będzie słyszał." Nigdy nikomu nic nie zginęło. Dlatego na forum uzdrowienie, może nas spotkać tylko to czego potrzebujemy. I to też będzie uzdrowienie O:)
Serdecznie pozdrawiam, Lonia.
Uczmy się wdzięczności dla wszystkiego co żyje, bo będziemy bardzo samotni.
--
Kto czyta i błądzi powienien zmienić lekturę..., http://zlotemysli.pl/lonia.php
Avatar użytkownikaLonia Kobieta
szczęśliwy człowiek
 
Imię: Lonia
Posty: 29
Dołączył(a): 28 cze 2006, 23:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Droga życia: 6
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 01 paź 2006, 17:51

kiedyś znałam taką babkę, która podobnie mówiła jak ty - że w jej domu wszystko jest otwarte, bo nikt ich nie okradnie i inne takie pozytywne rzeczy. potem okazało się, że jej synowie to byli złodzieje, a ona nas okradła.

co o tym sądzisz?
mam do oddania małe kotki! info na gg!
Avatar użytkownikaSalazan Kobieta
 
Imię: Janine
Posty: 14
Dołączył(a): 21 mar 2006, 20:37
Lokalizacja: Hszanufff
Typ: 4w3
Zodiak: Lew, szczur

Post 01 paź 2006, 20:52

No coz, w Kanadzie ponoc nikt nawet na noc nie zamyka domow, nie boja sie zlodzieji ale kazdy mieszkaniec, w razie czego, posiada jakis pistolet. Jak to sie mowi "przezorny zawsze ubezpieczony". Jak dla mnie bezgraniczna ufnosc nie jest najlepsza (oczywiscie nie mowie o najblizszych, ktorych dobrze znamy).
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 paź 2006, 15:05

Może nie chciał okradać swoich ? Żaden złodziej nie okrada swoich.
I co niby uzdrowiło zięcia ? Jakaś terapia ?
Avatar użytkownikaaztekium Mężczyzna
 
Posty: 149
Dołączył(a): 15 sie 2006, 20:17

Post 26 maja 2007, 21:09

Spotyka nas tylko to, czego się boimy. Bojąc się, sami kumulujemy energię w tym celu. Jak myślicie, czy mówiąc o kimś, że jest złodziejem zapraszamy go do takiego działania w stosunku do nas, czy go zniechęcamy? Jeszcze jedno pytanie, dlaczego na parkingu pełnym super samochodów, ginie wlaśnie ten samochód a nie inny? Jeżeli nasze myśli to energia, to może się zastanowić, czym zapraszamy złodzieja? Bo na pewno nie tym, że mamy ładny samochód.
Uczmy się wdzięczności dla wszystkiego co żyje, bo będziemy bardzo samotni.
--
Kto czyta i błądzi powienien zmienić lekturę..., http://zlotemysli.pl/lonia.php
Avatar użytkownikaLonia Kobieta
szczęśliwy człowiek
 
Imię: Lonia
Posty: 29
Dołączył(a): 28 cze 2006, 23:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Droga życia: 6
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 28 maja 2007, 13:10

Gdybys miala do wyboru dostac fiata 126p albo alfa romeo (za free) to co bys wybrala? Takiego samego wyboru dokonuje zlodziej samochodow, do tego jeszce moze zobaczyc co w srodku (ewentualnie do kogo nalezy ;) )
Moze i czesciowo wlasnymi myslami kreujemy jakas rzeczywistosc ale wydaje mi sie iz jest to maly procent.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 29 maja 2007, 12:27

Moze i czesciowo wlasnymi myslami kreujemy jakas rzeczywistosc ale wydaje mi sie iz jest to maly procent.
Z tego co piszesz wynika, że nasze życie to przypadek i jedna wielka niewiadoma. A ja się z tym nie zgadzam. Z obserwacji własnego życia wiem, że jesteśmy kreatorami wszystkiego co nas spotyka a brak świadomości tego, do czego prowadzą nasze myśli powoduje większość wydarzeń w naszym życiu. Reszta to wypadkowa z wszystkich naszych żyć. Nigdy nie byłam złodziejem, ale nie chciałambym mieć fiata 126 tylko dlatego, że mi go nie ukradną, ale z własnego wyboru.
Uczmy się wdzięczności dla wszystkiego co żyje, bo będziemy bardzo samotni.
--
Kto czyta i błądzi powienien zmienić lekturę..., http://zlotemysli.pl/lonia.php
Avatar użytkownikaLonia Kobieta
szczęśliwy człowiek
 
Imię: Lonia
Posty: 29
Dołączył(a): 28 cze 2006, 23:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Droga życia: 6
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 31 maja 2007, 20:18

Wrecz przeciwnie, wychodze z zalozenia ze kazdy pracuje na swoje zycie ale nie wydaje mi sie abym samym mysleniem mogl sprowadzac na siebie nieszczescia. Wg mnie dzialanie wplywa na nasze zycie a nie samo myslenie o nim.

A to ze ten zlodziej gwizdnie komus samochod to kwestia jego wyboru a nie mojego.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 03 cze 2007, 09:32

Nie proponowałam, jak napisałeś, myślenia o życiu, chociaż wielu z nas by się to przydało. Może zniknęło by wtedy narzekanie. Moim zdaniem to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość i wpływają na rzeczywistość wokół nas. A co do nieszczęść, to tylko jest kwestia naszej oceny. A to już jest myślenie.
Zostawmy może złodzieji w spokoju a porozmawiajmy o kreowaniu naszej rzeczywistości i o tym, co ma na to wpływ, bo tak mało z nas deklaruje, że ma udane i szczęśliwe życie.
Uczmy się wdzięczności dla wszystkiego co żyje, bo będziemy bardzo samotni.
--
Kto czyta i błądzi powienien zmienić lekturę..., http://zlotemysli.pl/lonia.php
Avatar użytkownikaLonia Kobieta
szczęśliwy człowiek
 
Imię: Lonia
Posty: 29
Dołączył(a): 28 cze 2006, 23:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Droga życia: 6
Typ: 4w5
Zodiak: skorpion

Post 03 cze 2007, 23:11

Lonia napisał(a):Moim zdaniem to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość i wpływają na rzeczywistość wokół nas.

Zgadzam się, dlatego mam szczęśliwe i udane życie. I dziękuję wszystkim bliskim, którzy tworzą razem ze mną moją obecną rzeczywistość. :*

Pozdrawiam :)
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron