Gra

Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Gra

Post 28 kwi 2007, 22:38

Stało sie oczywiste dla mnie ze jako ludzie my idziemy przez życie w seriach powtarzających sie scenariuszy, rozumiem przez to ze my reagujemy na zeczy w pewien sposób, słownie i psychicznie poniewaz my znamy odpowiedz która dostaniemy i my ją lubimy.
Mamy repertuar scenariuszy do naszej dyspozycji które urzywamy w sytuacjach aby doprowadzic do działania dla naszego porzytku.oczywiscie one nie zawsze działają ale są modyfikowalne. Ja mysle ze to co robimy w codziennym życiu to ogłupianie siebie i życie w kompletnie fikcyjnym swiecie, lecz to nie jest koniecznie zła rzecz.Podsumowywując absolutnie niezbedne jest to ze ja teraz własnie o tym mysle.Tu i teraz jest tak daleko od wielu informacji do wzięcia ich wszystkich naraz.;)

Władca Gry.

Ogarniecie (w pewnym stopniu) przez was Boskiej energi wewnatrz was samych doprowadzi kazdego z was do nowego sposobu pojmowania i odbierania rzeczywistosci oraz zrozumienia sensu istnienia. Boska Swiadomość zainspiruje Cię byś mógł życ i kochac na planecie Ziemia. Jak bezcenny klejnot zagubiony w mrokach ego i dualizmu promieniujący swą nieskonczoną jasnością w jaskiniach czasu i przestrzeni. Byc może jestes swiadom tego co w tej chwli czuwa nad twym domem i doswiadcza go jako miejsce które moze odwiedzic by bawic się w rzeczywistosc.

Róznica między ludzmi polega na tym że swiadomość nie może byc bezposrednio udostepiona, to jest do zaobserwowania przez kazdego z nas (np inny temat który załozyłem w tym dziale)

Jest tak dlatego iż teoria opisująca poli-solipsyzm mówi iż zyjemy w swiecie w którym skupia się wiele współtworzonych wrzechswiatów. Jednym z współtworzonych wrzechswiatów jest to forum(na pewnej płaszczyznie mentalnej).

[Kolejny tajemniczy post... Troliash, napisałem Ci na priv, czemu zamykam takie tematy - Nazcain]
Jesli pojdziesz moją drogą nie pojdziesz zle
Odkryjesz gdzie naprawde należysz.
Jesli znajdziesz to na zewnatrz uczyni cię to silnym.
I Bedziesz w tym trwac.
Avatar użytkownikaTrolliash Mężczyzna
Głupcy dokąd podążacie
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 sty 2007, 02:04
Droga życia: 7

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron