Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 07 lip 2006, 19:18

NA temat Merkaba opis idziałanie , foto www.wingmakers.com.pl

[Hihi, witamy ;) - Nazcain]
wicca Kobieta
 
Imię: Basia
Posty: 1
Dołączył(a): 02 cze 2006, 12:11
Lokalizacja: Łódź
Droga życia: 8
Typ: szef
Zodiak: koziorozec

Post 27 paź 2006, 01:37

Ciekawi mnie czy ktokolwiek z was "przetestował" Merkabę na sobie :D
od razu się przyznam, że ja TAK
ale nie w wersji jaką przedstawia Ecnelis w pierwszym poście 290 oddechów (aż mnie poraziło od tej liczby, bo to by się trzeba było naoddychać :) )
ja znam prostą medytację 17-oddechową, nauczaną przez Drunvalo Melchizedeka

ale piszę, żeby się podzielić z wami moimi obserwacjami i doświadczeniami
-po pierwsze, zauważyłam u siebie przyspieszenie procesów myślowych, o wiele łatwiej przychodziło myślenie, kreatywne rozwiązywanie problemów
-zwiększenie wyczulenia na piękno
-większe poczucie bezpieczeństwa
-większa kreatywność ( w rok po rozpoczęciu medytacji, wymyśliłam biznes, ktory swietnie prosperuje do dzis)

oczywiście, nie są to wartości "mierzalne" w sposób obiektywny
ale mam ciekawostkę, tak na koniec
historia wydarzyła się dokładnie rok temu, zaraz po tym jak nauczyłam się wykonywać tę medytację

jest słoneczne wrześniowe popołudnie, siedzę na tarasie z moim kolegą, tuż koło mojej głowy zwiesza się nad taras dach z rynną
w pewnym momencie wstajemy, a ja przejęta rozmową zapomniałam o rynnie pare cm od mojej twarzy
"trajektoria" mojej twarzy bezlitośnie przecinała się z ostrą krawędzią rynny, nie obyłoby się bez wizyty u chirurga i kilku szwów
ale, ku wilekiemu zdziwieniu mojego kolegi (mojemu z resztą tez) na ułamek sekundy przed zderzeniem, moje ciało wykonało niesamowicie szybki unik, dzięki czemu moja buzia wyszła z tego bez szwanku
ruch był tak szybki, że u mojego kolegi zasłużył na określenie "jak w matriksie", a ja sama, tak naprawdę nawet nie zdążyłam pomyśleć co się stało, to się stało "samo" bez mojego świadomego udziału
ale z powyższej historia można by wyciągnąć dwa wnioski, że ochronna funkcja Merkaby rzeczywiście działa i, że od tej medytacji znacznie zwiększył mi sie refleks

zapraszam na koniec do odwiedzin ciekawej stronki o merkabie http://merkaba.ezoteria.pl/

NIech moc będzie z Wami
Jesteś tym, czym głębokie twe pragnienie,
Jakie twe pragnienie, taka twa wola,
Jaka twoja wola, taki czyn,
Jaki czyn twój, taki los
Avatar użytkownikaArete Kobieta
 
Imię: Monika
Posty: 1
Dołączył(a): 27 paź 2006, 00:58
Droga życia: 8
Zodiak: byk urodzony w roku ognistego smoka

Post 06 lis 2006, 05:47

Książka Drunvalo Merchizedek'a mnie oświeciła! Geometria życia obecna jest wszędzie, każda dziedzina życia jest w pewien sposób z nią związana i to właśnie Drunvalo udowadnia w tej książce, podaje przykłady z różnych dziedzin życia, m.in. biologii, matematyki, fizyki, astronomii, historii... wszystko ma korzenie w kwiecie życia, cała natura działa na tej zasadzie i o dziwo jest to nadzwyczaj proste i idealnie harmonijne. Szczególnie mi się spodobała instrukcja jak stworzyć świat, super-prosta a wynikają z niej wręcz nieograniczone możliwości :D
Troche tylko mi ciężko uwierzyć w niektóre zawarte tam informacje o historii ludzkości, sam Drunvalo zresztą pisze że to są informacje jakie dostał od innych istot, no ale coż... to chyba nie jest najważniejsze w tej książce :P

Jak jeszcze nie czytałeś/nie czytałaś jego książki to specjalnie dla Ciebie http://merkaba.awardspace.com/ zapraszam wszystkich po wiedze :)

Niedowiarkom szczególnie polecam przeczytać rozdział siódmy o geometrii i odpowiednich proporcjach znajdujących się ciele wszystkich żywych istot, szczególnie człowieka 8)
Avatar użytkownikacHrI8l3 Mężczyzna
 
Posty: 4
Dołączył(a): 08 paź 2006, 19:46
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: strzelec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron