Przekazy od 'wyższych istot', WingMakers, kwestia roku 2012 i związane z tym tematy.

Nowy polski channeling.

Post 13 kwi 2007, 10:06

Jest nowy, polski czaneling:
Czaneling Genereli.

Co onmi sądzicie ?
Ostatnio edytowano 04 maja 2007, 10:11 przez Matej, łącznie edytowano 1 raz
Matej Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 kwi 2007, 10:02

Post 13 kwi 2007, 16:47

Hahaha, ale bzdura!! Ktoś się namęczył, ale jak widać nawet channellingowy bełkot nie tak łatwo podrobić ;) :P
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 14 kwi 2007, 17:12

juz na wejsciu pierwszej sesji nie rozwalili 'We wszechświecie rzeczywiście trwa odwieczne zmaganie dobra ze złem' to mi zabrzmialo jak jakas bajka na JEtix jehehe :)
Raczej nie daje wiary temu 'czanelignowi' :wink:

Cos mi to smierdzi pinokiem :^o
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 17 sty 2008, 14:20

Witam.
Każdy chaneling zawiera trochę nieścisłości i zniekształceń, ale Pleyadanie są ok, a na stronach Genereli jest podanych dużo prawdziwych informacji. Może dla niektórych fakt że jesteśmy fermą hodowlaną jest nie do przyjęcia, ale takie są fakty Odrzucanie tego co niepojęte to naturalny metoda działania naszych logicznych, linearnych umysłów. Żyjemy jednak w czasach kiedy do głosu zaczyna dochodzić intuicja i nasza wewnętrzna pamięć.
Aloha!
radosław Mężczyzna
 
Imię: radosław
Posty: 6
Dołączył(a): 17 sty 2008, 13:57
Lokalizacja: Olsztyn, Warszawa
Droga życia: 3
Zodiak: Ryby / Tygrys

Post 05 lut 2008, 01:32

radosław napisał(a):Może dla niektórych fakt że jesteśmy fermą hodowlaną jest nie do przyjęcia, ale takie są fakty

proszę Cię...
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 05 lut 2008, 19:21

O co?
Jakieś wątpliwości?
To naprawdę świetnie działająca ferma generująca negatywne emocje.
Ukłony dla gadów...
Się nieprzejmuj, już niedługo koniec z ich dokarmianiem.
Służę informacjami, w końcu to forum "przebudzenie".
pozdrawiam
radosław Mężczyzna
 
Imię: radosław
Posty: 6
Dołączył(a): 17 sty 2008, 13:57
Lokalizacja: Olsztyn, Warszawa
Droga życia: 3
Zodiak: Ryby / Tygrys

Post 05 lut 2008, 20:26

radosław, nie wierze że Ty w to wierzysz... ;)

Uklony dla gadow?
W takim badz razie ja sie nie klaniam :D brak u mnie negatywnych emocji :)
Farmcie sie beze mnie :D peace & love
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 05 lut 2008, 20:39

Ukłony za to że ciągle działa.
Czy ja w to wierzę? To raczej kwestia percepcji i postrzegania. Mnie nikt nie pytał - przeżyłem śmierć kliniczną i com widział opowiadam. Zresztą nie tylko ja....
U mnie też brak negatywnych emocji, wogóle żyje mi się super, ale jak się rozglądam wokół chcę krzyczeć.
radosław Mężczyzna
 
Imię: radosław
Posty: 6
Dołączył(a): 17 sty 2008, 13:57
Lokalizacja: Olsztyn, Warszawa
Droga życia: 3
Zodiak: Ryby / Tygrys

Post 05 lut 2008, 21:12

radosław napisał(a):Mnie nikt nie pytał - przeżyłem śmierć kliniczną i com widział opowiadam. Zresztą nie tylko ja....

Smierc kliniczna dla mnie nie rozni sie niczym od OOBE, a to co widziales to mogl byc rozlegly astral, OSPUO czy jakies wymiary astralne :) nawet mysloksztalty stworzone przez Twoja podswiadomosc...
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 05 lut 2008, 21:30

OK. Zwał jak zwał. Wracając do tematu - bajeczka Star Wars też ma dużo wspólnego z Orion Wars, które były się wydarzyły parę latek temu za naszą miedzą. Uważasz chanelingi za popłuczyny z podświadomości? Plejadanie są do bani czy wg Ciebie wogóle ich nie ma i nie było? A jak z 2012? Taki zwykły roczek?
radosław Mężczyzna
 
Imię: radosław
Posty: 6
Dołączył(a): 17 sty 2008, 13:57
Lokalizacja: Olsztyn, Warszawa
Droga życia: 3
Zodiak: Ryby / Tygrys

Post 12 lut 2009, 18:00

Może ja zmienię temacik lekko, zwłaszcza, że to z deczka nieaktualne już.

http://thelinked.pl

Połączeni. Grupka ludzi, która sobie gada z "Asystentem". Może nie tyle to channeling, co czerpanie z biblioteki doświadczeń przy pomocy translatora zwanego asystentem i będącego częścią świadomości Konrada (łącznika), ale myślę, że formą bardzo podejdzie pod channeling.

Brzmi interesująco. Ze szczególnym akcentem na słowo "brzmi", ponieważ udostępnili fragment nagrania z sesji, w formie mp3.

Chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Robią to niekomercyjnie i, jak sami powiedzieli, "dla zabawy"..
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Post 17 mar 2009, 22:30

Zgodnie z prawem rezonansu energii, każdy tekst, który został przekazany czy zapisany, odzwierciedla jego energetyczną (myślową) jakość; jest zatem tworem istniejącym nie tylko w naszym świecie fizycznym. Co więcej, możesz z poziomu niefizycznego połączyć się z jego energią (poprzez channeling), a także ze wszystkimi uczuciami i myślami wszystkich istot, które z nim się zetknęły.

Oznacza to również, że, tak jak ludzie przyciągają innych ludzi, tak samo przyciągają przedmioty oraz twory abstrakcyjne (idee i koncepcje), które posiadają swoją energię na odpowiednim poziomie (w tym ostatnim przypadku - na poziomie mentalnym).

Nie zamierzam oceniać żadnych tekstów: tak jak nie ma dobra i zła (o czym sami, w przewrotny sposób, napisaliście), tak nie może być dobrych i złych tekstów i przekazów channelingowych. Uważam jednak, że zamiast czytać wszystko jak leci, jeśli tylko nosi w tytule "channeling", krótszą i bardziej radosną drogą okaże się nie przywiązywanie takiej wagi do logicznego "rozstrząsania" słów, jakie zostały tam użyte, a po prostu jego wyczucia.
Co więcej, można po prostu poprosić o najlepszy możliwy tekst, ideę, koncepcję czy też rozwiązanie jakiegoś problemu.

Najlepszy możliwy channeling, odpowiednio dostosowany do Twojego własnego poziomu - zawsze będzie tym, który sam przeprowadzisz - w bardzo szerokim rozumieniu "channelingu".
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Nowy polski channeling.

Post 22 lip 2009, 20:57

Sesja 33/09/07/09 http://thelinked.pl
Gdy to czytałem poczułem jak mi się coś podpina pod 2 czakrę i kradnie energię.
Jest to robione bardzo łapczywie i może uszkodzić czakrę dlatego nie polecam.
Tekst też nic nie wnosi , a jest po to napisany aby czytelnika zainteresować i okradać z energii.
To są fachowcy i zwykły człowiek ma małe szanse się obronić.
Jest więcej takich stron w których stosowana jest taka taktyka a Ci co nie mają jeszcze wyrobionego czucia są niemiłosiernie okradani z energii a czakry poważnie uszkadzane łącznie z manipulacją telepatyczną.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: Nowy polski channeling.

Post 22 lip 2009, 22:35

Hmm ja nawet nie "rezonuję" w najmniejszym stopniu z zawartością tego projektu i przyznam, również mam i miałem odczucia, że jakaś istota się w najlepszym wypadku bawi tym kontaktem; traktuje to zapewne jak nowoczesne "wywoływanie duchów". Pod względem energetycznym dla mnie ta treść jest jak McDonalds, czyli pozory mogą mylić.

Co do atakowania czakr, wystarczy przed przeczytaniem oczyścić energię i nawiązać połączenie z wyższymi wibracjami.

W owym projekcie dużo jest prób przekonania czytelnika do intelektualnego poczucia bezpieczeństwa związanego z zapewnieniami takimi, jak "to tylko mój punkt widzenia". Przy takiej deklaracji czytający odrzuca naturalny sceptycyzm, bo "przecież istota zapewniła, że nie rości sobie prawa do prawdy", i w głowie, zgodnie z typowym schematem logicznego, "lewo-stronnego" myślenia (które, jako przewidywalne, znacznie łatwiej kontrolować niż "prawostronne") rodzi się myśl, że widocznie musi być uczciwy i czysty.

W moim przekonaniu problem z tym schematem myślenia polega na tym, że myśli trafiają do podświadomości i zostają wkrótce zapomniane, bo jesteśmy atakowani kolejnymi bodźcami codziennie, a zatem "musi być uczciwy" zmienia się w "prawdopodobnie jest uczciwy" - i zapewne tak właśnie się stało.

Włodek: jakie jest Twoje zdanie nt. kontrowersyjnych WingMakers, którzy posiadają zarówno gorących zwolenników jak i przeciwników?
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Nowy polski channeling.

Post 27 lip 2009, 08:59

Ci co to piszą sami nie bardzo zrozumieli o co tu tak naprawdę chodzi , mają problem z interpretacją, dlatego nie biorę tego za bardzo na serio.
Jak się już czyta to z dozą krytycyzmu ,aby sobie nie wprowadzić do podświadomości nie rzeczywistych prawd.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Channeling”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość