Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Czas na nowe

Post 23 sie 2014, 21:14

Myślałam, że jak się trochę wyłączę, to pojawi się mnóstwo nowych, interesujących wątków.
Ja interesuję się praktyką, ale przecież jest mnóstwo teoretycznych rozważań, o których chętnie sama bym poczytała.
Na razie interesuje mnie starość...Co to oznacza?
Wiek?
Czy tylko?
Myślę, że głównie jest to stan ducha. Można mieć sporo lat i czuć się młodym i w jakiś sposób otoczenie na to odpowiada - nie traktują cię jak staroć, tylko jak równolatka.
Robię teraz remont w domu. Padam na pysk, bo to nie tylko sprawa tego, co na wierzchu, ale także trzeba usunąć zbędne rzeczy.
Robię miejsce, na nowe.
Wyciągnęłam sporo rzeczy z półek i tak zastanawiam się, co z nimi zrobić. Niby są kontenery, ale trzeba donieść.
A tu nagle zjawia się człowiek i...odbiera te rzeczy. Bo mieszka na wsi i tam może to wszystko się przydać.
Niby zwykła rzecz, ale też niezwykła.
Potrzebuję odbioru- i jest odbiór...

Napisałam, padam na pysk...i tak jest.
Jednak tak się nastroiłam, że muszę to zrobić, że jakoś sobie z tym radzę.
Nagle mam więcej siły, lepszą kondycję.....a wszystko to sprawa mojej psychiki!!!
Nawet nie wiedziałam, że tak wiele mogę!!!
Niby teoretycznie zawsze podkreślam, że psychika jest najważniejsza, ale tu praktycznie zrobiłam kilka razy więcej, niż sądziłam, że jestem w stanie to zrobić.
Takie nastawienie nie tylko pozwoliło mi na wykonanie prac, ponad moje siły, ale także ogólnie poprawiło moją kondycję!!!

Niby to wszystko teoretycznie wiem, ale i tak praktycznie mnie to zaskoczyło.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Czas na nowe

Post 27 sie 2014, 20:23

Zmieniam się, chyba na lepsze.
Zawsze usuwałam się w cień, teraz też to robię....ale inne spojrzenie na rzeczywistość, już to zmienia. Potrafię podnieść głowę i załatwić to, co chcę.
Nie do końca, ale się zmieniam. Szkoda, że tak długo czasu to trwało, nim zrozumiałam, że to nie ktoś, tylko ja muszę pewne sprawy w swoim zachowaniu, zmienić.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości