Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

film The Secret

Post 18 kwi 2007, 12:23

Czy ktoś widział film The Secret? Jakie są wasze opinie. Czy ktoś osiągnął tą metodą jakieś efekty?
Jeśli ktoś nie widział, to można pobrać tekst ze strony www.napisy.org (obraz nie jest ważny, bo nic ciekawego poza wypowiedziami na nim nie ma).
aron Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 maja 2006, 19:37

Post 21 kwi 2007, 12:51

Może dodam, że jest to film o prawie przyciągania, kreowaniu własnego losu, dobrobytu, poprzez to jak myślimy. Może znajdzie się jednak jakiś chętny do dyskusji. Mnie interesuje odpowiedź na pytanie jak to działa i czy to działa?
aron Mężczyzna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 maja 2006, 19:37

Post 01 maja 2007, 01:42

Wlasnie skonczylem ogladac i napisze tylko, ze ten film jest naprawde warty obejrzenia :). A co do efektow, to w sumie to kwestia wiary, ale ja powiem, ze w moim zyciu bardzo duzo rzeczy sie zmienilo na lepsze odkad zmienilem swoje nastawienie do nich :). Inna sprawa, ze piekne w tym prawie przyciagania jest to, ze dzieki niemu mozna wytlumaczyc chyba wszystko - od pecha, ktory "przynosi" czarny kot lub piatek 13nastego, po wrozby i horoskopy, ktore (wielu?) sie spelniaja, przez efekt placebo i rozne uzdrowienia, cuda itd. I w druga strone, dzieki temu mozna unikac roznych niekorzystnych sytuacji (i juz zaden kot i wrozka nie bedzie dla Ciebie postrachem ;P - i BTW. to jest tez powod dla ktorego nie lubie wyobrazenia Boga jako kogos/cos msciwego ktory czeka, zeby ukarac Cie za grzechy ;)).

Pozdr.
Michal

PS. O sile, jaka maja nasze mysli na ksztaltowanie rzeczywistosci pisal tez Joseph Murphy w Potedze podswiadomosci, jesli dobrze pamietam :))
PS2. Dobranoc wszystkim :)
* “Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność.” *
Zapraszam na moj blog - Placebo ;]
Avatar użytkownikamk_cafe Mężczyzna
Bąbel :)
 
Imię: Michał
Posty: 144
Dołączył(a): 28 cze 2005, 01:03
Lokalizacja: ok. Częstochowy
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Post 12 maja 2007, 01:49

aron,to nie jest metoda :-) Czy kto widzial ten film czy nie ( ja widzialam.Mam nawet ksiazke ) dotyczy go to, o czym jest w nim mowa.Tak dziala zycie.Na tym polega zycie kazdego czlowieka.Kreujemy swoja rzeczywistosc sami,niezaleznie od tego czy robimy to swiadomie czy nie. Jest takie bardzo ladne i znane przyslowie : Kazdy jest kowalem swojego losu. Tak naprawde i do konca niewielu to przyslowie rozumie :-)
Oczywiscie zdecydowanie lepiej jest znac ten film niz go nie znac :-) Masz racje aron : wystarczy przeczytac tekst filmu.
"Wszystko co dostrzegasz w swiecie,stanowi pochodna Twoich o nim wyobrazen"
Avatar użytkownikaPalomita Kobieta
niepoprawna optymistka
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 lis 2006, 01:19
Lokalizacja: Benidorm
Droga życia: 22
Typ: wloczega
Zodiak: wodnik

Post 02 lip 2007, 13:50

Od niedawna mogę się zaliczyć do grona, które film oglądało. Jest naprawdę warty obejrzenia. Sama już czytałam o "sekrecie" z innego źródła, więc nie było to dla mnie tak odkrywcze. Staram się działać tak, jak to w filmie pokazali. Jest łatwiej. I o wiele fajniej :)

pozdrawiam!
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 02 lip 2007, 18:40

Choć same metody pokazane w filmie nie są nowością
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

http://inm.webd.pl/img/userbary/userbar.jpg
Avatar użytkownikaSeginus Mężczyzna
 
Posty: 118
Dołączył(a): 07 sty 2007, 17:14
Droga życia: 33

Post 23 sty 2009, 23:47

Witam powiem krótko ogladałem fil przeczytałem książkę klucz do sekretu i co ?
WIEM to działa na 100% kochani to działa zrobiłem już pierwszy krok założyłem fundację Kamień wdzięczności i pomagam ze znajomymi chorym dzieciom. Pamiętacie z filmu wersję o kamieniu my to stosujemy i pomagamy.
Wszechświat jest cudowny i jestem mu za to wdzięczny.
Kocham pomagać potrzebującym!!!
Oskaritos Mężczyzna
 
Imię: Oskaritos
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2009, 11:05
Droga życia: 4
Zodiak: Wodnik

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość