Psychologia, działanie mózgu.

Afirmacje z muzyką

Post 31 sie 2006, 09:41

Jeśli nagram afirmacje na komputer i dodam do nich muzykę to będą tak samo działać jak i bez muzyki?
Chcę wykonać tą metodę jaka była opisana chyba w 3 numerze strefy w artykule - "Krótko o afirmacjach" - opisane było żeby włozyć słuchawkę na lewe ucho i odtworzyć ściszone afirmacje.
Prince Mężczyzna
.....
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sie 2006, 11:27
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Skorpion

Post 31 sie 2006, 10:51

To zalezy tylko od Ciebie i twojej podswiadomosci w jaki sposob latwiej przyjmuje afirmacje, czy to poprzez wlasne mysli czy poprzez nagranie z muzyka lub bez. Mysle ze afirmacje z delikatnym odprezajacym utworkiem w podkladzie to dobry pomysl. (Tylko nie wiem dlaczego akurat na lewe ucho a nie na oba (wygodniej jest gdy sluchawki masz na obu bo mniej to przeszkadza niz gdy sie czuje ze cos masz tylko na/w jednym)). Na twoim miejscu dorzucilbym jeszcze dudnienia roznicowe (program Brain Wave Generator) dzieki ktorym latwiej i szybciej bys sie wprowadzil np. w stan alfa podczas ktorego czlowiek miedzy innymi jest podatniejszy na afirmacje.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 31 sie 2006, 13:19

Niby lewe ucho odbiera prawa półkula mózgu - tak pisało w Przebudzeniu.
Jak do nagrania dodam BWG to z jedną słuchawką to zadziałają dudnienia różnicowe?
Prince Mężczyzna
.....
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sie 2006, 11:27
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Skorpion

Post 31 sie 2006, 14:02

No własnie prawa polkola odpowiada za fantazje, inspiracje, jakies artystyczne cechy... i mamy ja slabo aktywna, dlatego na lewe ucho :D:D
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 31 sie 2006, 14:43

Prince napisał(a):Jak do nagrania dodam BWG to z jedną słuchawką to zadziałają dudnienia różnicowe?

Niestety ale nie.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 31 sie 2006, 16:16

Wszystko co chciałem wiedzieć. Temat zamknięty.
Dzięki wszystkim.

[Pozostawiam temat otwarty, gdyby ktoś chciał jeszcze czegoś się dowiedzieć lub coś dorzucić. - Nazcain]
Prince Mężczyzna
.....
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sie 2006, 11:27
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Skorpion

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron