- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Tadaaam :D

Post 12 wrz 2020, 22:17

Ileż to lat mnie tu nie było... a hasło jednak pamiętam ;) Naz, pilnujesz tu jeszcze porządku? ;) Dzisiaj przypomniały mi się wszystkie miłe chwile spędzone na tym forum, naście lat temu... Tak przyjemnie na duchu a zarazem smutek, że w pewnym momencie tyle wspaniałych osób zajęło się własnymi sprawami i niestety forum poszło na dalszy plan. W pewnym momencie dopadło to i mnie, niestety. Nadal jednak pamiętam wiele rozmów przeprowadzanych na forum, aczkolwiek raczej tych luźniejszych ;) i teraz tak mnie naszło, żeby jeszcze raz się przywitać i przypomnieć, że nadal pamiętam i dzięki Naz za twój trud w utrzymaniu forum :) Pozdrawiam również wszystkich starych przyjaciół z forum, którzy może kiedyś wejdą jeszcze na stronę, nowych użytkowników oczywiście również serdecznie witam HEJ :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Tadaaam :D

Post 12 wrz 2020, 22:37

Tadaaam... kupę lat Meph... cześć :D
Pamiętam Cię, lubiłeś się wdawać w spory :wink: I masz jakieś super moce, bo ściągnąłeś mnie telepatycznie :wink:

Z sentymentem wspominam tamte czasy :twisted:

Witam i pozdrawiam serdecznie Ciebie Naz, starą ekipę i nowych użytkowników.
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Re: Tadaaam :D

Post 12 wrz 2020, 22:40

Szkoda, że wspólne oobe nie wyszło jak telepatia, słabo mnie wtedy ściągałaś xD
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Tadaaam :D

Post 12 wrz 2020, 22:44

Jak nie wyszło ? Wyszło, tylko u Ciebie najwidoczniej zaszła pomroczność jasna ;)
Od dłuższego czasu nie miewam obe, może teraz Ty mnie wyciągniesz xD
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Re: Tadaaam :D

Post 12 wrz 2020, 23:01

Chyba na manowce ;) nawet metoda 4+1 nie wchodzi w grę bo często sypiam krócej xD
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron