Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

ebook pilnie poszukiwany

Post 01 gru 2011, 21:10

Witam i mam prośbę, z racji, że niedawno natrafiłam na to forum i zagłębiam się w pojęciach channelingu, OOBE, czakry i kundalini, medytacja, proszę o podanie linku skąd mogłabym ściągnąć ebooka na ww tematy lub jak by ktoś miał i przesłał mi na prywatną wiadomość. Ebooka "Channeling" Sanaya Roman i Duane Packer już mam. Gdyby ktoś miał jakieś linki-wykłady w języku polskim lub z napisami bardzo bym też prosiła, nie chcę popełnić błędów, więc proszę Was o pomoc. Ktoś w temacie czakrów dał link, ale nie znalazłam napisów. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i pomógł?
"Jeśli czegoś gorąco pragniesz ,to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci sie to osiągnąć.. Czasami tylko trzeba sobie dopomóc
Avatar użytkownikaszukam_prawdy87
Alef
 
Imię: Alicja
Posty: 49
Dołączył(a): 26 lis 2011, 18:13
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec

Re: ebook pilnie poszukiwany

Post 01 gru 2011, 21:19

O kundalini jesli chcesz to polecam OSHO ,znajdziesz coś w http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html
Listen to my muscle memory.
Avatar użytkownikafalko Mężczyzna
wysłuhaj pamięci mych muskułów
 
Posty: 706
Dołączył(a): 13 lip 2007, 19:40

Re: ebook pilnie poszukiwany

Post 01 gru 2011, 21:38

Jeden z lepszych linków jaki widziałem w życiu! 10/10 XD
Nawet pożegnanie dostaje się jak się stronkę opuszcza! : D
Ale słodkie! :3
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: ebook pilnie poszukiwany

Post 01 gru 2011, 21:59

dzięki :p
"Jeśli czegoś gorąco pragniesz ,to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci sie to osiągnąć.. Czasami tylko trzeba sobie dopomóc
Avatar użytkownikaszukam_prawdy87
Alef
 
Imię: Alicja
Posty: 49
Dołączył(a): 26 lis 2011, 18:13
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości