OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
hey!

Jestem troche zielony jesli chodzi o podroze astralne, czyli oobe. Dopiero zaczynam swoja przygode i od razu mam natlok pytan dotyczacych tego zjawiska.
Prosze o pomoc doswiadczonych wyjadaczy oobe. Przez te swoje pytania, nie moge cwiczyc..strach uniemozliwia mi to.
Jestem po lekturze Traktat o Projekcji Astralnej ( ten, ktory ukazal sie na lamach magazynu, chyba pierwszy numer)
Staram sie postepowac wedlug napisanych tam zasad. Relaksuje sie, wyciszam, wchodze w stan transu, pracuje energia za pomova wdechow i oddechow aby poglebic swoj stan transu i.. na tym sie konczy.
W traktacie o projekcji astralnej mowa jest o czakrach. Napisane jest tam, ze nalezy je otwierac, aby energia mogla swobodnie przeplywac. Chetnie bym to robil jednka, powstrzymuje mnie od tego artykul: Twój rozwój duchowy jest bezpieczny? autora ArElendil. Przestrzegal tam o nie otwieraniu czakr, poniewaz moze to sie zle skonczyc. Twierdzil, iz niedomkniete czakry moga zbierac tzw smiecie energetyczne, mozemy slyszec, widziec jakies dziwne rzeczy. Opisywana byla technika polegajaca na tzw rozkrecaniu czakr, tlumaczac, ze sa to wiry energi. Szczerze powiedziawszy troche sie tego przestraszylem. Jednak Robert Bruce w swoim Traktacie o Projekcji Astralnej ani slowa nie pisal o rozkrecaniu czakr, ani o negatywnych skutkach otworzonych czakr.
Dlataego zwracam sie do Was doswiadczonych z tym zjawiskiem o pomoc. Otwierac czy rokrecac? Licze na odpowiedzi, bowiem jestem uziemiony, strach nie pozwalal mi na cwiczenia zwiazne z czakrami. Z gory wielkie dzieki.
pzdr!
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą
Avatar użytkownikaBlue Mężczyzna
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lis 2006, 23:05
Lokalizacja: Sztokholm
Droga życia: 11
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Waga
Moim zdaniem: otwierać się na ugruntowanie i rozwijanie boskości i miłości w sobie, rozwijanie intuicji i wewnętrznego prowadzenia; a potem stanie się jasne czy i co rozkęcać, rozwijać, otwierać. Bez rozwinięcia zaufania do "bożej ochrony" i proawdzenia "Wyższej Inteligencji" nie należy raczej podejmować innych prób rozwoju - a potem przychodzi już samo co warto a czego nie warto. Niektórzy oczywiście wchodzą w swiat astralny bez tego - w celu szukania sensacji i mocnych wrażeń, i oczywiście dostają to co chcą. Więc najpierw warto przemyśleć - "o co mi chodzi i co chcę osiągnąć?"
Gruntz Mężczyzna
Mistyk
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Breslau
Droga życia: 9
Zodiak: lew/tygrys

Post 13 mar 2007, 16:23

Osobiscie uznalem rozwijanie czakr przez jakas energetyzacje za zbedna, do konca nie jestem przekonany do czakr, wiec zupelnie ominalem ten krok.
Jesli chodzi o technike transowa to wybrales sobie najtrudniejsza jak dla poczatkujacego. Owszem, jesli ja opanujesz to naprawde gratuluje gdyz technika transowa jest najskuteczniejsza jesli nie sprawia ona trudnosci jednak wymaga wiele treningu (zupelne wylaczenie sie od otoczenia, wejscie w siebie a potem wyjscie ;) ) Sam zaczynalem od tej techniki gdyz o niej czytalem jako pierwszej, jednak efektow w postaci OOBE nie bylo w moim przypadku. Szybko przenioslem sie na technike przerywanego snu (np 4+1 ale radze sobie stworzyc swoja podobna, np w moim przypadku godzina siedzenia to za dlugo, za bardzo sie wybudzam i skrocilem ja do 30 min., czasem np. ide spac kolo polnocy, wstaje na kilka minut kolo 2:00 potem kolo 4:30 i dalej spac, jak nie OOBE to LD, no czasem wiadomo moze byc klops i zadnych efektow. Kladac sie oczywiscie krotka afirmacja w stylu "Mam OOBE/LD" albo "Gdy zasne wejde w stan OOBE/LD", wymysl jakakolwiek). Oczywiscie technik na OOBE/LD jest bardzo duzo i jest nawet topik na ten temat z cytatem z PC, jednak techniki przerywanego snu sa chyba najlatwiejsze i nie wymagaja specjalnego przygotowania. Swego czasu bawilem sie jeszcze programem BWG, swietny programik jednak mi sluchawki nieco przeszkadzaja, musze sobie kiedys zalatwic jakies wygodniejsze to powroce do praktyk z owym programem.
Zycze sukcesow przy kolejnych probach, pozdrawiam.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 16 mar 2007, 20:22

Z transem rowniez mam problemy, nie zawsze uda mi sie wyciszyc i zrelaksowac w takim stopniu aby wejsc w trans. Zauwazrylem jednak, ze kiedy klade sie spac i jestem zmeczony to o wiele latwiej jest mi osiagnac trans. Nie jest on gleboki, ale mam nadzieje, ze poprzez praktyke bede mial wieksze sukcesy.
Nadal nie ejstesm usatysfakcjonowany odpowiedziamy na moj post. Chcialbym zasiegnac rady od kogos kto praktykowal oobe technika Roberta Bruca. Bardzo zalezy mi na doswiadczeniach i wskazowkach.
Przekonuje mnie caly proces cwiczen z czakrami i chcialbym go kontynuowac, jednka nie chcialbym niczego zniweczyc. W sprawach oobe staram sie zachowac pewna dokladnosc, systematycznosc. Chce wszystko robic jak trzeba.
Jesli, ktos wie jak pracowac z czakrami, bedzie mi niezmiernie przyjemnie jak co nieco napisze o tym;)

pzdr
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą
Avatar użytkownikaBlue Mężczyzna
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lis 2006, 23:05
Lokalizacja: Sztokholm
Droga życia: 11
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Waga

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości