- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Iwona

Post 21 gru 2006, 21:22

Cześć ! Jak już napisalam - mam na imię Iwona. Jestem typem bardzo obowiązkowej romantyczki, kiedy coś obiecuję, za wszelką cenę chcę dotrzymać tej obietnicy. Bywam holeryczką, która niekoniecznie potrzebnie się denerwuje. To, czego najbardziej nie lubię, to kłótnie. Mowa jest źródłem nieporozumień, tak więc wolę patrzenie sobie w oczy. Chciałabym trafnie oceniać nastawienie ludzi do mnie i nigdy nie doznaćgoryczy związanej z moją naiwnością. Niewiele mi trzeba, bym komuś zaufała, mimo to jeszcze nigdy na nikim jakoś poważniej się nie zawiodłam. Jeszcze, gdyż wiem, że to kiedyś nastąpi. I dobrze, muszę pozbyć się swojej zbytniej ufności, bo to mnie może doprowadzić do czegoś złego, tak samo jak poświęcanie się i przywiązywanie do jednej osoby. Ale gdybym tego nie robiła - nie mogłabym nikogo pokochać i związać się emocjonalnie żyjąc strachu, że mogę zostać skrzywdzona. Boję się porażki i stracenia w oczach innych. Moje hobby to książki. Romanse, ale nie tanie. Moją ulubioną autorką jest Krystyna Siesicka - mój największy zbiór książek to właśnie te, jej autorstwa; a także Hanna Kowalewska. Jej książkę czytałam tylko jedną - "Letnia akademia uczuć", ale tak mi się spodobała, iż mogę uznać ją za najlepszą z czytanych przeze mnie romansideł :) Ponadto lubię fantastykę, ale z umiarem. Przeczytałam co prawda HP, ale nie jestem fanatyczką, teraz czytam sagę autorstwa Terry'ego Goodkinda - "Miecz Prawdy" i choć bardzo mi sie podoba - czytając piątą część czuję się znudzona. Z książek fantastycznych mam w planie przeczytać Władcę Pierścieni, ale to się nie pali. Chociaż, czy ja wiem ? Życie jest takie krótkie, że nie zdążyłabym przeczytać całego bogactwa kultury światowej. Jak o tym pomyślę - marzę o nieśmiertelności. Jednak tylko wtedy. W gruncie rzeczy świat jest pełen zła, a jedna lub dwie osoby nie są w stanie zmienić ponurej rzeczywistości ...
Iwona777 Kobieta
 
Imię: Iwona
Posty: 39
Dołączył(a): 21 gru 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
Droga życia: 4
Typ: 1w2 - "Adwokat"
Zodiak: lew

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości