Psychologia, działanie mózgu.
witaj 4 podpowiedzi , JA w twoim wieku też miałam niską samoocenę i moja siorka też ale teraz dzięki mężowi mam nawet ,za wysoką Super,że lubisz swoją osobowość już ,teraz ,że jesteś inteligentna ,dobra , masz duszę itd,to się liczy najbardziej ,
1 ,A nie możesz patrzeć na siebie teraz w lustrze czy witrynie ?hm to ,że twoi znajomi ci mówią ciągle ,że jesteś ok zew,no po prostu im nie wierzysz ,nie trafia to do twej podświadomości że to prawda no i ja też bym tak myślała ,znajomi to znajomi nie są obiektywni ,nie zależy im na tym ,wolą być mili ,niż obiektywni =oni po prostu mogą tak ci mówić ,bo chcą cię pocieszyć, nie chcą sprawić ci bólu ,nie chcą zranić tak sobie myśli twoja podświadomość i ma racje ,ale jak masz siostrę jej zapytaj lub osoby której na tobie zależy ,która cię nie oszuka ,tylko powie najgorszą prawdę i bedziesz pewna ,że tak jest np.kochanka kochanki to dla nie jesteś lub bedziesz taka a nie inna to dla niej bedziesz wygladać tak a nie inaczej i to jej, jemu bedziesz się podobac to ci podniesie samoocenę ,jeden lubi takie a inny wprost przeciwnie ,ale na to trzeba jeszcze poczekać ,dopiero szukasz jaką bedziesz ja chcesz być zew ,w tym życiu ,choć to CI się może zmieniać w zależności od twoich partnera -ki upodobań ALE NA PEWNO NIE STARAJ SIE PODOBAĆ wszsytkim tego zrobić sie nie da ,NIE WYKONALNE ,ze wzgledu na upodobania różne odmienne ludzi ,ZWARIUJESZ powiedz sobie ,nie ważne co wszsycy ludzie o mnie myślą ,ważne co myśli o tobie najważniejsza dla ciebie osoba i z nią, z nim uzgadniaj gusty i upodobania ,zewnętrzne ,bo wnetrze CI SIE PODOBA super bosko. :thumbright: i sama też siebie nie oceniaj zewnetrznie wiem 17latki tak maja i są okrutne w ocenach siebie i innych MINIE w wieku 20-22 lat jak znajdziesz swój styl itp.nie dla wszsytkich ,zrozumiesz ,ze się nie da podobać wszystkim ,ze to nie tak ważne :roll:
2 ,POMYŚL KOCHANA MOŻE TAK ''' masz świadomość, podświadomość, i nadświadomość czyli wyższe JA
.NO i masz jeszcze najważniejsze ducha i duszę ,do której nie masz takiego dostepu więc się nie zapytasz dlaczego jestem taka a nie inna ,ALE to właśnie BÓG poprzez DUCHA JEST najważniejszy ,to on ciebie taką WYMYŚLIŁ, WYKREOWAŁ ma plan dla ciebie w całości MOŻE NIE ŁATWY WIE po co i dla jakich wyższych na pewno celów niż podpbanie się sopbie czy innym dla czego jesteś tu i teraz taka a nie inna stworzona ,że jesteś mądra i masz taką a nie inną osobowość i wygląd ,że nie jesteś miss playboya czy modelką z wielkim mniemaniem o sobie .
Możę BÓG wraz z twoim duchem :arrow: duszą i twoimi osobowościami MA dla CIEBIE plany :-k WAŻNIEJSZE sprawy do załatwienia niż ,sobie teraz myślisz ,lub nie.
I właaśnie taka musisz ,być jaka jesteś aby się wszytko udało ,żeby ci nic niepotrzebnie w życiu nie przeszkadzała O nawet się zrymowało ,
Tak prościej ,jak byłabyś piękną miss to może nie rozwijałabyś swojej dobroci madrości ,itd,byłabyś zajęta imprezowaniem ,może uzależnieniami ,i nic by z ciebie nie było ciekawego ,bo miałabyś wszystko czego chce EGO to po co się starać
Co by z ciebie mogło wyjść ,zarozumiałe wredne babsko ,byłabyś rozpieszczana,przez kazdego no bo jak miss to i frajera-kę bogatego znajdzie, co nie ma dla niej czasu tylko kase BLE ,złudne uczucie szczęścia
Mialabyś służącą ,którą byś poniewierała ,zwalczała ,nienawidziła jak niektóre piekne modelki ,biłabyś ludzi telefonami komórkowymi jak np. NAOMI CAMBEL itp.itd
3 ;DOBRE ZDJĘCIA STYLIZACJA UBRANIA BOSKIE FRYZURY TO COŚ ZEWNĘTrznie super fotograf który zrobi 2000000zdjęć NA PEWNO PODNOSI EGO I SAMOOCENĘ ważniejesz ale kto lubi ważniary
CZY TEGO CHCESZ łatwego życia z komplementami z wysoką samooceną ?? jak byś się czuła ?,Znam wiele takich pieknych kiedyś madrych kobiet,jestem fotografką modelek z wysokim mniemaniem o sobie jako 17 latki ,i juz mi sie nie chce na nie patrzeć lub z nimi przebywać TO NEANDERTALE ,które wizualnie podobają się wszystkim zewnetrznie i tylko tak :^o faceci je oszukują ,bo liczą na buzi itd..
a mogły być miały potencjał być super ludzmi ALE WOLAŁY SŁAWE ,kasę no PROSTE EGO im wyrosło ponad ich BMW a duch wyleciła oknem Nowego apartamentu są JAŁOWE MARTWE DUCHOWO MATERIALISTKI ,nie warto patrzeć na wygląd ,wiem 17 tak do 22 roku życia wygląd ,najważniejszy bo co inni inne powiedzą ,nie patrz co ludzie powiedzą ,patrz za tym czego twój duch chce , w ogóle się kochana nie porównuj do innych ,to nie na tym polega
WIDAĆ,że szukasz czegoś więcej niż INNE TĘPE przyziemne SEXI LASKI więc sluchaj swego wew.JA
WIEM,ŻE OKRES DORASTANIA JEST OKRUTNY nie wiesz czego jeszcze chcesz smutny =bo okrutni potrafią być nastolatkowie ,niby nie powiedzą ,że źle wygladasz ale ,,tylko ,,wygląd się dla durnego wieku liczy ALE TO MINIE zaufaj ,nie to będzie ważne potem,,,na szczęście .. =D> .
4 :-k Tak na szybko odpocznij od koleżanek do których się porównujesz ,itd,,teraz powinno ci pomóc zobaczyć inny świat miłości gdzie wygląd się nie liczy np. przyroda ,pies lub człowieczek nie oceniający np idź ,do szpitala tam gdzie są małe,dzieci np. specjalnej troski upośledzone z zespołem DOWNA ,pobądz z nimi zmienisz pogląd na świat I NA SIEBIE i jak zaczną ci sie wieszać z uwielbieniem na szyję nie oceniając cię po wyglądzie ,zobaczysz doznasz OLŚNIENIA [-o< ukojenia ZROZUMIESZ TEŻ SAMĄ SIEBIE DOCENISZ TAK JAK I DZIECI CIEBIE DOCENIĄ zauważysz jaka chcesz być ,pomyśl jak i gdzie ,polecam placówki np.dom dziecka odwiedź z podobnymi dziećmi zaoferuj pomoc w zamian oczywiście ,NO MĄDRA JESTEŚ dobra coś wymyślisz
a książki nie przemówią tak do twej podświadomości jak takie zwykłe doświadczenie =DZIECI NIE OCENIAJĄ twego zewnętrznego wygladu TYLKO MAJĄ WEW INTUICJĘ kochają najwyżej twoją duszę lub się jej boją , :P zobaczysz też czego im los zafundował a mimo takiego wygladu DOWNA cieszą cie i potrafią kochać ,sprawdz doświadcz przestaniesz myśleć głupotami 17 latki zew, buźka piękna duszyczko

kaku napisał(a):Od jakiegoś czasu praktykuję oneironautykę, w snach ukazują mi się moje problemy, docieram do siebie w ten sposób. Wiem co we mnie jest złe i co dobre, wszystko rozdzieliłam, znam siebie bardzo dobrze. Dużo czasu poświęcam na głębokie przemyślenia. Pozostają te rzeczy, których w sobie nie trawię i innym zapewne też się nie podobają.

To jest tak, że mam wiele, ale jestem chciwa i pragnę jeszcze więcej...
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron