Psychologia, działanie mózgu.
Drodzy forumowicze!

Chciałbym prosić Was o pomoc! Jestem w trakcie przygotywania materiałów do pracy magisterskiej i w związku z tym chciałbym prosić Was o wejście w rolę sędziów kompetentnych :) Na stronie internetowej:


http://www.badanie1.prv.pl/


znajduje się 5 reklam prasowych w konwencji reklamy społecznej. Chciałbym dowiedzieć się na ile każda z tych reklam wzbudza w Was uczucie zagrożenia, czy obawy. Proszę o ocenę w skali 1-10 gdzie 1 oznacza całkowity brak zagrożenia a 10 bardzo silne zagrożenie, np:

reklama 1 - 3/10
reklama 2 - 5/10
reklama 3 - 8/10 itd.

Nie chodzi tutaj o to na ile te reklamy są dobre, na ile się podobają itp, ale tylko o to w jakim stopniu wzbudzają Waszym zdaniem zagrożenie/obawę.

Proszę o przesyłanie odpowiedzi na adres e-mail badanie1@o2.pl, a nie zamieszczanie ich tutaj bo zależy mi na tym by każda osoba zdecydowała sama a nie odnosiła się w jakiś sposób do opinii innych osób.

Zajmie to tylko chwilkę a bardzo mi pomoże :) Będę bardzo wdzięczny za pomoc i z góry wszystkim dziękuję.

Pozdrawiam,
Przemek.
Przemek1982 Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2006, 10:36

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron