Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 08 cze 2014, 16:38

No skoro nie rozumiesz tytułu to co będzie gdy nie daj boże zdołasz rozwinąć wątek .
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 08 cze 2014, 17:11

Czyli jednak nie potrafisz odpowiedzieć na te proste zdawałoby się pytanie.
Zbliża się koniec czego?
A pytam dlatego ponieważ w Twoich tekstach żadnej odpowiedzi na to podstawowe pytanie nie odnajduję.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 08 cze 2014, 17:52

Nie dziw się że znajdujesz odpowiedzi w temacie w którym to ja zadaje pytanie ( zwróć uwagę na pytajnik na końcu tytułu ) Chciałem wiedzieć czy tylko ja widzę pewne powiązania rzeczy które mają miejsce teraz i nie tylko teraz z przepowiedniami , ja sam pytam więc jak dać odpowiedź w pytania które sam zadałem ? czy Ty aby na pewno przeczytałeś ten wątek ? Koniec... nawet jeśli napiszę koniec świata to można to zrozumieć na wiele sposobów , doszczętny koniec świata ? zniszczenie ładu i porządku ? zniszczenia świadomości ludzi ? kontrola umysłu po przez manipulowanie , przepowiedni też nie można brać dosłownie,ale coś w tym jest .
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 08 cze 2014, 20:06

foger napisał(a):Nie dziw się że znajdujesz odpowiedzi w temacie w którym to ja zadaje pytanie ( zwróć uwagę na pytajnik na końcu tytułu ) Chciałem wiedzieć czy tylko ja widzę pewne powiązania rzeczy które mają miejsce teraz i nie tylko teraz z przepowiedniami , ja sam pytam więc jak dać odpowiedź w pytania które sam zadałem ? czy Ty aby na pewno przeczytałeś ten wątek ? Koniec... nawet jeśli napiszę koniec świata to można to zrozumieć na wiele sposobów , doszczętny koniec świata ? zniszczenie ładu i porządku ? zniszczenia świadomości ludzi ? kontrola umysłu po przez manipulowanie , przepowiedni też nie można brać dosłownie,ale coś w tym jest .


Jak dla mnie to co wokół tej katastrofy Smoleńskiej się dzieje to kwestia wiary.
Wiara jednych że to katastrofa i wiara drugich że to był zamach.
To są rzeczy nie rostrzygalne z pozycji naszej wiedzy.Tu nic nie ma oczywistego.
Jakby np Macierewiczowi udowodniono niezbicie że to nie był zamach to i tak musiałby obstawać przy swoim za wszelką cenę gdyż już za bardzo w to wdepnął.
Taka jest polityka.
Politycy w zdecydowanej większości są kłamcami i manipulantami.
Polityka polega na na znalezieniu zwolenników za pomocą różnych środków.

Jak się wydarza jakiś wypadek lotniczy to prawie zawsze składa się winę na pilota.
Dlaczego?
Ponieważ chodzi tu o interesy linii przewozowych.
W przypadku Smoleńska poza tym że to była Rosyjska maszyna w grę wchodzi tu jakiś prestiż Rosji.
A prawda jest taka że wieża kontrolna z tego lotniska bardziej przypomina budkę z piwem.
Jakieś do tego porozbijane lampki sygnalizacyjne lotniska.
Nawigator też podał złą wysokość.
Do tego złośliwość Rosjan gdyż tak naprawdę przy współczesnej technice nie można pomylić się z identyfikacją ciał.
Putin lubi upokarzać.Szczątki samolotu powinien oddać a tego nie robi .
śledztwo to strona Polska powinna przeprowdzadzić.
Upokorzenie generała Błasika że był pijany a przecież nie był.
I jest też ewidentny błąd strony Polskiej na tego typu prymitywnym lotnisku żadnego lądowania nie powinno być z tak ważnymi osobistościami.
Lotnisko cywilne powinno być wyposażone w lepszy sprzęt niż przestarzały RSL. RSP10.
i wtedy można sprowadzać samolot nawet w gęstej mgle.

Cała ta historia tak naprawdę pokazuje słabość państwa Polskiego i z nami zbytnio mało kto się liczy.

W Rosji dużo dziwnych rzeczy się wydarza i była np taka katastrofa samolotu gdzie pilot oddał stery na chwilę swojemu synkowi a ten coś zle zrobił i to wystarczy.

Kolega mi opowiadał jak to płynął promem po morzu Czarnym a załoga była pod wpływem alkoholu.

Dziwi mnie trochę to nagle teraz otrzezwienie polityków odnośnie Putina jak wiadomo było wcześniej że działał w KGB na wysokim stanowisku.

Litwinienkę kto wykończył? i innych?

Generalnie to nawet nie chce mi się nawet czytać żadnej ze stron o tej katastrofie gdyż i tak do niczego sensownego raczej nie dojdę.
Dla jednych jest oczywiste i proste że podstawową przyczyną rozpadu samolotu jest brzoza.
A tu ciekawostka fakt autentyczny :

https://www.youtube.com/watch?v=I9gELPxPG8Q

Dla mnie było to oczywiste i pewne że nikt nie mógł przeżyć.
Ale kiedyś pózniej przypadkiem natrafiłem na tę informację:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa ... France_296

'' Katastrofa lotu Air France 296Q miała miejsce 26 czerwca 1988 podczas pokazów lotniczych na lotnisku Miluza – Habsheim. Podczas pokazowego lotu na małej wysokości samolot Airbus A320-111, wiozący zaproszonych gości i dziennikarzy, zawadził o drzewa i runął do lasu otaczającego lotnisko. Zginęły trzy osoby''.



''O 14:45:40 samolot zawadził o drzewa na końcu pasa startowego i łagodnie spadł w lesie, wybijając długą na 150 m przecinkę i tracąc przy tym obydwa skrzydła. Wybuchł pożar, który został szybko ugaszony[3]. Większość pasażerów opuściła wrak o własnych siłach przez wyjścia awaryjne, pozostali zostali wyprowadzeni przez ekipy ratunkowe. Zginęło trzech pasażerów, kilkudziesięciu odniosło lżejsze lub cięższe obrażenia.

Wypadek został sfilmowany przez kilku widzów pokazu''.


I oczywiście wszystko najprościej zrzucić na pilota:

'' Airbus A320 był pierwszym cywilnym samolotem stosującym technologię fly-by-wire. Katastrofa wydarzyła się w momencie, gdy samolot był wdrażany do służby, trwał proces homologacji w Stanach Zjednoczonych, zaś producent Airbus Industrie notował wielkie zainteresowanie potencjalnych klientów. Jakiekolwiek podejrzenie, że samolot nie jest bezpieczny, mogło oznaczać dla firmy olbrzymie straty. Rząd Francji, będący współwłaścicielem firmy, traktował ponadto projekt A320 niezwykle prestiżowo. W rezultacie można było oczekiwać silnych nacisków na oddalenie od samolotu jakichkolwiek podejrzeń, a zwłaszcza podejrzeń o błędy konstrukcyjne.''



W 1998 Christian Roger, były pilot Air France i były przewodniczący stowarzyszenia pilotów, opublikował swój raport[9] koncentrujący się przede wszystkim na kwestii sfałszowania zapisów rejestratorów lotu. Raport ten zaczął powstawać pod wpływem pierwszego procesu, na którym sąd przyjął zapisy rejestratorów jako pełnowartościowy dowód w sprawie.

Dlatego też nie wierzę w uczciwość tego typu rozstrzygnięć tam gdzie chodzi o pieniądze i prestiż państwa.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 09 cze 2014, 00:10

Kiedyś mówiłem żeby nie wierzyć we wszystko - dziś już tego nie mówię bo co jeśli wszystko jest prawdą ? Kwestie Smoleńska / Tupolewa przypominają mi troszkę zamach na WTC , dziś są dowody że zamach na bliźniacze wieże oraz pentagon zostały ukartowane , są dowody , świadkowie , multum niezgodności na korzyść, że Stany zagrały parszywie i co ? większość nawet jeśli się doszukiwała prawdy nie uwierzyła ,reszta to osrała , bo jak inaczej się wyrazić o zrzucie Atomówki na Japonię już nie wspomnę - to takie przykłady że to co wydaje się ,powtarzam wydaje tragedią , jest zgotowanym i zaplanowanym aktem który ma na celu COŚ , dla tego nie wierzę w wypadek Tupolewa , wolał bym myśleć " cholera co za pech... co za nieszczęście " jednak historia nas uczy że gotują nam je osoby/instytucje które sami utrzymujemy i które bez nas nie istnieją . Cały mój wywód na temat końca może być zły , może to po prostu początek końca a do końca zostało nam hmmm 50 lat po równi pochyłej ? mało wiem... ale dużo widzę i jeszcze więcej czuje , toczy się teatr za kurtyną i nie można niczego negować , kiedyś ludzi przekonywano fałszywymi poglądami , dziś trzeba mieć na uwadze technologię , tą którą mamy to nic innego jak stare zabawki ludzi który mają dużo lepsze zabawki - i jeszcze raz powtarzam , nie jestem fanem teorii spiskowych , wolał bym wierzyć że ludzie nie są w stanie krzywdzić innych ludzi i że wszystko dąży do tego by wszystkim Nam żyło się w zdrowiu i dostatku , że mamy możliwość pełni rozwoju - ale tak nie ma i chyba tego nikt nie podważy . Wszystko dzieje powolutku... tak by nikt nie doznał szoku , powolutku i skrupulatnie tak... byś miał czas zalajkować fotkę obiadu znajomych na fejsie , pyknąć piwko i ostatecznie pomyśleć że może coś tam sie stało ale w gruncie rzeczy jest w porządku , w końcu piwko jest , fejs jest , jest wszystko .
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 10 cze 2014, 10:57

foger napisał(a):Cały mój wywód na temat końca może być zły , może to po prostu początek końca a do końca zostało nam hmmm 50 lat po równi pochyłej ? mało wiem... ale dużo widzę i jeszcze więcej czuje , toczy się teatr za kurtyną i nie można niczego negować , kiedyś ludzi przekonywano fałszywymi poglądami , dziś trzeba mieć na uwadze technologię , tą którą mamy to nic innego jak stare zabawki ludzi który mają dużo lepsze zabawki - i jeszcze raz powtarzam , nie jestem fanem teorii spiskowych , wolał bym wierzyć że ludzie nie są w stanie krzywdzić innych ludzi i że wszystko dąży do tego by wszystkim Nam żyło się w zdrowiu i dostatku , że mamy możliwość pełni rozwoju - ale tak nie ma i chyba tego nikt nie podważy . Wszystko dzieje powolutku... tak by nikt nie doznał szoku , powolutku i skrupulatnie tak... byś miał czas zalajkować fotkę obiadu znajomych na fejsie , pyknąć piwko i ostatecznie pomyśleć że może coś tam sie stało ale w gruncie rzeczy jest w porządku , w końcu piwko jest , fejs jest , jest wszystko .


Niby wydaje się że zmierzamy do przodu a chyba to jest jednak iluzja.
Miał być liberalizm, wolność,równość a obecnie całe multum zakazów i nakazów unijnych które są krótko mówiąc mocno absurdalne.
Już nawet w nauce nie ma wolności gdyż pewne grupy nacisków wymuszają jakąś poprawność.
Media sprzedają nam jakieś bajki sprytnie manipulując.
Za komuny to było wiadomo gdzie kłamstwo a teraz ?

Jest kilka ciekawych cytatów biblijnych które pasują do obecnego świata.
Tyle że biblia tak precyzyjna nie jest,ale pewne zjawiska ukazuje.

Teraz to nie nawet powolutku bo to przyspieszyło.
Tyle że i ludzie się budzą.
Ale żeby Nietzchego cenzurować? Wybitnego filozofa. To raczej Kościołowi był on nie po drodze.
http://ateista.pl/showthread.php?t=14683
A bajki ?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=3
Dziwne że te bajki które niosą ze sobą przemoc czy gry pełne brutalności nikomu nie przeszkadzają.
Zanosi się na to że używania cynamonu nam zakażą.
Pamiętać tu należy że większość produktów spożywczych nasiąkniętych jest chemikaliami.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 12 cze 2014, 00:14

No widzisz :) tak dużo wiesz a pytasz mnie o moją niepewność... kiedy to ja poszukuje odpowiedzi , na chwilę obecną większość to moje odczucia ( choć syfu z WTC już nikt nie zaprzeczy, zabójstwa Diany i wielu wielu innych zdarzeń ) gdyby sie uprzeć i przeanalizować matematycznie fakty związane z Katastrofą w Smoleńsku,wbić dane w komputer ... to myślę że wyszło by na zamach/ no celowe działanie które cholera wie co miało lub ma na celu , historia ciągle się piszę ,trzeba pamiętać że robią nam to na co sami pozwalamy , w chwili obecnej mogą wszystko choć niby nasze czasy są wyjątkowe ze względu na " Przebudzenie " społeczeństwa... tak szczerze ? to ja tego ani nie widzę ani nie czuje i gdyby nie internet to mało bym widział a jeszcze mnie znał ludzi z tego otoczenia , telewizji nie oglądam bo puszczają to co chcą a nie to co jest , może tyle że na seminaria ludzie ciągną... łakomi wiedzy duchowych przewodników , ale kto wie czy i to nie jest metoda manipulacji , czy 85 % tego nie jest metoda programowania , dużo tego poznałem ostatnio a zacząłem gdzie indziej, ciekawe gdzie skończę , niby przebudzenie a znieczulica jaka była taka jest , może to jest cel... byś nie wiedział w co wierzyć i komu ufać...
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 18 cze 2014, 07:16

Żyjemy dziś, dziś się cieszymy lub smucimy. A przyszłości nie znamy. Końców świata przeżyłam już mnóstwo, co jakiś czas ma być, więc dałam sobie z tym spokój. Będzie, to będzie, nic mnie to nie obchodzi.

Polityka - co jakiś czas nam mówią, że najwięcej rozmów toczy się w kuluarach, że te oficjalne wystąpienia, są jedynie wynikiem takich rozmów.
Obecnie pokazali nam, jak takie rozmowy wyglądają "od kuchni" / nagrane taśmy/
I zdziwienie, i wielka afera....
Głupota.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 24 cze 2014, 19:58

Wielka afera, rząd powinien poddać się do dymisji, nowe wybory!!
A ja pytam - a co dalej?
PIS ma przewagę w sondażach, załóżmy, że wygra.
Oni już rządzili przez dwa lata i oddali rządy, bo nie potrafili sobie poradzić.
Jak było? Przypomnę. Wyciąganie ludzi o świcie, potem publiczny lincz, bez prawa do obrony, a dopiero później śledztwo i sąd.
Większość spraw została przegrana i państwo /czyli my z podatków/ płaci ogromne odszkodowania.
PIS już zapowiadał, że "zabierze bogatym, a da biednym" Bogaci nie będą na to czekać, przeniosą firmy na zachód, tam będą płacili podatki - my stracimy dochód i miejsca pracy. Efekt? Będzie większa bieda i bezrobocie.
PIS zapowiada - będą rozliczenia i więzienia. Czyli zamiast zająć się gospodarką, będzie polowanie na "czarownice"
Już to przerabialiśmy, za ich rządów. Jakoś nikogo nie wsadzili, nie znaleźli dowodów.Pogadać, można. Rządzić jest trudniej.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 27 cze 2014, 07:17

"Gigantyczna korupcja" - czytamy nagłówek w internecie.
A dalej pomówienia, nic konkretnego, brzydkie sugestie. Wylano wiadro pomyj na zasadzie, że może coś się przyklei. A jak okaże się, że nic tam nie ma to zawsze można powiedzieć, bo ukryto, bo zamieciono pod dywan.
To jest obrzydliwe!!!
Takie metody są wstrętne, niszczące, oburzające.!!
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 05 lip 2014, 22:04

Tu jest coś grubszego , cieżko mi sie odnieść , z tych taśm wynika że Ci Panowie lepiej motają słowami niż moje ziomki na skwerku , można by to pominąć ale każdy rozgarnięty człowiek wie że tacy ludzi na takich stanowiskach powinni się cechować ponad przeciętną moralnością , w tej kwestii większość osiadła na dnie , no cóż ... czekamy dalej , ale jedno jest pewne , dzieją się jajca :D
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 06 lip 2014, 06:06

A mnie zadziwia, że były taśmy Beger, gdzie jawnie mówiono o korupcji, a sprawa została zamieciona pod dywan.
Były też nagrania innych PISowców, gdzie chamstwo było większe od tych" przerywników" z obecnych taśm.
Sprawa też szybko "przyschła"
Tu nie mamy nagrań PISu, czyżby podsłuchiwali tylko PO?
I mamy długotrwałą i długofalową nagonkę.
Tak, tu jest grubsza afera, mająca na celu obalenie rządu.
Tylko, co dalej? Obalić jest łatwo, zbudować trudniej.
Z taśm Beger wynikało, że proponowali wysokie stanowiska ludziom bez wykształcenia, miernotom, byle tylko przeciągnąć ich do PISU.
Bardziej mnie to raziło, niż te obecne rozmowy.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: Zbliża się Koniec ?

Post 07 lip 2014, 05:48

Nie chce pisać że " Nic nie da się z tym zrobić " ale jedno jest pewne , świadomość narodu wzrasta na równi z frustracją i zażenowaniem , świadomość - taki rzut oka za kurtyny . Jak nie ginie tragicznie połowa rządu to oczerniają drugą połowę ( w sumie to sami się oczernili ) bo nie jest to nagranie jednej czy dwóch osób . Przyglądamy się dalej :)
foger Mężczyzna
 
Posty: 66
Dołączył(a): 08 wrz 2013, 23:27
Droga życia: 11
Typ: 1w2
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości